Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
oras koks puikus, šiandien dar ir prie ežero nuvažiavom kelioms valandom. Kiek besimaudančių ir vaikų, ir suaugusių. Man tai vanduo ilgai šaltas ir šlapias būna, aš jau gal taip į liepos pabaigą įlendu į vandenį.

Primenu: ketvirtadienį susitinkame Vilniuje smile.gif Labai labai laukiame visų kas gali smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba dienelė,

Šventės

Tarptautinė Jungtinių Tautų taikos saugotojų diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1981 – Širvintose praūžė stipriausias iki tol Lietuvoje užregistruotas viesulas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

455 – Romą nusiaubė vandalai – giminiga gotams rytų germanų gentis. Sugriauta daug kultūros ir meno kūrinių. Iš čia kilo žodis „vandalizmas”;
1167 – sukilę Lombardijos miestai nugalėjo šv. Romos imperatorių Frydrichą I Barbarosą;
1453 – 12 tūkstančių turkų kareivių po ilgos apsiausties užgrobė Konstantinopolį; puolimo metu nužudytas imperatorius Konstantinas XI;
1953 – Edmundas Hilaris su šerpu Tensingu Norgėjumi pirmieji užlipo į aukščiausią pasaulio viršūnę – Everestą (8 848 m);
1988 – popiežius Jonas Paulius II paskelbė vyskupą Vincentą Sladkevičių kardinolu;
2005 – Prancūzija, viena iš Europos Sąjungos steigėjų, referendumu nepritarė Europos Konstitucijai.


vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

prie rytinės kavos suvalgiau Ingridos pusryčius wub.gif kas dar jungiasi, kol dar liko kažkiek mirksiukas.gif

užstrigo man Nikunės praeitos savaitės nuotrauka su kopų ir jūros vaizdu doh.gif Sekmadienį Gariūnuose buvome, tai vos vieno paveikslo panašaus nenusipirkau, atsistojus alpėjau prie jo hihihi.gif tik kad jį nusipirkus reiktų kambaryje ne tik visus baldus pakeisti, bet ir remontą padaryti... doh.gif hihihi.gif pagalvojau, kad kiek pobrangis gautųsi paveikslas biggrin.gif sakiau reikės vėl kada nuvažiuoti į Gariūnus. Paveikslo aplankyti hihihi.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1950 – Vilniuje susprogdintas 1916 m. pagal architekto Antano Vivulskio projektą pastatytas Trijų Kryžių paminklas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1431 – Ruane (Prancūzija) sudeginta Žana d'Ark, Orleano mergelė, tribunolo nuteista už ereziją;
1453 – Osmanų imperija užima Konstantinopolį, žlunga Bizantijos imperija;
1871 – numalšinta Paryžiaus komuna. Žuvo 25 tūkstančiai komunarų, 40 tūkstančių susodinti į kalėjimus arba išsiųsti į katorgą Naujojoje Kaledonijoje ir Alžyre;
1941 – Antrasis pasaulinis karas – Vokietija įsiveržė į Kretą;
1972 – Maskvoje pasirašyta JAV ir SSRS sutartis SALT, ribojanti branduolinį ginklavimąsi;
1998 – Geri Halliwell pranešė apie pasitraukimą iš grupės Spice Girls.

vartotojo įkelta nuotrauka

Orai syla, tai norisi kazkur lekt biggrin.gif Jura visada tures mano sirdies dalele. Kolei kas lekiam tik i kaima, bet ir ten dar darbymetis, o pasigeret gamta tik truputeli nugriebi laiko 4u.gif Bet ir tai dziugina sirdi,
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vat nejaučiu ilgesio jūrai. ax.gif Jau kokie 5 metai nemačiųsi,gal kad toli?Ir tai į Jūrmalą važiuojame,Palangoje net nepamenu kada buvau? ax.gif Iš viso ir pei ežerų poilsiauti neonriu.Nebe noriu kur pilna žmonių. ax.gif O atrask vietą,kur nėra žmonių?Tik nesijuokite,man pasidarė gėda savo kūno.Atrodo kumpiai iškris iš maudimuko,pernai visą vasarą taip labai ir nenusirengiau kur viešai.Vaikai neištempia į sporto klubą,ramina ten ne tokių dar prieina. ax.gif ax.gif
Geriausias poilsis sodyboje.Šeštadienį nuvažiavome visą dieną aš su žoliapjove,mb su trimeriu ir tik pusę sodo nupjovėme.Pasidžiaugėme ir grįžome. ax.gif O kvapai kokie.Raudonėlio pievą nupjoviau palei namą,tai toks aromatas. wub.gif Alyvą žydi,bijūnai skleidžiasi. wub.gif Stirnytės iš miško išeina ir stebi mus dirbančius,juk miškas už 100 metrų.O paukščiai........ wub.gif Patalynė dar išvežta žiemai buvo,jau kitą kartą vešimės ir liksime miegoti. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė nerūkymo diena;
Pasaulinė šviesiaplaukių diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1380 – Jogaila su Vokiečių ordinu sudarė slaptą taikos sutartį, kuria įsipareigojo neremti Kęstučio;
1919 – Lietuvos Tautos teatre parodytas pirmasis spektaklis – Žemaitės ir Gabrielės Petkevičaitės-Bitės „Litvomanai“;
1998 – Šauliuose po rekonstrukcijos atidarytas „Saulės“ kino teatras;
1998 – Anykščių rajone įsteigta Andrioniškio seniūnija;
2000 – darbą Lietuvoje baigė JAV tarptautinės plėtros agentūra USAID;
2001 – Lietuva tapo Pasaulio prekybos organizacijos nare;
2003 – Liberalų, Centro ir Moderniųjų krikščionių demokratų Sąjunga nutarė susijungti į vieną partiją – Liberalų ir centro sąjungą;
2006 – atsistatydino 13-oji nepriklausomos Lietuvos Vyriausybė;
2007 – Lietuvoje koncertavo grupė Placebo.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1433 – popiežius Eugenijus IV Šv. Romos imperijos valdovu karūnavo Zigmantą I;
1759 – Pensilvanijos provincija uždraudė visus teatro pasirodymus;
1866 – John O’Neill vadovaujami 850 fenianų kovotojai įsiveržė per Niagaros upę šalia Fort Eirie (Ontarijas) į Kanadą, tokiu būdu siekdami išlaisvinti Airiją iš Anglijos. Kanados milicija ir britų kariai per sekančias tris dienas juos iš Kanados išstūmė;
1961 – Pietų Afrika pasiskelbė respublika ir pasitraukė iš Britų tautų sandraugos;
1962 – paleista Vest Indijos federacija;
1975 – įkurta Europos kosmoso tyrimo agentūra (European Space Agency).

vartotojo įkelta nuotrauka

Mes tai turim ezeriuka, kur beveik nieks netrukdo biggrin.gif Tai vartomes kaip norim ir kiek norim biggrin.gif
O del savo kuno, tai as su savim pasikalbejau ir nusprendziau, kad jei jis mane toks tenkina, tai man netrukdo, o kitiems jei nepatinka, gali neziureti. Nebe tas amzius, kad pradet kompleksuot biggrin.gif
Atsakyti
Ingrida, gražiai aprašei wub.gif bet man tokių vaizdų kokiai dienai/dviem, na jei labai jau būnu "nusikalus" gal ir tris pabūčiau topsecret.gif bet toliau man reikia žmonių ir šurmulio ax.gif čia mes su vury labai jau skirtingi, jisai taip atsiskyręs ir visą laiką gyventi galėtų, aš vis tempiau jį kur nors eiti/važiuoti/ką nors veikti.
Gerai Nikunė sako, kad nėra ko gėdytis savo kūno 4u.gif Puikiai atrodai, juk ir metų ne 18-ka, ir tris vaikus pagimdžius topsecret.gif Tikrai gali drąsiai į sporto klubą eiti, pamatytum kokių ten ateina topsecret.gif tarp jų atrodysi straina kaip gazelė ax.gif o ir dėmesio tenai niekas nekreipia, kiekvienas ateina su savais tikslais ir daro tai ką suplanavo, o ne į kitus dairosi. O dėl pasideginimo/pasimaudymo tai aš jau daug daug metų perku vientisą maudimuką, man taip patogiau, o ir trūkumus galima lengviau paslėpti.

Audžiu mintį šiais metais nors vienai dienai kaip nors jūrą pasiekti. Kojomis pajausti smėlį, įbristi į jūrą ir namo galima važiuoti.... tik kad tolokai ta jūra nuo mūsų, bet gal kaip nors. Va, ir MB bilietus į Lietuvą į Palangą žiūriu, gal tada ištaikysiu su jūra pasisveikinti ax.gif

Rytoj susitikimas. Jau kaaaip laukiu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pagaliau lyja.......... wub.gif
Atsakyti
Ingrida, noriu sušių doh.gif doh.gif doh.gif

Lietų dar savaitei žada, nors šeštadienis gražus turėtų būti. Paskui nuo kito penktadienio ateina neišpasakyti karščiai (bent jau taip sinoptikė šiandien ryte per "Labas rytas" žadėjo) topsecret.gif
Atsakyti