Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba

QUOTE(mamaEgle @ 2016 10 05, 21:21)

VDG, aš ne, nors universitete dirbu, bet administracijoje. Enija dėstytoja, jos šventė taip pat.

dėkui, nesijaučiu tokia, esu laboratorijos sraigtelis labiau, dėstyt labai nemėgstu. doh.gif
Labai smalsu ar susitinkat su mano buvusiais kolegomis. Toks jaunas šviesiaplaukis į laboratoriją pas jus atėjo ir ta ponia kuri pasidalino darbo skelbimu, nenoriu čia labai detales viešinti, o smalsumas kutena. Jaunuolis tas mūsų tai visas aptirpęs iš laimės kad tą darbuką turi, bet įdomu ir kaip ten kas iš šalies atrodo. ax.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2016 10 06, 07:37)
Labai smalsu ar susitinkat su mano buvusiais kolegomis. Toks jaunas šviesiaplaukis į laboratoriją pas jus atėjo ir ta ponia kuri pasidalino darbo skelbimu, nenoriu čia labai detales viešinti, o smalsumas kutena. Jaunuolis tas mūsų  tai  visas aptirpęs iš laimės kad tą darbuką turi, bet įdomu ir kaip ten kas iš šalies atrodo.  ax.gif

Jauną berniuką kadieną matau, jis pas mus ir dirba, pačią pirmą dieną perdavė linkėjimus. Kaip jam seksis bus matyt, mes abudu dabar panašiai, tik pradėję dirbti, varlinėjam būna nežinodami kas ir kaip. O ponios dar nemačiau, žadėjo užsukti kurią dieną. Jai penktadienis pas jus buvo svarbi diena, kuri sėkmingai pasibaigė, o dabar dar vienas didelis įvykis artėja, tai gal neturi laiko.

Enija, būtų smagu kada susitikti kokiam puodeliui kaos topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2016 10 06, 08:37)
Laba
dėkui, nesijaučiu tokia, esu laboratorijos sraigtelis labiau, dėstyt labai nemėgstu.  doh.gif

Sveikinu ir Eniją 4u.gif . Užsiimti su studentais gal kiek lengviau?? Juk jie labiau motyvuoti (bent jau turėtų taip būti).
Kažkada atsisakiau pasiūlymo dėstyti (Šiaulių universitete) O gal reikėjo pabandyti? Tą kart pritrūko pasitikėjimo ir nepasiryžau.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulis – Pasaulinė natūralios aplinkos diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1582 m. – dėl perėjimo prie Grigaliaus kalendoriaus devyniose valstybėse (tarp jų − LDK) ši diena buvo praleista;
1940 m. – Lietuvos nacionaliniame dramos teatre pastatytas pirmasis spektaklis – Hermano Hijermanso „Viltis”;
1988 m. – LSSR AT Prezidiumo įsaku įteisinta trispalvė vėliava ir V. Kudirkos Tautiška giesmė, kaip LSSR simboliai.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1889 m. – Paryžiuje atidarytas „Mulen Ružo“ kabaretas;
1962 m. – Londone įvyko pirmojo filmo apie Džeimsą Bondą, „Daktaro Ne“, premjera.

user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos mano mielos 4u.gif

AČIŪ toms kurios prisiminė ir pasveikino bigsmile.gif . Siunčiu sveikinimus ir aš. VISOMS mirksiukas.gif . Visą gyvenimą mes mokome ir auklėjame mirksiukas.gif .

Mes su kolegomis vakar pašventėme taip saikingai sodyboje. Pailsėjome. Šiandien vėl prie dabų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2016 10 06, 08:31)

Enija, būtų smagu kada susitikti kokiam puodeliui kaos topsecret.gif


mielai, gal prisijungtų ir daugiau vilniečių-nevilniečių? Man tinka labiau po darbo, nes pietus valgau atneštus kada papuola.

QUOTE(VDG @ 2016 10 06, 09:59)
Sveikinu ir Eniją 4u.gif . Užsiimti su studentais gal kiek lengviau?? Juk jie labiau motyvuoti (bent jau turėtų taip būti).
Kažkada atsisakiau pasiūlymo dėstyti (Šiaulių universitete) O gal reikėjo pabandyti? Tą kart pritrūko pasitikėjimo ir nepasiryžau.

dėkui, man irgi pasitikėjimo trūko kai jauna buvau, dabar neturiu kantrybės bendrauti vis apie tą patį ir tą patį, juolab kad studentai labiau vertina jaunus dėstytojus ir juos suprantu bei pritariu, man labiau patinka tyrimai eksperimentai, tikiuosi taip ir liks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2016 10 06, 09:59)
Sveikinu ir Eniją 4u.gif . Užsiimti su studentais gal kiek lengviau?? Juk jie labiau motyvuoti (bent jau turėtų taip būti).
Kažkada atsisakiau pasiūlymo dėstyti (Šiaulių universitete) O gal reikėjo pabandyti? Tą kart pritrūko pasitikėjimo ir nepasiryžau.

Iš tiesų gal ir reikėjo hmm.gif čia kaip man dabar su šiuo nauju darbu: ir baisu buvo, ir keisti viską, išvažiuoti, bet vis kirbėjo mintis, kad jei nepabandysiu, paskui galvosiu, kad "o gal be reikalo tada nebandžiau?". Tad nusprendėm, kad važiuoju dirbti, o jei kas bus blogai visada galėsiu grįžti atgal, bet būsiu padarysiu viską.

QUOTE(Enija @ 2016 10 06, 21:25)
mielai, gal prisijungtų ir daugiau vilniečių-nevilniečių? Man tinka labiau po darbo, nes pietus valgau atneštus kada papuola.

Mano pietų pertrauka tik pusvalandis, tad susitikimui nelabai laiko užtektų. PO darbo ir man geriau. O daugiau mūsų Tavi ir Ella. Reiks Ellą pakutenti, gal ir jinai prisijungs. O daugiau vilniečių nieko ir nebuvo. Ingrida, gal tu kada atvažiuosi į Vilnių? Smagu būtų pasimatyti ax.gif VDG būna VIlniuje, kas dar?
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Miela Ingrida, šiandien Tavo diena wub.gif wub.gif wub.gif Būk sveika, laiminga ir mylima wub.gif wub.gif wub.gif mėgaukis gyvenimu, visada rask minutę laiko tiktai sau: paskaityti knygą, išgersti puodelį kvapnios arbatos, nueiti į mišką. Ši diena labai tinkama pasakyti Tau ačiū už kasrytinius skanius pusryčius, už tai, kad mūsų šiuose namuose šilta, jauku, gera ir visada čia norisi sugrįžti, nesvarbu kiek toli mes būtume ir kiek ilgai kartais būtume negrįžę, bet visada žinome, kad šiuose namuose būsi Tu wub.gif wub.gif wub.gif Ačiū Tau!

user posted image
Atsakyti
Ačiū labai MamaEgle,net sugraudinai. 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1920 – pasirašyta Suvalkų sutartis, kuria nustatyta trečioji Lietuvos-Lenkijos demarkacijos linija;
1988 – Vilniaus Gedimino pilies bokšte iškelta Lietuvos trispalvė;
1991 – Lietuva įstojo į UNESCO.


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1571 – Įvyko Lepanto mūšis, kuriame Šventosios lygos laivynas nugalėjo Osmanų imperijos laivyną.
1826 – Masačiūsetso valstijoje pradėjo veikti pirmasis JAV geležinkelis;
1879 – Vokietija ir Austrija-Vengrija sukuria Dualinę Sąjungą;
1886 – Ispanija panaikina vergovę Kuboje;
1908 – Kreta sukyla prieš Osmanų imperiją ir sudaro sąjungą su Graikija;
1913 – Henris Fordas paleidžia surinkimo liniją;
1920 – Į Oksfordo universitetą priimtos pirmosios 100 moterų;
1940 – Vokietija įsiveržia į Rumuniją;
1943 – Japonai nužudo 100 amerikiečių karo belaisvių Veiko saloje;
1949 – Įkuriama Vokietijos Demokratinė Respublika (Rytų Vokietija);
1950 – Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenė kerta 38 paralelę Korėjoje įsiverždama į Šiaurės Korėją;
1977 – Priimama ketvirtoji Tarybų Sąjungos konstitucija;
1982 – Niujorke įvyko Endriu Loido Vėberio miuziklo „Katės“ premjera;
2001 – JAV įsiveržimo į Afganistaną pradžia pradedant oro atakomis ir slaptomis operacijomis sausumoje;
2003 – Kalifornijos gubernatorius Gray Davis atšaukiamas iš posto, o jį pakeičia Arnoldas Švarcenegeris (Arnold Schwarzenegger);
2004 – Kambodžos karalius Narodomas Sianukas (Norodom Sihanouk) atsisako sosto.

user posted image

user posted image

Ingrida, su švente 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti