Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(bangelee @ 2017 02 24, 22:07)
Siena, sveikatos jums abiem su mama.Laikykitės, ateis pavasaris, daugiau saulės bus, atsigausit mirksiukas.gif O dukrytė tau dar nesiruošia pirmos anūkės padovanot?Kiek gali būt senelio žmona? biggrin.gif

Mamai 85
Naujų anūkėlių dar nebus.Augančiais labai džiaugiuosi. biggrin.gif Ir aplamai gal nelemta man močiute būti,nes žento svajonėse tik sūnus,o sūnai jau fabrikus uždarę biggrin.gif
Ar skaitot merginos?Man dabar skaitymo manija. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Jaučiu ir pas manę artimiausią penkmetį anūkų nenusimato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 25 vasario 2017 - 08:58

Labukas, merginos :)

Siena, maža ko žentas nori ;) o tu norėk anūkės ir viskas ...  :hihihi:  :hihihi: 

Beveik neskaitau, kažkaip paskutiniu metu norų mažai kam yra ... o jei ir paskaitau, tai dabar pas mane psichologinės knygos "einamos" ...

Ingrida, smagu, kad turi veiklos kuri tau patinka  :super:  :super: 

Tavi, žinok čia nežinosi, gali ir greit būt ... gyvenimas dabar greitai bėga ...

Atsakyti
Laba dienele,

Šventės

Gruzija – Sovietinės okupacijos diena.

Šią dieną Lietuvoje

1336 – Vokiečių ordino ir kryžiuočių kariuomenė apgulė Pilėnų pilį (Žemaitija). Margirio vadovaujami gynėjai pamatę, kad neatsilaikys, sudegino turtą, o patys išsižudė;
2007 – vyko rinkimai į savivaldybių tarybas

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1570 – Popiežius Pijus V paskelbė bulę Regnans in Excelsis, kuria ekskomunikavo karalienę Elžbietą I-ąją ir jos šalininkus Anglijos Bažnyčioje.
1836 – Samuelis Koltas gavo šešių užtaisų revolverio patentą;
1921 – sovietai okupavo Gruzijos demokratinę respubliką;
1948 – Po TSRS spaudimo Čekoslovakijos Prezidentas Edvardas Benešas paskyrė Čekoslovakijos komunistų partijos dominuojamą vyriausybę;
1954 – Egipto prezidentu tapo Gamalis Abdelis Naseras;
1956 – Nikita Chruščiovas XX TSKP suvažiavime pasakė kalbą „Apie asmens kultą ir jo pasekmes“, kurioje pasmerkė kai kuriuos Stalino režimo veiksmus;
1999 – Virdžinija Rivero iš Argentinos pagimdė dukrą automobilyje tuo metu, kai šis pateko į avariją. Mergaitė tapo jauniausiu žmogumi, patekusiu į avariją.


vartotojo įkelta nuotrauka

Skaitau. Jei nera knygos, tai blaskausi nerasdama vietos.Kazkoks trukumas jaucias. Megstamiausios detektyvai. Bet pamaisau ir kitokiu. Labai patiko, kai kalbino Grybauskaite ir klause kokias knygas skaito. Pavardijo rusis, zurnaliste uzklause apie detektyvus, sake, kad patinka, bet neturi laiko ju skaityti biggrin.gif Na as tik zemes kirminas biggrin.gif
Eglute. ka gero pirkaisi? As tai laukiu ,po muges pas buna vietine muge, tai knygos nuo vieno euro. Tada jau ieskau ko nors neskaityto. Maniskis vis bamba, kad biblioteka yra, bet as kazkaip dar iki ten nenusigaunu. Gal kazkiek gasdina, kad turi butinai perskaityti iki tam tikro termino. O savo gali skaityti kiek nori, gali, turi laiko.
Atsakyti
Labas 4u.gif

O kaip smagu čia atėjus paskaityti kaip jums sekasi thumbup.gif

Aš šiandien Knygų mugėje buvau. Ėjau vienos knygos ir į kitos knygos pristatymą (jei ne tas pristatymas gal iš viso nebūčiau ėjus topsecret.gif) baigėsi krūva knygų.... doh.gif Tik turėk laiko skaityti, man ir taip jau krūvelė sukaupta laukia kol mokslus pabaigsiu, kad galėčiau ramiai skaityti, o čia vis naujų dar pridedu... nu bet knygų kainos kainos frusty.gif bet vis tiek kažkokia masinė psichozė, kiek žmonių, kokios eilės ir kaip visi perka perka perka.... doh.gif

Nikūne, ėjom Čepulio knygos Metai (fotografas, jo labai gražios gamtos nuotraukos ir aprašymai, susiraskite FB, seku aš ten jį, visada su malonumu paskaitau), paskui Narmontaitės visas tris knygas (ir dar jie abudu buvo, tai su autografais gavau). Tada Coelcho knygą, dar kelias, bet jau su nuolaidom, nes naujos baisiai brangios, o grožinė literatūra tai tokia vienkartinė - perskaitai ir į lentyną, retą knygą antrą kartą skaitau, o kainuoja brangiai. O ir dėti nelabai yra kur, Mamos dar nuo tarybinių laikų knygų lentynos užstatytos, ten kur dar pridavus makulatūrą knygas pirkdavo. Vat ir aš apie biblioteką galvoju, bet reik susiruošti kada nors.

Tavi, mes kartu lauksime topsecret.gif maniškė dar net negalvoja pradėti galvoti apie tai... irnesakyk.gif ir dar Ella į kompaniją, ten taip pat toks pat variantas...

Siena, sveikatos jums abiems su mama 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba diena
Aurute, teisingai sakai - auditai ateina ir praeina, o gyvenimas tęsiasi. Bet visgi tos ataskaitos, patikrinimai atima daug sveikatos. Džiaugiuosi, kad manęs tai nebeliečia. Bet užtai dabar turiu daugiau laiko pergyventi dėl vaikų ir anūkų, dėl savo draugių , sesers, dėl giminaičių.... doh.gif
Siena, užjaučiu del sveikatų trūkumo. Tikiuosi, kad tavo humoro jausmas padeda atlaikyti. Vis aiškiau darosi, koks teisingas yra posakis "sveikata - brangiausias turtas".

O knygas tai labai skaitau, visokias. Prie lovos krūva tų, kurioslaukia eilės. Vis dar skaitau iš savo anksčiau supirktų, bet teks greitu laiku naudotis biblioteka( gi pensininkai knygų nelabai įperka....)
Ingrida, iš tavęs reikia mokytis, kaip hobį suderinti su darbine veikla ir šiokiu tokiu pelnu. Aš vis pasvajoju parduoti kokį savo rankdarbį, bet neįsivaizduoju kaip. doh.gif

Savaitgalį buvom artimiausieji susirinkę pas mano seserį, paminėjom išėjusius anapilin. Taip sutapo, kad panašiu laiku pasitraukė anapilin daug pačių artimiausių mums žmonių.Tai visus ir pagerbėm. Neseniai per teliką išgirdau, kad žydų rabinas, gedintiems mirusiųjų pasako tokius žodžius: "Tegu jų atminimas tampa jums palaima, kuri telydi jus visą likusį gyvenimą". Labai tiko mūsų nuotaikai.

Tai sninga, tai lyja, tai saulė šypteli. Tikra kova vyksta tarp žiemos ir pavasario. biggrin.gif
Atsakyti
Laba dienele,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1998 – Valdas Adamkus pradėjo eiti LR prezidento pareigas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1616 – inkvizicija išlaisvino savo pažiūrų atsisakiusį Galilėjų. Po to jis ištarė: O vis dėlto ji sukasi!
1895 – JAV Ohajo valstijoje užpatentuotas stiklo pūtimo mašina.
1936 – Adolfas Hitleris Saksonijoje atidarė pirmąją „Volkswagen“ automobilių gamyklą.
1952 – D. Britanijos ministras pirmininkas Vinstonas Čerčilis pareiškė, kad jo šalis turinti atominį ginklą.
1974 – Australijoje buvo aptikti Mungo Žmogaus palaikai.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas vakarėlis, paskaičiau apie ligas čia visas ir baisu pasidarė kad su amžiumi tiek artimiesiems tiek pačioms reiks pratintis prie visokių ligų kaip nuolatinių palydovių. Užjaučiu tas kurioms ta bėda jau tapusi kasdienybe. Maniškiai dar be nuolatinės slaugos ištveria. Anūkų irgi nemanau kad artimiausią penkmetį bus. Nebent netyčiukų kokių pabertų. biggrin.gif

Darbe tiek apkrauta kad jau tik blaškymusi nuo vieno prie kito užsiimu ir trypčioju vietoje verysad.gif klausydama kaip už nugaros stebisi kodėl taip lėtai ir nejaugi viską viena dariau, tik patys pamiršta kad savo tarnų pulko tai neturiu biggrin.gif Taip ir gyvenu. Jau noriu į pensiją. Arba atostogų biggrin.gif
Atsakyti
Ingrida, Tu šaunuolė, kad vainikus išmokai pint. Ir veikla naudinga.

Mačiau MamaEgle knygų mugėj prisipirko. Man per toli... arba nepakankamai norėjau. Knygas dažniausiai perku internetu, nes manęs negaima leist į knygyną. Valgyt nebebūtų už ką.
Va ir šiandien parsivežiau iš paštomato nemažą krūvelę. Ir sau, ir anūkams, ir mokinukams.
Skaitau dažniausiai vaikų literatūrą ax.gif . Turiu žinot, kuo mano mokiniai gyvena 4u.gif .

Laimuže, o tu į kokią psichologiją įšokai? hmm.gif

VDG, ačiū už palaikymą. Stengiuos negalvot ir mažiau nervintis karsta.gif .

Tavi, bus tų anūkų. Neprabėgs nei dešimt metų. Už tat jauna esi, net anūkų dar nėra...

Enija, ir aš jau noriu į pensiją angel_sadangel.gif . Net VDG užpavydėjau, kad turi laiko rankdarbiam, grožinei literatūrai, pasivaikščiojimams prie ežero, anūkams...

Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

O jau Nikūnės besmegenis kokis gražus wub.gif tikras toks Užgavėniškas wub.gif

Oi, Aurute, manęs irgi negalima leisti schmoll.gif šiandien jau ir nebeėjau, nes vėl būčiau prasišvaiščius, o dar norėjau, 12-tą valandą turėjo būti Narmontaitės knygos pristatymas, tai ir Kazlauskaitė dalyvavo, Dambrauskaitė, Pauliukaitis, dar kažkas, turėjo būti įdomus susitikimas, o ir daugiau ten tikrai yra ką, visokie susitikimai, pristatymai ir pan., galima visas dienas turiningai leisti.

Kalbant apie pensijas, tai gūdžiais tarybiniais laikais ir man jau visai netoli jinai būtų, kas čia būtų belikę iki jos irnesakyk.gif užtat dabar jau beveik kaip miražas man gaunasi, ne tik pats pensijinis amžius, bet ir darbo stažas kiek jo reikės, norint tą pensiją gauti. Nors pati į pensiją tai dar gal nenoriu, dar visai smagu dirbti topsecret.gif o šiandien išbandžiau Impulso teikiamas paslaugas vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka visai patiko thumbup.gif dabar audžiu mintį gal rytais prieš darbą eiti, nes vakarai užimti, o visai nakčiai nesinori eiti, paskui užmigti bus sunku mastau.gif
Atsakyti