Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas,

Ingrida, smagu mažiui, kad nuvažiavot. Ir vakare smagiau buvo su draugais švęsti, taip gražiai pradėjus dieną su artimiausiais žmonėmis wub.gif

Bangele, tai jau sveikinti galima su diplomu topsecret.gif dabar tik pažymys koks bus. O darbą Klaipėdoje jau turi? O kad šalia Aurutės gyvens, tai ir tau bus proga su klaipedietėmis susitikti.

Smagu, kad buvo susitikimas wub.gif norėčiau aš jus visas pamatyti ax.gif

Bangele, tas mano aktyvumas (nors čia jo tiek ir nereikia) dabar gal net trukdo. Jau pasakė, kad aš tokia aktyvi, neprapulsiu ir rasiu darbą kitur. Bet tai aš 12-ka metų ne čia gyvenau, o jos visos pastoviai čia gyvena ir manyčiau jos tikrai daugiau šansų turi rasti darbą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Neprapulsi MamaEglute manau.Tokios gyvenimiškos patirties turi. 4u.gif mirksiukas.gif
Bangele,net sugraudinai taip parašiųsi. wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Irvel,su švente.
Atsakyti
Laba diena
Susikrimtau dėl MamosEglės darbo.Tiek darbo įdėta, bet juk dar nėra galutinai aišku???Gyvenam stengiamės, o ramybės ir aiškumo del ateities kaip nėr, taip nėr....

Sode obelys tirštai žydi, o žiedlapėliai jau pradeda kristi - irgi gražu.
Savaitgaly dukra su šeima apsilankė. Toks puikus oras, o vyriausias anūkas sukarščiavo, neteko po kiemą lakstyti.

Tą savaitę, kai Lietuvoje snigo, mudu su MB praleidom Maltoje. Įdomi sala, mažai žalumos, uolėta vandenyno pakrantė. Bet negulėjom visą laiką prie baseino, nuplaukėm į kitą salą, apžiūrėjom kitus miestus. Viskas patiko. Tik dėl pomidorų šiltnamyje buvo neramu. Bet nieko - išgyveno.

Linkėjimai IRVEL. Seniai nieko iš jos negirdėti. Kaži kaip gyvuoja ir kitos mūsų bendraforumietės?????
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė biologinės įvairovės diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1547 – Martynas Paleckis iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto gavo privilegiją Vilniuje įsteigti pirmąją stiklo dirbtuvę;
1991 – Germaniškio (Biržų raj.), Saločių (Pasvalio raj.) ir Smėlynės (Zarasų raj.) pasienio punktai buvo užpulti sovietų omonininkų;
1996 – UNESCO paskyrė 100 tūkst. JAV dolerių Lietuvos muziejų, mokslo tyrimų institucijų ir kultūros centrų projektams įgyvendinti.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1629 – baigėsi karas tarp Šv. Romos imperijos ir Danijos pasirašant Liubeko taikos sutartį;
1840 – Didžioji Britanija nutraukė kalinių siuntimą į kolonijas Australijoje. Paskutinis nuteistųjų laivas išvyko lapkričio mėnesį;
1849 – Abraomui Linkolnui įteiktas patentas Nr. 6469, liudijantis apie plaukiojančio sausojo doko išradimą. Tai vienintelis JAV prezidentas išradėjas;
1892 – daktaras Vašingtonas Šefildas išrado dantų pastos tūtelę;
1906 – broliai Raitai užpatentavo skraidymo aparatą;
1939 – Adolfas Hitleris ir Benito Mussolini pasirašė Plieno paktą ir įsipareigojo remti viena kitą kilus karui;
1957 – Nikita Chruščiovas paskelbė „didžiąsias lenktynes“;
1972:
Įvyko pirmasis JAV prezidento vizitas Sovietų Sąjungoje. Į Maskvą savaitės vizito atvyko Richardas Nixonas;
Naujoji Ceilono konstitucija patvirtino ir naują šalies bei salos pavadinimą – Šri Lanka.


vartotojo įkelta nuotrauka

Bangele, sveikinimai tavo mergaitei 4u.gif 4u.gif 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Irvel , su tavo dienele 4u.gif

VDG, kaip smagu paklajot, pamatyt ką nors naujo.
Atsakyti
MamaEgle, tikrai skaudu kai tiek darbo įdėta. Dėl reorganizacijos ir pas mus kliba vietos visi laukime, nervinasi. Na gaunu pensiją, juokinga bet vis pinigai jei ką -neprapulsiu. Tik nervina įtampa vyraujanti darbe.
Čia linksmesne tema. Šiuo metu mano du darbai eksponuojami Peterburgo tekstilės parodoje
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2017 05 22, 10:14)
Šiuo metu mano du darbai eksponuojami Peterburgo tekstilės parodoje

Šaunuolė, nuostabu

Iki šios savaitės pabaigos Vilniuje Nac. muziejuje eksponuojama mano Mamos karpinių paroda. Prie jos organizavimo ir katalogo-albumo išleidimo teko labai nemažai paplušėti ir mano seseriai, ir man.
Kažko varžiausi anksčiau apie tai parašyti
Atsakyti
Giedre, visai bereikalo. Ten nuostabūs karpiniai
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
VDG,bent akies krašteliu norėtųsi pamatyti karpinius.Tikrai turi nuotraukų? 4u.gif wub.gif O Maltoje nebe pamatėte lango įžymiojo,mes dar spėjome pamatyti iki nugriuvimo.Man kaip vaikui didelį įspūdį paliko muziejus apie Popajų.Mat mes buvome prieš kalėdas,tai visa sala alsavo kalėdomis. wub.gif
Tavi,nuostabu,ypač alyvos,kai dabar žydi,tai žiūri ir atrodo jauti kvapą. wub.gif
Atsakyti
Ingrida, Tavi - malonu kad susidomėjot. Gaila, dabar po ranka neturiu vienon krūvon surinktų nuotaukų. Įdedu nuorodą apie parodą.
Maltoje tos žymiosios uolų arkos jau nebepamatėm, jos atvaizdas jau lankstinukuose išbrauktas. Bet ir be jos viskas įdomu.

http://www.alfa.lt/s...ura-ir-istorija

Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1404 – Didysis Vokiečių ordino magistras Konradas fon Jungingenas, Lenkijos karalius, Lietuvos aukščiausiasis kunigaikštis Jogaila ir Lietuvos didysis kunigaištis Vytautas sudarė Racionžo sutartį;
1953 – per 48 valandas Lietuvoje suimta ir deportuota beveik 37 tūkst. valstiečių, atsisakiusių stoti į kolūkius;
2007 – paskelbtas Konstitucinio Teismo sprendimas dėl Alitos gamyklos privatizavimo: Vyriausybės vadovas Algirdas Brazauskas ir Valstybės turto fondas, privatizuodami gamyklą, pažeidė Lietuvos Konstituciją. Dėl šio sandorio Lietuvai padaryta 35,9 mln. litų žala.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1430 – Kompjene suimta ir atiduota britams Žana d'Ark;
1879 – rusų rašytojui Ivanui Turgenevui suteiktas Oksfordo universiteto civilinės teisės daktaro laipsnis. Jis buvo pirmasis rašytojas pasaulyje, kuriam suteikta tokia garbė;
1941 – Vokietijoje Karinis laivas HMS Hood buvo pamuštas ir susprogdintas kito karinio laivo Bismarck
1949 – paskelbta Vokietijos Federacinė Respublika su sostine Bona;
1987 – SSRS nutraukė radijo stoties „Amerikos balsas” trukdžius;
1999 – Vokietijoje socialdemokratas Johanesas Rau išrinktas aštuntuoju pokario prezidentu.

vartotojo įkelta nuotrauka

Tavi, saunuole , dziugu, kai darbus mato daugiau zmoniu.

VDG, kokia dskaudi seimos istorija. O karpiniai nuostabus, kiek kruopstumo jiems reikia, ir talento tam.
Atsakyti
Ir pasidarė viskas aišku, iš kur pas VDG, biologę, tas dekupažas-polinkis menui su genais atėjęs blink.gif mirksiukas.gif Ir kodėl ji kasmet lanko Liaudies buities muziejuje esančią žeminę g.gif Didžiuokis savo mama, VDG, ji to nusipelnė.
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už gražius žodžius.
O tokių gyvenimo istorijų yra labai daug, ir žymiai dramatiškesnių. Tik mažai apie juos žinom. Daugybės "paprastų" žmonių gyvenimai yra visai nepaprasti.

Vienas dalykas įdomus - kai Mama gimnazijoje mokėsi, jos piešimao pažimys buvo tik 3. O pasirodo, kad meniniai gabumai vis tik buvo. Taigi - jei tik jaučiam poreikį kurti, tai ir kurkim. Nesvarbu, kaip kitiems atrodo tie mūsų darbeliai. Iš pradžių tai tik dėl savęs, o paskui , žiūrėk, ir kitiems suteiks džiaugsmo.

Parodos lankymas Vilniuje pratęstas iki birželio 12d. O vėliau dar bus rodoma Kaune ir Klaipėdoje.
Atsakyti