Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Su dešimtuoju, mielosios. Ir kaip tie metai lekia, ot išdykėliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 02 20, 09:56)
O mes pradedam šventinę savaitę: šią savaitę bus 10 metų mūsų namučiams ir kai mes čia bendraujame. Kas iš karto prisijungę, kas vėliau, o kas ir iš ankščiau buvo pažįstamos visos susibūrėm ir štai jau dviženklis skaičius metų kaip kartu.

Sveikinu mus visas ir linkiu dar daug metų šilto ir jaukaus bendravimo

Sveikinu visas su įkurtuvių dešimtmečiu birthday.gif . Nuoširdžiai džiaugiuosi bis.gif Jūsų visų draugyste, palaikymu, nuolatinių namų židinio kurstymu .

Neskaičiavau laiko, kada aš prie jūsų prisijungiau. Tikrai neatsimenu. Ech... hmm.gif senatvė...

Siūlyčiau šiemet 10-mečio proga vėl susitikti. Gal ir kitos, kurios rečiau čia užsuka prisijungs friends.gif .
Mano namai visuomet jums atviri victory.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tikrai garbinga sukaktis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2017 02 20, 19:29)
Nieko sau, šitoks jubiliejus.  biggrin.gif Kaip nepastebimai greitai prabėgo tiek metų. Prie forumo prisijungiau sunkiu man metu ir tie pasikalbėjimai ir susitikimai labai padėjo atsilaikyti.

Būtų įdomu sužinoti, kaip gyvenasi Vamorai, Pepsei, Paix....

O dabar gera naujiena - mažasis anūkėlis (metai ir trys mėn.)pradėjo vaikščioti. Labai laukėm. Pati dar nemačiau, bet martelė pasakojo, kad žengęs kelis žingsnius, pats iš džiaugsmo ploja sau rankutėmis.
Savaitgalį važiuosiu pas seserį, tai susitiksiu ir su visais vaikais, pamatysiu ir mažylį. Proga, tiesa, nelinksma (dešimt metų kaip nebėra mūsų vidurinės sesers, bet nieko čia nepadarysi).

Ir pasikalbėjimai, ir laikas padeda atsilaikyti, nepalūžti. Skausmas tampa ne toks aštrus, ne taip duria širdį, su išėjusiais pasikalbam mintyse, tikriausiai, vos ne kasdien juos prisimindami, bet jau taip yra, kad visi mes laikini čia...

Reikia FB parašyti, gal čia prisijungs kuri, parašys mastau.gif

Sveikinimai mažyliui su pirmais savarankiškais žingsniais wub.gif smagu toks džiaugsmas namuose wub.gif

VDG, būsi Vilniuje?

QUOTE(Aurute @ 2017 02 21, 06:48)
Neskaičiavau laiko, kada aš prie jūsų prisijungiau. Tikrai neatsimenu. Ech... hmm.gif senatvė... 

Siūlyčiau šiemet 10-mečio proga vėl susitikti. Gal ir kitos, kurios rečiau čia užsuka prisijungs friends.gif .
Mano namai visuomet jums atviri  victory.gif

Tada daugelį mūsų čia Laimužė atvedė topsecret.gif jinai kitose temose rasdavo ir vis pakviesdavo.

Smagu būtų pasimatyti, jau ir mano savaitgaliai nebe vienas kada galiu susitikti, o vienas-du kada negaliu topsecret.gif
Atsakyti
Sveikinimai su gražiu jubiliejumi 4u.gif
ir orai oreliai jau atšilo, pats laikas pasimatyt, o man susipažint wub.gif
kaip smagu, nuo Kalėdų jau laukiu pavasario ir jau senokai jį jaučiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 21 vasario 2017 - 08:37
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Pradėta minėti 1999 m. Pasirinkta siekiant paminėti 1952 m. Bangladeše (tuometinis rytų Pakistanas) vykusį sąjūdį už bengalų kalbą.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1883 – Mažojoje Lietuvoje pradėtas leisti pirmasis Didžiajai Lietuvai skirtas nelegalus pasaulietinis žurnalas „Aušra“. Žurnalas leistas iki 1886 m.;
1991 – Europos Parlamentas priėmė rezoliuciją, kuria pareikalauta, kad Baltijos valstybių nepriklausomybės klausimą TSRS spręstų derybomis greitai, be sąlygų ir be karinio ar ekonominio spaudimo;
2000 – Vilniuje pasirašyta Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti bei Krašto apsaugos ministerijos bendradarbiavimo sutartis;
2001 – Vilniaus arkivyskupas metropolitas Audrys Juozas Bačkis paskirtas Šventosios Romos Bažnyčios Kardinolu;
2003 – Garsiam operos solistui Sergejui Larinui įteiktas Lietuvos operos bičiulių draugijos „Kipro“ apdovanojimas. Šis apdovanojimas įteikiamas nuo 1997 metų;
2004 – pradėjo veikti interneto portalas Bernardinai.lt.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1431 – prasidėjo Žanos d’Ark teismas;
1613 – Rusijos caru tapo pirmasis Romanovų dinastijos valdovas – Michailas Romanovas;
1842 – amerikietis Džonas Grinau užpatentavo siuvamąją mašiną;
1848 – Karlas Marksas ir Frydrichas Engelsas publikavo „Komunistų manifestas“;
1885 – atidengtas Vašingtono monumentas;
1940 – prasidėjo „mirties stovyklos“ Osvencimo statyba;
1947 – išradėjas Edvinas Herbertas Landas (Edwin Herbert Land) Niujorke pristatė pirmąjį momentinį fotoaparatą – „Polaroid“;
1953 – Francis Crick ir James D. Watson atksleidė DNR molekulės struktūrą;
1960 – Kubos lyderis Fidelis Kastro nacionaliavo visus verslus Kuboje;
1972 – Tarybų Sąjungos nepilotuojamas kosminis aparatas „Luna 20“ nusileido Mėnulyje;
1973 – Izraelio naikintuvai virš Sinajaus dykumos numušė Libijos oro linijų orlaivį; žuvo 108 keleiviai.
2007 – Italijoje atsistatydino visas Romano Prodi ministrų kabinetas


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Labukas visoms :)

tyliai seku temą, bet kad jau Eglužė paminėjo mane, tai išlįsiu ... užsitesę nekalbadieniai man, tad ir nelendu ir negadinu čia nuotaikos ...

Tad noriu pasveikinti visas busvusias ir dar likusias "gyventojas" su jubiliejum  :bis  :bis  :bis  :bis  :bis  :bis  :bis 

Jei mano atmintis nešlubuoja ( baltai pavydžiu bangelei jos atminties) mane čia Mamulė berods pakvietė per mano gimtadienį, tad man dar iki jubiliejaus reik tris mėnesius luktert :)

Atsakyti

oi ta nauja versija ... prisidubliavo ...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@imužė: 21 vasario 2017 - 10:19
Smagu, kad dar viena mama-močiutė ar pan. išlindo 4u.gif Kodėl nekalbadieniai, kas nors rimto, negerai?
naują versiją reikia prisijaukinti, užima laiko, bet aš tai senoj dabar, kažkaip labiau patinka bigsmile.gif tik pvz nebeleidžia nereikalingų favoritų temų ištrinti, nžn gal tik per naują versiją bus įmanoma...
Atsakyti
Nauji namučiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 21 vasario 2017 - 14:00
Jooo, ir mane Laimužė rankdarbių temoj atrado mirksiukas.gif Net nežinojau, kad bendraamžiuos renkasi ne tik panašaus amžiaus vaikus auginančios, bet ir pačios mamos panašios amžiumi smile.gif
Sausio pradžioje sukako 10 metų, kai marti mane iš vis į supermamų klubą prijungė, man tada rankdarbių tema buvo didžiuliai neatrasti lobiai, vien dėl tos temos jungiausi, o dabar ten beveik nebeužeinu unsure.gif Dabar feisbuke yra galybė rankdarbiautojų grupių, tai ir užtenka ax.gif Kad bent dalelę to , ką ten randu, pavyktų įgyvendinti, tai jau butų net per daug gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 21 vasario 2017 - 14:02
Sveikos ir su bendra švente visas smile.gif
Na po to kai susikirtau su supermamku moderatoriais daugiausiai laiko leidžiu facebooke. Ten atradau daug naujų žmonių užsiįmančiu šilko tapyba. Dabar daugiausia laiko šilko temoj ir leid-iu.
Atsakyti