Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(mamaEgle @ 2016 10 07, 09:09)
Mano pietų pertrauka tik pusvalandis, tad susitikimui nelabai laiko užtektų. PO darbo ir man geriau. O daugiau mūsų Tavi ir Ella. Reiks Ellą pakutenti, gal ir jinai prisijungs. O daugiau vilniečių nieko ir nebuvo. Ingrida, gal tu kada atvažiuosi į Vilnių? Smagu būtų pasimatyti  ax.gif VDG būna VIlniuje, kas dar?

Kai tik galutinai išeisiu iš darbo,lankysiuos Vilniuje dažniau ir ilgesnį laiką. Tai su dideliu džiaugsmu prisijungsiu prie kavos pertraukėlių. (pagaliau sulaukiau recenzijų paskutiniam savo straipsniui, belieka padaryti pataisymus ir ramia sąžine atiduoti spausdinimui)

Ingrida, darbštuolėle, tegu pildosi visi MamosEglės ir Nikunės palinkėjimai. Jie tokie gražūs, kad nebėra ką bepridurti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2016 10 07, 09:50)
Kai tik galutinai išeisiu iš darbo,lankysiuos Vilniuje dažniau ir ilgesnį laiką. Tai su dideliu džiaugsmu  prisijungsiu prie kavos pertraukėlių. (pagaliau sulaukiau recenzijų paskutiniam savo straipsniui, belieka padaryti pataisymus ir ramia sąžine atiduoti spausdinimui)

O kur tuos straipsnius galima perskaityti hmm.gif?
Atsakyti
IngridaB ir Nikune su gimtadieniu
user posted image
Atsakyti
user posted image
Tikrai,atsiprašau Nikune,Tave su mūsų švente.
Ačiū mergaitės.
(Kur dingo mūsų gimtadieniai?) bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

2000 – išrinktas 2000-2004 m. Seimas.

Šią dieną pasaulyje


Įvykiai

481 – prasidėjo Chalkedono susirinkimas;
1814 – Vienos kongreso, nustačiusio Europos sienas po Napoleono karų, pradžia;
1818 – Du anglų boksininkai pirmą kartą kovėsi užsimovę bokso pirštines;
1873 – JAV atidarytas pirmasis moterų kalėjimas;
1920 – JAV įkurta Lietuvos piliečių sąjunga;
1967 – Somersete (Anglija) pirmą kartą panaudotas alkotesteris;
1970 – rusų rašytojui Aleksandrui Solženycinui paskirta Nobelio literatūros premija;
1991 – Kroatijos parlamentas nutraukė visus konstitucinius ryšius su Jugoslavija.
2004 – Tarptautinė aukštų pastatų taryba aukščiausiu pasaulio dangoraižiu pripažino 101 (511 m) aukšto pastatą Taipėjuje;
2005 – Kašmyro regioną sudrebino 7,5 balų pagal Richterio skalę stiprumo žemės drebėjimas.

user posted image

Ačiū už sveikinimus biggrin.gif

Ar verdat daržuvių troškinš? Gal kokį receptuką turit. Prireikė, o niekada nesu gaminus biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Nikune,troškinu be jokių receptų,ką turiu tą suverčiu. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė pašto diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1920 – generolas Liucjanas Želigovskis apėjo demarkacijos liniją, užimdamas Lietuvai sugrąžintą Vilniaus kraštą;
1988 – Vytauto Didžiojo karo muziejaus bokšte Kaune iškelta Lietuvos trispalvė;
1999 – Lietuvos dviratininkė Edita Pučinskaitė tapo pasaulio dviračių grupinių lenktynių čempione.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1874 – Vokiečių inžinierius Fridrichas Zymensas atliko pirmąjį kremavimą regeneratyvinės krosnies įkaitinimo oro srove.
1910 – Paskelbta Portugalijos respublika.
1920 – Paskelbta Ekvadoro nepriklausomybė.
1932 – Stalinas iš Komunistų partijos pašalino Kamenevą ir Zinovjevą.
2006 – apie 4:30 val. (Lietuvos laiku), Šiaurės Korėja šalies šiaurėje, esančioje vienoje iš šachtų, susprogdino pirmąjį savo gamybos branduolinį užtaisą.

user posted image

Ach, ir vėl lyja,,

Aš irgi taip padariau, dar į pabaigą pomidorų padažo įdėjau, tai visai nieko išėjo biggrin.gif Nesiskundė, kad nevalgoma biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Nikūne, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gražaus laiko mylimų ir mylinčių žmonių būryje, įspūdingų kelionių su trupučiu nuotykio bei netikėtumo ir neišdildomų įspūdžių. Tuo pačiu didelis ačiū Tau, kad kas rytą pusryčiaudamos mes galime sužinoti kas nutiko pasaulyje bei Lietuvoje šią dieną, kad jūs su Ingrida kūrenate jaukų šių namų židinį ir šiuose namuose visada šilta ir kvepia namais wub.gif
user posted image
Ir jau atleisk tu man senai užuomaršai doh.gif doh.gif doh.gif 4u.gif 4u.gif kad Ingridos gimtadienis prisimininau ir žinojau, kad tavo turi būti šalia, bet maniau ne tą pačią dieną, o pasirodo.... :oh tai ne kad pasitikrinti, bet taip iš atminties ir "pavariau"
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė psichinės sveikatos diena;
Lietuva – Vietos savivaldos diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1795 – Jekaterina II paskelbė Šiaulius valstybiniu apskrities miestu;
1922 – išrinktas pirmasis Lietuvos Respublikos Seimas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

732 – Frankų valstybės majordomo Karolio Martelio kariuomenė Puatjė mūšyje įveikė Omejadų kalifato Al-Andalusijos provincijos valdytojo Abd ar Rachmano ibn Abd Alaho kariuomenę.
1789 – daktaras Giljotenas Prancūzijos nacionalinės konstitucinės asamblėjos posėdyje pasiūlė nuteistųjų numarinimui naudoti specialų įrenginį, vėliau pavadinta jo vardu – giljotina.
1846 – William Lassell atrado Tritoną, didžiausią Neptūno palydovą.
1933 – JAV pradėti pardavinėti pirmieji pasaulyje skalbiamieji milteliai.

user posted image

Eglute, ačiū už sveikinimus smile.gif

Na kaip rinkimų rezultatai? Aš tai vis stebiuosi: ar dauguma kažką žino ir supranta, ko aš nepagaunu?
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2016 10 10, 09:19)
Na kaip rinkimų rezultatai? Aš tai vis stebiuosi: ar dauguma kažką žino ir supranta, ko aš nepagaunu?

Nesitikėjau, kad žalieji/valstiečiai tiek laimės topsecret.gif konservatorių galima buvo tikėtis, nors jaunasis jų vadas man visiškai nepatinka schmoll.gif, bet čia jau mano subjektyvi nuomonė. Kad DP ir TTP liks už borto ar beveik ten bus galima buvo numanyti, kaip ir violetiniai. Bet su tokiais rezultatais ir prisimenant dabartinių laimėtojų naktines reformas, nežinau ar laukti kažko teigiamo hmm.gif. Dabar kalbės kaip viską sugriautą rado ir kaip jie viską atstato.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti