Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas 4u.gif

koks gražus saulėtas rytas šiandien, bet jau vėska, pirštines ryte išsitraukiau.

Aurute, skaičiau, kad vyksta SM forumo atnaujinimas, žada iki Naujų metų viską naujai padaryti, daug funkcijų neveikia, tai gal todėl ir cituoti neleidžia mastau.gif nors man tai tokie atnaujinimai dažniau į forumų pabaigas panašu nei į kažką tęstinio irnesakyk.gif nei senus narius susigrąžina, nei naujų privlioja schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės[

Pasaulinė gyvūnų globos diena, Šv. Pranciškaus diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1893 m. gimė Stasys Girėnas, perskridęs Atlantą aviatorius.
1927 m. atidaryta Telšių kunigų seminarija.

user posted image

Pro langą nuostabus rytas biggrin.gif

Aš irgi nemėgstu atnaujinimų, kažkaip niekada nepadaro, kad būtų paprasčiau ir aiškiau, vis viską suvelia.

Ar ruošiatės balsuoti? Aš gal pirmą kartą po n metų nusprendžiau balsuoti, net už ką nusižiūrėjau, deja pas mus tos partijos kandidatų nėra, tai ir vėl numušė ūpą.
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2016 10 04, 11:32)

Aš irgi nemėgstu atnaujinimų, kažkaip niekada nepadaro, kad būtų paprasčiau ir aiškiau, vis viską suvelia.

Ar ruošiatės balsuoti? Aš gal pirmą kartą po n metų nusprendžiau balsuoti, net už ką nusižiūrėjau, deja pas mus tos partijos kandidatų nėra, tai ir vėl numušė ūpą.

Tai gali savo nužiūrėtą kandidatą/us reitinguoti, o vienmadatinėje ką nors kas artimiausio pagal savus pažadus (tik kiek realius, nes kai kurių kandidatų pažadų pasiklausius kyla klausimas iš kokios jie planetos hmm.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2016 10 04, 12:32)
Ar ruošiatės balsuoti? Aš gal pirmą kartą po n metų nusprendžiau balsuoti, net už ką nusižiūrėjau, deja pas mus tos partijos kandidatų nėra, tai ir vėl numušė ūpą.


Visada su MB balsuojam, tik visada skirtingai biggrin.gif doh.gif

Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2016 10 04, 14:38)
Visada su MB balsuojam, tik visada skirtingai biggrin.gif  doh.gif

Mes irgi skirtingai ax.gif Dukra su MB dažniausiai vienodai topsecret.gif
Atsakyti
Renkuosi kandidatą ir aš.Nežinau pagal ką rinktis biggrin.gif Gražus netinka,bagotas ne man,pažaduko bijau biggrin.gif Ai, koks skirtumas vistiek nieko gero nebus.Labai Masiuliu ir jo partija tikėjau,bet....toks pat....
Atsakyti
mamaEgle, malonu skaityt, kad tau darbas patinka 4u.gif . Gyvenimo permainos visuomet į gerą. bigsmile.gif

Neskaičiau niekur, kad vyksta atnaujinimai, bet lai greičiau sutvarko. rolleyes.gif

Zambijos vaikams labai mažai paaukojome. Bet "varnelę" užsidėjome. ax.gif Matyt, tėvelių ir mano nuomonės sutampa, nes kai reikia ko nors klasei, tei nebūna "skrudžai", ateina padėt. bigsmile.gif

Atsakyti
Labas rytas.user posted image
Atsakyti
user posted image
Aurute,su profesine švente.
Atsakyti
Su mokytojo diena, ypač Aurute. 4u.gif Bijau nusikalbėti, bet gal ir mamos Eglės darbas su pedagogika susijęs?? Kita vertus, juk visos mes esam truputį mokytojos, amžius jau leidžia ką nors vis paauklėti biggrin.gif hmm.gif
Atsakyti
Laba dienelė.

Šventės

Tarptautinė Mokytojo diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1733 – Augustas III išrinktas Lenkijos karaliumi ir Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1632 – įkurtas Rusijos miestas Jakutskas;
1665 – Įkurtas Kylio universitetas;
1793 – Didžioji Prancūzijos Revoliucija: Prancūzijoje panaikinama krikščionybė, priimtas revoliucinis kalendorius;
1795 – pradėtas statyti prekybos punktas, vėliau tapęs Edmontono miestu;
1823 – pasirodo pirmasis medicinos žurnalas – „Lancet“;
1864 – Ciklonas beveik visiškai sunaikino Kalkutą (Indija), žuvo daugiau apie 80 000 žmonių, paskendo apie 300 laivų;
1865 – išleistas konfidencialus Rusijos vidaus reikalų ministro P. Valujevo aplinkraštis, kuriuo visoje Rusijos imperijoje uždrausta lietuviška spauda lotyniškais rašmenimis;
1880 – užpatentuotas pirmasis šratinukas;
1905 – Broliai Raitai, lėktuvu Wright Flyer III pasiekė pasaulio rekordą: per 24 minutes nuskrido 39 mylias, šis rekordas išsilaikė iki 1908;
1908 – Bulgarija paskelbė nepriklausomybę nuo Turkijos;
1910 – Portugalija nuverčia karalių, ir pasiskelbia respublika;
1915 – Bulgarija įstoja į Pirmąjį Pasaulinį karą, palaikydama Centrinių valstybių sąjungą;
1929 – uraganas Dominikos Respublikoje nusinešė apie 2000 žmonių gyvybių;
1931 – amerikietis Klaidas Pangbornas pirmasis be nutūpimo perskrido Ramųjį vandenyną;
1944 – Kanadiečių Karinės Oro Pajėgos virš Prancūzijos numušė pirmąjį vokiečių reaktyvinį naikintuvą;
1962 – The Beatles Didžiojoje Britanijoje išleido savo pirmą singlą „Love Me Do“;
1984 – Marc’as Garneau’as, tapo pirmuoju kanadienčiu pabuvusiu atvirame kosmose (erdvėlaivio „Challenger“ misijos metu);
1991 – Indonezijoje sudužus kariniam lėktuvui, pakilusiame iš Džakartos, žuvo 137 žmonės;
1991 – Išleista pirmoji oficiali Linux kernel, 0,02 versija;
2000 – Belgrade vyksta masinės demonstracijos prieš Slobadaną Miloševičių, siekiant jį nuversti iš Jugoslavijos prezidento pareigų. Šios demonstracijos taip pat vadinamos „Buldozerio Revoliucija“;
2001 – Robertas Stivensas tapo pirmąją 2001 antracito atakų auka;
2001 – Tomas Ridžas atsisakė Pensilvanijos gubernatoriaus pareigų, užimdamas Bush’o Vidaus Reikalų Patarėju;
2003 – Achmadas Kadyrovas išrinktas Čečėnijos prezidentu.

user posted image
Atsakyti
Su Mokytojų diena ir dirbančias šį darbą, ir jiems prijaučiančias, o ir mus visas. Juk ne tik pedagogai moko vaikus, mes namuose taip pat dirbame neoficialiais mokytojais savo vaikų ir anūkų, o kartais ir SB topsecret.gif

VDG, aš ne, nors universitete dirbu, bet administracijoje. Enija dėstytoja, jos šventė taip pat.
Atsakyti