Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Gal tas pagyvėjimas ir kitas čia sugrąžins. Ech, kaip gerai būtų. FB ne tas ax.gif .

QUOTE(L@imužė @ 2017 02 21, 11:18)
tyliai seku temą, bet kad jau Eglužė paminėjo mane, tai išlįsiu ... užsitesę nekalbadieniai man, tad ir nelendu ir negadinu čia nuotaikos ...

Jei mano atmintis nešlubuoja ( baltai pavydžiu bangelei jos atminties) mane čia Mamulė berods pakvietė per mano gimtadienį, tad man dar iki jubiliejaus reik tris mėnesius luktert smile.gif

Puiku, Laimučiuk, kad nors tyliai seki rolleyes.gif . Mes dažniau tave minėsim, tai gal vis pasirodysi...

Teks tau įpareigojimų duot, tai gal nebeprapulsi mirksiukas.gif .


Aš dabar labai daug dirbu. Prie kompo prisėdu tik vakarais. Ir tai būna, kad darbo reikalais.


Papildyta:



Ooooo, puslapių padaugėjo blink.gif . Jau 51 atsirado... bigsmile.gif
Atsakyti
O mes tai ir pamiršome Tavi gimtadienį doh.gif Tu jau nepyk labai ant mūsų - senučių užuomaršų ax.gif

Tavi, su gimtadieniu smile.gif Kūrybinės sėkmės ir daug parodų
vartotojo įkelta nuotrauka


Aš irgi pastebėjau, kad psl daugiau, matyt čia su tuo, kad nauja versija yra, ten gal daugiau bus psl mastau.gif

Aurute, kuom taip užsiėmus?

Tavi, ko bariesi su jomis?

Laimuže, kaip mažyliai auga?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Tavi,pavėluotai su švente.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 vasario 2017 - 21:47
vartotojo įkelta nuotrauka

Tavi, su tavo prabėgusia dienele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Smagu, kad dar viena mama-močiutė ar pan. išlindo 4u.gifKodėl nekalbadieniai, kas nors rimto, negerai?
 

Rūpestėli, mano nekalbadieniai jau n metų tęsiasi, kaip ir problemos, kurios niekaip nesibaigia ... bet stengiuos nepasiduot ir tiek ... 

 

Gal tas pagyvėjimas ir kitas čia sugrąžins. Ech, kaip gerai būtų. FB ne tas ax.gif.

Puiku, Laimučiuk, kad nors tyliai seki rolleyes.gif. Mes dažniau tave minėsim, tai gal vis pasirodysi...

Teks tau įpareigojimų duot, tai gal nebeprapulsi mirksiukas.gif.


Aš dabar labai daug dirbu. Prie kompo prisėdu tik vakarais. Ir tai būna, kad darbo reikalais.


Papildyta:



Ooooo, puslapių padaugėjo blink.gif. Jau 51 atsirado... bigsmile.gif

Aurute, tikrai viską seku tylomis ir džiaugiuosi ir liūdžiu kartu. Tik nekyla rankos ką rašyt ir viskas. Dar FB kažkaip papraščiau ir greičiau viskas, ir ne taip vieša ...

Puslapių pas mane tik 31 rodo naujoj versijoj. O šiaip vienoj temoj mačiau jau net 171 psl, taip kad naujų namučių arba neprireiks arba iškart ten kraustytis visoms reikia ...

 

O mes tai ir pamiršome Tavi gimtadienį doh.gifTu jau nepyk labai ant mūsų - senučių užuomaršų ax.gif


Aš irgi pastebėjau, kad psl daugiau, matyt čia su tuo, kad nauja versija yra, ten gal daugiau bus psl mastau.gif

Aurute, kuom taip užsiėmus?

Tavi, ko bariesi su jomis?

Laimuže, kaip mažyliai auga?

Tavi aš FB pasveikinau, ten gerai, kad vis primena apie gimtadienius ;)

 

Ačiū, Egluže - auga tie padykėliai, tik kad tos ligos vis užpuola dažnai :(

 

Bangele, aš tai būdavo atsiverčiu pradinį puslapį ir žiūriu kieno gimtadienis ir kiek kam metų sueina, jei tikdavo į mūs kompaniją ir rašydavau žinutes su pakvietimu. O paskui dar ir "bizūnu" visas į namus varydavau ... ot ką reiškia metai ... 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ačiū visomo už sveikinimus smile.gif
O susibariau dėl savo albumo puslapio. Ilgą laiką galėjau kelti ir staiga pasidarė netinkamas. Bandžiau aiškintis, tai užblokavo kuriam laikui. Po to rankdarbiuose šilko tapyboj vėl kaž-kas užkliuvo tai susirinkau visas šilkininkes ir nusivedžiau į facebook'ą
Atsakyti

Labas rytas :)

Oi, Tavi - teisingai, nėr ko čia nervus gadintis, kai tą laiką gali kūrybai paskirt ;)

Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

JAV – prezidento Džordžo Vašingtono gimimo diena (tradiciškai);
Sent Lusija – Nepriklausomybės diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1387 – Lenkijos karalius ir Lietuvos didysis kunigaikštis Jogaila patvirtino raštą, kuriuo skelbiamas prievartinis katalikybės palaikymas, draudžiamos katalikų santuokos su stačiatikiais;
1906 – Filadelfijoje sušauktas pirmasis Amerikos lietuvių seimas;
1941 – Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ surengė pirmąjį koncertą. Pirmasis meno vadovas – kompozitorius ir dirigentas Jonas Švedas;
2001 – Vilniaus arkivyskupui metropolitui Audriui Juozui Bačkiui Vatikane įteiktas kardinolo žiedas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1295 m. pr. m. e. – Ramzio II karūnacija;
1281 – Martynas IV tampa popiežiumi;
1288 – Mikalojus IV tampa popiežiumi;
1819 – Ispanija pardavė JAV Floridą už 5 milijonus dolerių.
1882 – Atkurta Serbijos karalystė;
1901 – Levas Tolstojus atskirtas nuo stačiatikių bažnyčios už „piktžodžiavimą“.
1948 – Čekoslovakijos revoliucijos pradžia;
1958 – Egiptas ir Sirija susijungė, suformuodami Jungtinę Arabų Respubliką;
1969 – Paskutinį kartą visi keturi Bitlai buvo kartu įrašų sesijoje;
1974 – Samuelis Baikas (Samuel Byck) nesėkmingai pasikėsina į JAV prezidentą Ričardą Niksoną;
1979 – Sent Lusija paskelbta nepriklausoma valstybe;
1997 – Škotijos Roslino instituto mokslininkai pranešė apie klonuotos avelės Doli gimimą.
2006 – Al Askari mečetės (Irakas) bombardavimas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
O, geras, tai gal bus begalybė puslapių ax.gif
MamaEgle buvau naujoj temoj, nu ką tik 4 Vilnietės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 22 vasario 2017 - 12:51
QUOTE(L@imužė @ 2017 02 21, 23:50)
Rūpestėli, mano nekalbadieniai jau n metų tęsiasi, kaip ir problemos, kurios niekaip nesibaigia ... bet stengiuos nepasiduot ir tiek ... 

Aurute, tikrai viską seku tylomis ir džiaugiuosi ir liūdžiu kartu. Tik nekyla rankos ką rašyt ir viskas. Dar FB kažkaip papraščiau ir greičiau viskas, ir ne taip vieša ...
Puslapių pas mane tik 31 rodo naujoj versijoj. O šiaip vienoj temoj mačiau jau net 171 psl, taip kad naujų namučių arba neprireiks arba iškart ten kraustytis visoms reikia ...
Ačiū, Egluže - auga tie padykėliai, tik kad tos ligos vis užpuola dažnai

Laikykis, Laimuže 4u.gif Ateik pas mus dažniau, gal kiek prašviešės nors tai akimirkai 4u.gif O FB kažkaip priepuoliais pas mus gaunasi, skype iš viso jau seniai kas bebuvo....

Tai ir be reikalo naują temą kūriau. Dar skubėjau, kad spėčiau kol neuždarė. Bus rezerve, jei šią sugalvos uždaryti kada ax.gif ten nors sąrašas mūsų yra, šioje temoje nėra, kai atidarinėjau, tai greitai greitai ir visai iš galvos išgaravo....

Rūpestėli, mes jau 5 vilnietės yahoo.gif kažkurią praleidai topsecret.gif Reiks kada susibėgti, gal VDG ar Ingrida į Vilnių atvažiuos, Paix kartais būna, bet jinai labai tikslingai atvažiuoja, nukrypimamas į šoną laiko nebelieka... schmoll.gif
Atsakyti
smagu b8t susib4gti
Atsakyti