Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba dienelė,

Šventės

Tarptautinė interneto diena;
Tarptautinė muziejų diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1919 – Kaune įkurta Lietuvos sporto sąjunga (nuo 1920 m. pervadinta į Lietuvos fizinio lavinimosi sąjungą). Tai pirmoji Lietuvos sporto organizacija, atlikusi didžiausią vaidmenį, kuriant ir formuojant Lietuvos sportą. Krepšinio, futbolo, lengvosios atletikos, bokso, dviračių sporto, automobilių sporto, teniso, ledo ritulio, beisbolo ir kitų gausybės sporto šakų pradininkė Lietuvoje ir viena iš daugiausiai turinčių pergalių įvairiose sporto šakose (ypač krepšinyje ir futbole) sporto organizacijų Lietuvoje.
1929 – Kaune įkurta Lietuvos istorijos draugija;
1989 – Lietuvos SSR Aukščiausioji Taryba paskelbė Lietuvos įstatymų viršenybę prieš Sovietų Sąjungos įstatymus;
1999 – Rolandas Paksas paskirtas premjeru.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1804 – Napoleonas Bonapartas senato paskelbiamas Prancūzijos imperatoriumi;
1896 – Maskvoje įvyko Chodynkos tragedija;
1954 – įsigaliojo Europos žmogaus teisių konvencija.
1980 – Labai galingai išsiveržė Šv. Elenos kalno ugnikalnis (JAV šiaurės vakaruose), nuo ko žuvo 57 žmonės.
vartotojo įkelta nuotrauka

Liudna Eglute, aišku visi nenori likt bedarbiais, tai kabinas kaip gali.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1542 – Lietuvos didysis kunigaikštis ir Lenkijos karalius Žygimantas Senasis uždraudė viešai skelbti reformacijos idėjas;
1991 – Krakūnų pasienio poste nušautas Šalčininkų užkardos pamainos viršininkas Gintaras Žagunis, pirmasis po Nepriklausomybės atkūrimo žuvęs Lietuvos pasienietis.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1498 – Portugalų keliautojas Vasko da Gama išsilaipino Kalkutoje (Indija). Jis buvo pirmasis europietis, pasiekęs Indiją jūros keliu;
1875 – 17 valstybių Paryžiuje pasirašė Metro konvenciją;
1902 – Įkurta Kubos respublika;
1994 – Atidarytas tunelis po Lamanšo sąsiauriu;
2002 – Rytų Timoras tapo nepriklausomu nuo Indonezijos.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kokios dienos gražios wub.gif ir renginių mieste daug. Ryt planuojam eiti į Gatvės muzikos dieną, o vakare Muziejų naktis, daugelį muziejų galima aplankyti nemokamai. ax.gif Tai reikės pasirinkti kelis ir aplankyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gal ir mes pamatysime gatvės muzikantus?O atrodo tik neseniai mūsų vaikai dalyvavo.Kaip laikas bėga.........Ekspromtu sugalvojome į mažiaus gimtadienį nudumti.Kaip tik šiandien sukanka.Su draugais vakare švęs,o tėvai nuo ryto atidums.Dar mamą pasiimsiu savo.Sumarmaliavau tortą,pyragą,daržovių ko jau yra paėmiau,naminių kiaušinių .Šiandien karštis nusimato. bigsmile.gif blink.gif Iškeičiau forumiečių susibėgimą,na bet jei įpuola data. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė metrologų diena;
Lietuva – Kauno miesto diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1522 – Pranciškus Skorina įkūrė pirmąją spaustuvę LDK;
1917 – popiežius Benediktas XV šią dieną paskelbė Lietuvių diena ir paragino viso pasaulio katalikus aukoti lietuviams;
1939 – pasirašyta Lietuvos ir Vokietijos dvišalė prekybos sutartis;
1995 – Vilniuje, Lukiškių aikštėje, pašventintas paminklinis akmuo Nežinomam partizanui;
1996 – ant Vilniaus rotušės sienos atidengta lenta, žyminti, jog sostinės senamiesčio istorinis centras įrašytas į Pasaulio paveldo sąrašą;
1999 – pirmąkart surengta Kauno miesto diena;
2003 – Rusijos Valstybės Dūma ratifikavo 1997 m. pasirašytą sienos su Lietuva sutarčių paketą;
2006 – LT United „Eurovizijos“ konkurse pasiekė geriausią iki tol rezultatą Lietuvos istorijoje, užėmę 6 vietą finale.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

325 – prasidėjo Nikėjos susirinkimas (dar vadinamas Pirmuoju arba Didžiuoju Nikėjos susirinkimu), kurį sušaukė Romos imperatorius Konstantinas Didysis. Susirinkimas įtvirtino vieną iš pagrindinių krikščionybės dogmų – Šventąją Trejybę, patvirtino keturias evangelijas ir nustatė Velykų šventimo datą;
1498 – portugalų jūrininkas Vasko da Gama (Vasco da Gama) pirmasis iš europiečių išsilaipino vakarinėje Indijos pakrantėje ir taip rado jūrų kelią į Indiją;
2006 – Atėnuose įvyko Eurovizjos 2006 konkursas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Ingrida, sveikinimai tavo mažiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Nikune.
Pasibuvome sostinėje.Tik nuo ryto paklydome,pakliuvome į aplinkelį,atsidūrėme Jsutiniškėse,mažius su psumarčia atvažiavo parlydėjo kur reikia. ax.gif Apžiūrėjome mažiaus naują ofisą,pažaidėme virtualius žaimus,papietavome visi krūvoje,mamai šventė didžiausia. ax.gif Pavežiojome močiutę,pas mažių į svečius ir jau ruošėmės į centrą,paskambino pažystamas,atskrido spiečius bičių,aišku lėkėme namo,gaudyti. ax.gif Bet naudinga diena buvo. wub.gif wub.gif Kokia puiki diena buvo. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1674 – Jonas Sobieskis išrinktas Abiejų Tautų Respublikos karaliumi;
1915 – Vilniuje įkurta Lietuvių draugija nukentėjusiems nuo karo šelpti (gyvavo iki 1918 m.);
1916 – Lozanoje (Šveicarija) prasidėjo Lietuvių konferencija;
1919 – Kauno miesto teatro rūmuose pradėjo veikti režisieriaus ir aktoriaus Antano Sutkaus vadovaujamas Tautos teatras;
1932 – uždrausta Vytauto Didžiojo universitete veikusi studentų marksistų organizacija „Aurora“;
1939 – atidaryta Kauno sporto halė;
1947 – TSRS valdžia priėmė sprendimą steigti kolūkius Pabaltijo respublikose;
1998 – Seimas ratifikavo sutartį įsteigti bendrą Baltijos šalių batalioną BALTBAT.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

996 – šešiolikmetis Otonas III-asis karūnuotas Šventosios Romos imperijos imperatoriumi;
1471 – nužudytas Anglijos karalius Henrikas VI;
1502 – Tristanas da Kunja (Tristan da Cunha) atrado Šv. Elenos salą;
1904 – Paryžiuje įsteigta tarptautinė futbolo federacija FIFA;
1916 – Anglijoje pirmą kartą pereita prie vasaros laiko;
2006 – Juodkalnijoje vykusiame referendume šalies gyventojai pasisakė už nepriklausomybės paskelbimą.

vartotojo įkelta nuotrauka

Ingrida, neplanuotos išvykos būna pačios smagiausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2017 05 21, 10:28)

Ingrida, neplanuotos išvykos būna pačios smagiausios  4u.gif

O planuotai tai mes turėjom su Ingrida susitikti mirksiukas.gif Aš vakar buvau sodybiečių susitikime ax.gif Bet nenuvykti į jį man būtų buvę daugiau negu nuodėmė biggrin.gif , tiesiu keliu koks 12, asfaltais apie 20 km nuo manęs jis vyko.Arčiau jau būt net neįmanoma, nebent jei susitikimas vyktų mano kieme biggrin.gif Bet Ingridos gėlyčių aš parsivežiau, tai beveik ir susitikom , jos sodintas, liestas gėles vėliau liečiau ašbiggrin.gif
Vien už tą MamosEglės aktyvumą, domėjimąsi viskuo aš neatleisčiau.O diplomas anksčiau ar vėliau gi bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš pasigirsiu-dukra vidurinioji jau praėjo katedrinį diplomo gynimą, beliko kitą pirmadienį viešasis.Tai ji manim pasitikėjo ir atsiuntė man savo darbą, kad svetima akim gramatikos klaidas pataisyčiau.Sako, aš tiek įsigilinusi į turinį, kad tiesiog nebematau gramatinių klaidų.Nedaug ir aš jų teradau, bet buvo, ir kablelių trūko, ir kokią raidę praleidus, rašydama sukeitus vietomis ir tt
Ir, atrodo, apsigynusi savo darbą, išnuomos butą Kaune ir persikraustys į Klaipedą, ne taip toli nuo Aurutės, išsinuomavo butą Žardininkų gatvėje ax.gif Užsimanė pokyčių smile.gif O man gerai, bus arčiau namų, gal dažniau parvažiuos biggrin.gif
Atsakyti