Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė olimpinė diena;
Lietuva – Birželio sukilimo diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1941 – hitlerininkai sušaudė ir sudegino 35 Ablingos bei 7 gretimo Žvaginių kaimo gyventojus.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1812 – Napoleonas Bonapartas pradėjo kampaniją prieš Rusiją, kuri baigėsi nesėkmingai;
1894 – įkurtas Tarptautinis olimpinis komitetas;
1948 – naktį į birželio 24 d. Sovietų Sąjunga pradėjo Berlyno blokadą;
1974 – Juros kantonas tapo savarankišku Šveicarijos konfederacijos kantonu.
vartotojo įkelta nuotrauka



vartotojo įkelta nuotrauka

Bangele, Jol su jūsų dienele!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 23 birželio 2017 - 08:16
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė kovos su narkomanija diena;
Tarptautinė diena prievartos aukoms paremti.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1941 – Červenės tragedijos diena.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1243 – įvyko Kiose Dage mūšis tarp mongolų ordos armijos, vadovaujamos karvedžio Baidžu ir Rumo sultonato armijos, vadovaujamos seldžiukų sultono Kei-Chusravo II. Mūšis vyko Kiose Dage tarpeklyje, į šiaurę nuo Erzindžano, šiaurės Turkijoje, pasibaigė mongolų pergale;
1794 – įvyko Fleurus mūšis, svarbus mūšis, turėjęs daug įtakos Prancūzijos revoliucijos likimui. Taip pat pirmas mūšis, kuriame buvo panaudota oro žvalgyba;
1819 – vokiečių baronas Karlas fon Draisas užpatentavo dviratį
1945 – pasirašyta Jungtinių Tautų chartija.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Bangele,Jol   - su Gimtadieniu, Būkit sveikos. :4u: 

O štai mano MB labai nepasisekė - susilaužė kairę koją ir dešinę ranką. Laukia operacija. Visiem darbam stop ilgam. Oi kaip rekia neprarasti atsargumo ir neskubėti :oh:​ 

Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė žvejų diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1931 m. – aviacijos konstruktorius Igoris Sikorskis JAV patentavo sraigtasparnį;
1992 m. – įvyko Vyriausiojo Lietuvos išlaisvinimo komiteto (VLIK) Tarybos baigiamasis posėdis, kuriame nuspręsta nutraukti organizacijos veiklą.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1806 – Napoleono karai: britai užėmė Ispanijai priklausiusias Buenos Aires;
1954 – Netoli Maskvos esančiame Obninske pradėjo veikti pirmoji pasaulyje atominė elektrinė;
1966 – Be kraujo praliejimo valdžią Argentinoje užėmė karinė chunta;
1967 – Londono rajone Enfylde įrengtas pirmasis bankomatas;
1991 – Prasidėjo Dešimties dienų karas, kai praėjus dviem dienoms po Slovėnijos nepriklausomybės paskelbimo į šalį įžengė Jugoslavijos kariuomenė.

vartotojo įkelta nuotrauka

VDG, sėkmės , geros operacijos ir gero gijimo taviškiui 4u.gif
Atsakyti
Oooi, VDG stiprybės jums ir spartaus gijimo 4u.gif O aš dar pagalvojau, kad pas jus ta Agrovizija vyks, kad ir taviškis ten dalyvaus, gal net vienas iš organizatorių.Nieko nepadarysi, jei žinotum kad krisi, tai pagalvę pasidėtum, o kai nežinai, tai belieka susitaikyti su pasekmėm.
Savaitgaliui buvo vaikai, anūkai, išskyrus mano vengrus.Tai nemažai progų supuolė, ir gimtadienis, nors ir eilinis, bet sveikintojų nemažai atvažiavo, o dar penktadienį vidurėlė gavo antrą bakalauro diplomą, o ryt mažoji pasiims irgi diplomą.Bet mes esam , matyt, blogi tėvai, bet į diplomų įteikimą nevažiavom nė vienam vaikui.Net prasmės nematom trenktis kažkur, kad tarp šimtų absolventų tą vieną minutę savo dukrai įteiktume gėlių.Geriau palauksim namie ir padovanosim vaikui kokią šimtinę gyvenimo pradžiai smile.gif O kas lauks mažosios poryt tai nežinau, tikriausiai darbo birža verysad.gif Nežinau, net beveik noriu kad ji su draugu išvažiuotų į užsienį ir pradėtų gyventi sau, nes jei bus bedarbė ir gyvens pas mus, tai taip ir neišmoks būt savarankiška. Pesimistiškai kažkaip užbaigiau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
VDG,tikrai vasarą ir dar tokia nelaimė.Gykite laimingai ir dar opercija laukia. 4u.gif 4u.gif Tai iš aukštai krito jei tokie lūžiai?
Bangele,manau jie patys važiuos į užsienį,norės daugiau užsidirbti?Dabar jauniems gerai,valdo kalbą.Mūms sūnus irgi vis rašo važiuokite pas mus,o ką darysi nevaldant kalbos,siūlo nupirkti kursus,kad eitume mokytis kalbos.O man taip gėda pasakyti,kad tingime o gal ir bijome pasikeitimų tokiame amžiuje.Aš jam vakar sakau,o kas ten man duos žemės kapstytis?Sako čia nuomuoja sodelius,bet kas tie keli arai? biggrin.gif biggrin.gif Kur aš ten rasiu tokius gražius miškus? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, gal tikrai tinka tavo tas pasakymas, kad tokiam amžiuje bijom pasiketimų g.gif Nes ir man verkiant reikia mokytis anglų kalbos, bet mokytis nuo nulio, nes mokykloj vokiečių mokinausi.Praeis metai , kiti ir aš tikrai nesusikalbėsiu su anūkais, gestų nebeužteks, ar panešiot, kad meilę parodytum g.gif Yra Trečio amžiaus universitetas, tereikia tik noro, prisibausti užsirašyti ir galėčiau mokintis.Ir galva dar nėra visai atsisakius, visada man kalbos geriau sekėsi nei matematika.Nežinau ko bijau, tikriausiai tingiu, bijau įsipareigot, prisirišti ilgesniam laikui blush2.gif Kaip nugalėt save?
Atsakyti
Laba dienelė,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1794 – 1794 m. sukilimas: Varšuvoje per sukilimą pakartas Vilniaus vyskupas Ignotas Jokūbas Masalskis;
1812 – Napoleono kariuomenė užėmė Vilnių. Pats Napoleonas apsistojo Vilniaus generalgubernatoriaus rūmuose (dab. Prezidentūra);
1812 – Varšuvos seimas pasiskelbė konfederacija ir deklaravo Lenkijos ir Lietuvos valstybės atkūrimą;
1812 – įvyko Deltuvos mūšis tarp caro kariuomenės ir Napoleono pajėgų;
1831 – 1831 m. sukilimas: Rusijos kariuomenė užėmė Kauną;
1863 – 1863 m. sukilimas: Lukiškių aikštėje viešai pakartas sukilėlių vadas Zigmantas Sierakauskas;
1987 – Vatikano Šv. Petro bazilikoje paminėtos krikščionybės 600-osios metinės;
1988 – Vincentas Sladkevičius Romoje įvestas į kardinolų kolegiją.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1389 – dabartinio Prištinos miesto apylinkėse įvyko Kosovo mūšis arba Amzelfeldo mūšis, kuriame Osmanų pajėgos sumušė Serbijos armiją ir taip Osmanams atsivėrė kelias pietryčių Europos užkariavimui;
1709 – Poltavos mūšyje rusų kariuomenė sumušė švedus;
1820 – įrodyta, kad pomidorų vaisiai nėra nuodingi;
1838 – karūnuota Didžiosios Britanijos karalienė Viktorija;
1859 – Niukasle (Anglija) įvyko pirmoji pasaulyje šunų paroda;
1902 – JAV iš Prancūzijos kompanijos už 40 mln. dolerių įsigijo teisę kasti Panamos kanalą;
1914 – Sarajeve nužudytas Austrijos kronprincas Francas Ferdinandas. Šis įvykis tampa Pirmojo pasaulinio karo dingstimi;
1919 – pasirašius Versalio sutartį, baigėsi pirmasis pasaulinis karas;
1950 – Šiaurės Korėjos daliniai užėmė Seulą;
1956 – Poznanėje, Lenkijoje žiauriai numalšintas darbininkų maištas;
1970 – prasidėjo JAV kariuomenės išvedimas iš Kambodžos;
1976 – Seišelių salos tapo nepriklausomos;
1993 – Latvijoje įvestas latas;
1993 – tūkstančiai nelegalių Albanijos emigrantų deportuota iš Graikojos;
1996 – prasidėjo Rusijos federalinių pajėgų išvedimas iš Čečėnijos;
2001 – Slobodanas Miloševičius buvo suimtas Nyderlanduose ir perduotas Hagos karo tribunolui. S. Miloševičius ir kiti pareigūnai buvo kaltinami nusikaltimais žmonijai ir įstatymų pažeidimais Kosovo karo metu.

vartotojo įkelta nuotrauka


Su kalnom sunkiau biggrin.gif Mokykloj vokiečių "mokiausi", anglų truputį dabar, geriausiai aišku rusų. Aš tai matematikas, tai su kalbom liūdniau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 28 birželio 2017 - 13:40