Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba diena
Aš irgi prisiduodu. Enija, kaip tau einasi?Įsivaizduoju, kaip tau tenka dabar plušėti, bet pastangos vertos rezultato. Kažkada man atrodė, kad niekas nepavyks, bet dabar džiaugiuosi, kad ligi galo pabaigiau savo darbą. O dabar dar džiaugiuosi ir priedu prie pensijos ( vis šis tas prisidėjo dėl mokslo daktaro statuso). MamaEglė tikra keliauninkė, tur būt, keista važiuoti į Airiją kaip svečiui, o ne kaip emigrantei?O aš visiška namisėda, taip sunku išjudėti net ir Lietuvos ribose, gėda. doh.gif IngridaB, tur būt, jau pilni namai sdygstančių sodinukų. Pas mane ant palangės jau auga pomidorai, gali būti, kad lyg ir ankstoka, bus matyti. Aurute, kaip galvoji apie mokslo metų prailginimą? Del vaikų užimtumo tai gal ir gerai, bet sutrumpės ir mokytojams atostogos???? Siena, Tavi, PaiX, Vamora, Bangele - kas naujo pas jus?
Žąsų virtinės vis dar traukia šiaurės link virš mano kiemo, o prie kaimynų inkilų jau tupinėja varnėnai, pradeda švilpauti.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė vandens diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1387 – Vilnius gavo Magdeburgo miesto teises.
1939 – Lietuvos Vyriausybė nusileido hitlerinės Vokietijos ultimatyviems reikalavimams perduoti Klaipėdą ir Klaipėdos kraštą naciams.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1312 – Reikalaujant Prancūzijos karaliui Pilypui IV Gražiajam popiežius Klemensas V paleido riterių tamplierių ordiną. Ordino nuosavybė visoje Europoje perėjo kitiems ordinams arba buvo konfiskuota valstybės.
1733 – Džozefas Pristlis (Josephas Priestly) išrado mineralizuotą vandenį;
1979 – Izraelio parlamentas patvirtino taikos sutartį su Egiptu.

vartotojo įkelta nuotrauka

Pavasaris, ech ir dušia bunda iš miego biggrin.gif Vaikštinėju po kiemą ir žiūriu į darželius. Jau nosį kiša augalėliai. Tik šunė vis sugalvoja darželį kur prigult ar pakast kur nors. Dabar sėdžiu ir galvoju, kaip čia apsisaugot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2017 03 22, 10:52)
Laba diena
MamaEglė tikra keliauninkė, tur būt, keista važiuoti į Airiją kaip svečiui, o ne kaip emigrantei?O aš visiška namisėda, taip sunku išjudėti net ir Lietuvos ribose, gėda. doh.gif

Tokios tos mano atostogos: prieš tai atostogauti į Lietuvą, dabar - į Airiją. Nors kai esu čia, šeima kartu, tai jausmas toks, kad ir išvažiavus nebuvau, taip ir gyvenu čia. Bet poryt vakare jau vėl kelsiu sparnus, kitą savaitę į darbą. Būnu Lt mėgaujuosi darbu, gera būti su Mama, sese, būnu čia - ir čia gerai, atrodo, gyvenčiau ir gyvenčiau... vis niekaip neapsisprendžiu... kol kas dar galutinių sprendimų nedarome, dar kokius metus-du palauksime, o tada jau bus matyt.

VDG, gal į Vilnių kada išsiruoši? Ingrida gal dar prisijungtų, vilnietės, būtų puikus susitikimas.
Atsakyti
[quote=mamaEgle,2017 03 22, 14:15]

Keistas jausmas, kai šeima per dvi vietas, net negaliu įsivaizduoti...
O dėl susitikimo Vilniuje, tai visalaik turiu tokį norą. Duosiu žinią, kai planuosiu atvykti. Yra tokia Kačių Kavinė pačiame centre, būtų miela ten pasėdėti. Tik kaip tą laiką suderinti, man būtų patogiau , jei vilnietės laiką nurodytų. Man prie jūsų prisiderinti lengviau, aš gi laisva nuo darbų.

Papildyta:
Nikune, aš savo darželius jau apgrėbsčiau, laukiu, pasirodant ankstyvųjų gėlių žiedai...Na, o mano terasa tai katinų apsuptyje, lankosi visi kaimo rainiai, visai kaip nuotraukoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2017 03 22, 14:36)
Keistas jausmas, kai šeima per dvi vietas, net negaliu įsivaizduoti...
O dėl susitikimo  Vilniuje, tai visalaik turiu tokį norą. Duosiu žinią, kai planuosiu atvykti. Yra tokia Kačių Kavinė pačiame centre, būtų miela ten pasėdėti. Tik kaip tą laiką suderinti, man būtų patogiau , jei vilnietės laiką nurodytų. Man prie jūsų  prisiderinti lengviau, aš gi laisva nuo darbų.

Papildyta:
Nikune, aš savo darželius jau apgrėbsčiau, laukiu, pasirodant  ankstyvųjų gėlių žiedai...Na, o mano terasa tai katinų apsuptyje, lankosi visi kaimo rainiai, visai kaip nuotraukoje biggrin.gif

Tikrai keistas topsecret.gif žinau, kad vėl bus sunku išvažiuoti, nes kada sekantį kartą dukrą pamatysiu kol kas ir nežinau schmoll.gif vasarą į Lt jie neatvažiuos, tai nebent aš vėl rudenį pas juos susiruošiu mastau.gif

Žinau tą kavinę, visai netoli mano darbo. O ir Enijai ne tiek toli būtų, Ella irgi pro šalį kasdien ten/atgal važinėja, tik Tavi kaip hmm.gif dar Rūpestėlis nežinia kurioje Vilniaus vietoje gyvena mastau.gif reikia gal į FB grupę parašyti, bus lengviau suderinti. O kurią savaitės geriau, VDG?

Pas mus čia keturi katinai/katės kieme: du kačiukai ir du dideli. Bet tokie tarpusavyje draugiški, pieno įpyliau tai visi keturi iš vieno laka, nevaiko vienas kito, nors žmonių bijo, ganėtinai bailūs topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 22 kovo 2017 - 16:58
VDG,Brangioji,gerai,kad tu atsiliepi,taip malonu paskaityti. 4u.gif Pilnos palangės,bandau daug ką jau vežti į šiltnamius. ax.gif Šiandien dalį kermėkų išpikavau šiltnamyje.Aš gi sudurniavau iš rudens,Nojuje buvo akcija,nusipirkau 200 tulpių svogūnėlių,pasodinau į vieną šiltnamį.Dabar laukiu žiedų,apdalinsiu visus brangius žmones. wub.gif
MamaEgle,įsivaizduoju kaip sunku.Mes dabar su mb geriausiai sugyvename,vaikai užauginti,tai džiaugiamės kiekviena diena. ax.gif
Vakar tik savo šuniuką palaidojome,tai liūdna šiandien. ax.gif Savaitę abi kankinomės,be miego,priepuoliai ištisai buvo epilepsijos,kol pasibaigė.Ir taip trys metai. ax.gif Tai šiandien labai sunku kiekviename žingsnyje prisimenu.............
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Lietuvos Valstybinio socialinio draudimo diena
Pasaulinė meteorologijos diena;
Pakistano revoliucijos šventė.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1918 – Vokietija pripažino Nepriklausomą Lietuvos valstybę;
1985 – Vilniaus arkikatedroje atrastas auksakalystės meno lobynas;
1990 – Lietuvoje nutraukta KGB veikla.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1801 – nužudytas Rusijos caras Pavelas I;
1839 – Bostono laikraštyje „Morning Post“ pirmą kartą pavartota santrumpa O.K.;
1919 – Benito Musolinis (Benito Mussolini) Milane pradėjo fašistinį judėjimą, įkurdamas partiją „Fasci di Combattimento“;
1925 – Tenesio valstijos (JAV) mokyklose uždrausta dėstyti evoliucijos teoriją;
1929 – Baltuosiuose rūmuose įvestas pirmasis telefonas;
1933 – Vokietijos parlamentas priėmė įstatymą, Adolfui Hitleriui (Adolf Hitler) suteikusį neribotus įgaliojimus;
1950 – įsigaliojo Pasaulinės meteorologijos organizacijos konvencija;
1956 – Pakistanas tapo nepriklausomas;
2001 – savo gyvavimą baigė kosminė stotis Mir, sudegdama atmosferoje virš Ramiojo vandenyno.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2017 03 22, 10:52)
Laba diena
Aš irgi prisiduodu. Enija, kaip tau einasi?Įsivaizduoju, kaip tau tenka dabar plušėti, bet pastangos vertos rezultato.

Laba diena. Kartais gailiuosi kartais ne. ax.gif Visko pasitaiko
Atsakyti
Ingrida, šuniukas kaip ir šeimos narys, netekus turi būti skaudu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gal ieškokitės kito, kad prablaškytų mirksiukas.gif Mano teta, kai pasibaigė jos japonų čino veislės šuniukas, sakė daugiau nebeaugins jokio, nes nebenori to skausmo, nori rytais lovoj pasivartyti, o nepulti užmiegotom akim į lauką, nes reikia šunį išvesti ir tt.Ir kiek gi ji ištvėrė?Po nepilno pusmečio jau gyrėsi įsitaisiusi mažą pekinukę.Dabar jai jau pora metų bus, o teta nuo to tik sveikesnė.šiemet jai bus 80 metų, gyvena ketvirtam penkiaaukščio namo aukšte, kasdien mažiausiai pora kartų reikia išvesti šunį lauk, bet ir augina jį kaip vaiką-net lėkštutė ėdalui ant stalo padėta, kartu valgo biggrin.gif Ir kalbasi kaip su žmogum, viena gyvena, tai šunytė jai kompanjonė. smile.gif O ir tetai reikia pavydėt išvaizdos, ji tikrai ne senutė, madingai apsirengusi, mėgsta keisti baldus, ir cigaretes visą gyvenimą rūko.Man ji Galiną Dauguvietytę primena ax.gif
VDG, nu kaip aš gyvenu g.gif Nieko naujo.Palangės nukrautos pomidorų daigais, sakiau mažinsiu, nes nesuvartojam tiek, bet daigų auga daugiau ir daugiau veislių, gal 16 biggrin.gif .Gal savaitgalį į Kauną važiuosim, dukrai 30 metų, bet dar nennusprendėm galutinai, ar mudu važiuosim ar mažąją su draugu leisim.Vieniems reika būt namie, dėl mano mamos, ir valgyt paduot, ir ugnį pakūrent, negalim nei vienos palikti, nei kartu pasiimti, sveikata visai prasta.
Jei reikėtų balsuot dėl mokslo metų ilginimo, balsuočiau prieš.Nesąmonė, nieko ir taip nesimoko, nieko neišmoks daugiau, jei ir bus ilgesni metai..Dirbu mokykloj, žiūrint iš mano pozicijos aš beveik nematau mūsų mokykloj motyvuotų mokytis vaikų mastau.gif Na, gal tik du kažko siekia, kažko nori iš visų 5-10 klasių vaikų.Liūdna...Vienas jų tai iš vis super, dabar aštuntokas, bet tai būsimasis Saliamonas Paltanavičius, jei tik mama pajėgs jį išleisti į mokslą, nes tėtė miręs.Bet tai Ūkininkas, turi ir ožką su vaikais, ir mandrų paukščių, ir augalų visokių prisiaugina.Aš džiaugiuos jam įvairesnių pomidorų, kopūstų daigų paauginus, .O jo žinios, kiek apsiskaitęs, aš tik ausim karpau, nes tokius pavadinimus pirmą kart girdžiu unsure.gif Ūkį tvarko vienas, mama dirba pamainom, niekada neaugino gyvulių.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ne Bangele,kol kas tikrai širdis neleidžia apie kažką pagalvoti.Ir po taksės sakėme nieko nereiks,paskambino draugė ir pagailo Kruopos,juk priklydo,jei ne mes jau būtų atidavę į prieglaudą.Tris metus išsikankinome abi.Kiek kartų mb siūlė užmigdyti,nekankinti šuns su priepuoliais.O man taip gera būdavo,kai ji atsigaudavo ir vėl džiaugdavosi gyvenimu.Juk kaip su mažu vaiku bemiegės naktys ir mano būdavo. ax.gif Dabar sąžinė rami,kiek galėjau tiek padėjau. ax.gif
Dvi dienos tvarkau braškes,nes tiek apžėlę............už tai vakare krentu kaip lapas.Jokių migdomųjų nereikia. ax.gif Vakare laukiu vaikų,reikia kažką skanaus sugalvoti palepinti,juk tik vieną vakarą pabus.Ir tai mažąją prikalbinau su broliu atlėkti,paskaičiavome kad tik per velykas begrįš. ax.gif Kaip vaikai jau gyvena savo gyvenimus,o man taip sunku dar juos atplėšti. ax.gif
O dėl vaikų atostogų?Juk jau gegužę orai pradeda šilti,kas begalvoja apie mokslus?O birželį tikrai nebe bus galvoje mokslai. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 24 kovo 2017 - 07:22