Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2016 09 28, 20:18)
VDG, gal esi džiovinus daržoves?
Ką jūs manot apie tą bėgimą, paremti Zambijos vaikus? Bijau būti apmėtyta pomidorais  tomato.gif , bet man tai kreivas tas projektas.

Labas rytas
Dėl bėgimo - neturiu aiškios nuomonės.Gal visgi gerai šioks toks priminimas , kad reikia dalintis. Įdomu, kaip patys vaikai jį vertina.

Esu džiovinusi visokias žoleles: gelsves, mėtas, dašius, bazilikus ir t.t. Dar esu džiovinusi slyvas - labai ilgai džiuvo, kaži ar apsimoka elektros sunaudojimo atžvilgiu. Bet sunaudojau su malonumu, dėdavau į burokėlių sriubą vietoj rūgštelės. Šiemet džiovinom šermukšnius kultūrinius, gavosi kažkas panašaus į rūgščias razinas.
Džiovinu tik džiovykloje, ne orkaitėje
O daržovių nesu džiovinusi, bet gal pasinaudosiu Bangelės patirtimi ir pabandysiu.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė vertėjų diena;
Botsvana – Nepriklausomybės diena;
Didždvario gimnazija – Tolerancijos diena.


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1452 – Maince Johanas Gutenbergas atspausdino pirmąją knygą pasaulyje – Bibliją;
1895 – Madagaskaras tapo Prancūzijos protektoratu.
1902 – užpatentuotas dirbtinis šilkas – viskozė;.
1947 – Pakistanas priimtas į Jungtinių Tautų Organizaciją.
1966 – Jungtinės Karalystės protektoratas Bečuanalandas paskelbė nepriklausomybę ir tapo Botsvana.
1980 – Paskelbta pirmoji Ethernet specifikacija.

user posted image

As melynes tris dienas džiovinau, tai kažkaip numušė ūpą dar ką nors džiovinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Hrrrr.... vis vien citatos neatsiranda. Pabandysiu, ką atsiminsiu.

Šiemet buvau pasiskolinusi ir kolegės džiovyklą, tai labai patiko. Vyrelis nulėkė ir nupirko. 4u.gif Viską džiovinau tik džiovyklėje. Orkaitėje nėra ventiliatoriaus, temperatūrą nustatyt sunku tiksliai ir labai ilgai džiūstą blush2.gif . O ir kokybė ryškiai skiriasi. mirksiukas.gif O džiovykla mano ir tyliai dirba, ir greit išdžiovina. Grybai išdžiūsta per naktį, moliūgai per parą. Gal nuo susmulkinimo priklauso. Man tai patiko. bigsmile.gif
Va žolelių dar nebandžiau džiovint. blush2.gif

Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Kinijos nacionalinė diena;
Pasaulinė vegetarų diena;
Tarptautinė muzikos diena;
Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena.


Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1817 – Vilniaus universitete įkurta nelegali anticarinė studentų filomatų draugija;
1915 – Panevėžyje įkurta pirmoji lietuviška gimnazija;
1922 – Lietuvoje įvesta nacionalinė valiuta – litas – viena iš stabiliausių valiutų tarpukario Europoje;
1950 – įkurta Kauno srities biblioteka;
1992 – kaip vienintelė mokėjimo priemonė Lietuvoje pradėjo funkcionuoti laikinieji pinigai – bendrieji talonai;
1999 – Biržų pilyje pasirašyta Lietuvos ir Latvijos vyriausybių bendradarbiavimo sutartis aplinkosaugos srityje;
2000 – Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse Lietuvos krepšinio rinktinė iškovojo bronzą, rungtynėse dėl 3-iosios vietos nugalėjusi Australijos komandą rezultatu 89:71.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

331 m. pr. m. e. – Gaugamelų mūšyje Aleksandro Makedoniečio vadovaujama Makedonijos kariuomenė nugalėjo Darijaus III vadovaujamą Persijos kariuomenę;
959 – Edgaras Taikusis tapo visos Anglijos karalius;
1795 – Prancūzija užėmė Belgiją;
1811 – pirmą kartą garlaivis Misisipės upe atplaukė į Naująjį Orleaną;
1827 – rusų armija šturmavo Jerevaną, taip nutraukdama musulmonų amžių dominavimą Armėnijoje;
1847 – vokiečių išradėjas ir pramonininkas Werner von Siemens įkūrė Siemens AG & Halske;
1869 – Austrija išleido pirmąjį pasaulyje pašto atviruką;
1880 – Thomas Edison atidarė pirmąjį elektros lempučių fabriką;
1884 – Vašingtono konferencijoje priimtas sprendimas įvesti juostinį Žemės laiką;
1908 – Ford pristatė serijinės gamybos automobilio modelį Model T;
1928 – SSRS parengė pirmąjį penkmečio planą;
1938 – Vokietija aneksavo Čekoslovakijos Sudetų kraštą;
1939 – po mėnesio kovų vokiečių armija įžygiavo į Varšuvą;
1941 – prasidėjo Maskvos mūšis, kuris tęsėsi iki 1942 m. sausio pabaigos – vasario pradžios. Tai II Pasaulinio karo tarybinės ir vokiečių kariuomenės mūšis dėl Maskvos, kuris buvo vienas iš pagrindinių, karo baigtį nulėmusių mūšių;
1946 – Niurnberge pasibaigė Tarptautinis karinis tribunolas. Paskelbtas nuosprendis nacistiniams nusikaltėliams;
1949 – Mao Zedong paskelbė Kiniją Liaudies Respublika;
1960 – Kipras ir Nigerija tapo nepriklausomi nuo Jungtinės Karalystės;
1961 – susijungus Rytų ir Vakarų Kamerūnui susikūrė Kamerūno federacinė respublika;
1964 – tarp Tokijo ir Osakos reguliariai pradėjo kursuoti Shinkansen greitasis traukinys („traukinys kulka“);
1969 – viršgarsinis keleivinis lėktuvas Concorde pirmą kartą pasiekė viršgarsinį greitį;
1971 – šalia Orlando miesto (Florida, JAV) atidarytas Walt Disney World pramogų parkas;
1977 – Brazilijos futbolo žvaigždė Pelé baigė sportinę karjerą;
1977 – pradėta švęsti Pasaulinė vegetarų diena;
1979 – įkurta kompiuterių ir video žaidimų kompanija Activision;
1992 – televizijoje debiutavo kanalas Cartoon Network.

user posted image
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos naujuose namuose. 4u.gif
Senai berašiau.Gyvenu.Paprastai.Tik kasmet žingsnis trumpėja smile.gif Trepsiu ant vietos. smile.gif
Mama Egle-sėkmės pasikeitime. 4u.gif Viskas susidėlios.
Aurute-nesuprantu aš to bėgimo už Zambijos vaikus smile.gif Už savus bėkim ,kad neižsibėgiotų smile.gif Smagių vestuvių jums smile.gif
VDG-ramybės įsikūnijimas tu.Pavydžiu tau. smile.gif
Bangele-auginam vaikelius ne sau smile.gif O išsiskyrimai... na visaip ten būna.Maniškė kartą sakė,negalėtų draugaut per atstumą.
Ingrida-darbininkėle smile.gif Pavydžiu tavo sugebėjimo rūpintis visais ir nepavargti.
Nikune-kantrybė tavo neišpasakyta,tiek laiko rūpintis,kad mes žinotum kas vyksta 4u.gif
Daidute-kažkodėl laikas sukasi greičiau už mus biggrin.gif O svoris,na tai ne kilogramai,o patirtis smile.gif
Atsakyti
Laba dienelė,

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1932 – Irakas tampa nepriklausomas nuo Jungtinės Karalystės;
1952 – Jungtinė Karalystė sėkmingai išbando branduolinį ginklą;
1960 – ***** tampa nepriklausomas nuo Prancūzijos;
1981 – paskelbtas bado streikas Airijos Respublikos armijos (IRA) kalinių, Maze kalėjime Belfaste pasiglemžia 10 kalinių gyvybes;
1990 – susivienija Vokietija.

user posted image

Atsakyti
Labas 4u.gif

dirbu dirbu dirbu rolleyes.gif jau ir trečią savaitę pradėjau, laikas bėga. Nors kai kas jau ir aiškiau, bet visko dar daug naujo, kasdieną vis atrandu kažką. Kol kas
tinka ir patinka tai ką darau ir nesigailiu priėmus tokį drastišką sprendimą, tik vis dar širdį spaudžia pagalvojus apie šeimą.... verysad.gif bet vienos iš sudėtinių gyvenimo dalių yra susitikimai ir išsiskyrimai. Reikia išvažiuoti, reikia laukti ir ilgėtis... verysad.gif
Šeštadienį daiktai mano atvažiavo, tai jau kaip ir dar labiau grįžau.

QUOTE(Aurute @ 2016 09 28, 16:18)
Šiandien bėgome su vaikais tą nelaimingą Vilties bėgimą doh.gif . Gerai, kad oras puikus. Nors ir širdy nepritariu tai idėjai mad.gif , bet reikia vykdyti nurodymus hmm.gif . Ką jūs manot apie tą bėgimą, paremti Zambijos vaikus? Bijau būti apmėtyta pomidorais  tomato.gif , bet man tai kreivas tas projektas.

Aš šalia tavęs atsistosiu, mėtys mus kartu. Jie ten susėdę daugiau reikalauja, nei kažką daro :piktas: Saviems rinktų, sergantiems vaikams padėtų geriau ar seneliams kokiems.

QUOTE(siena @ 2016 10 03, 07:14)
Mama Egle-sėkmės pasikeitime. 4u.gif Viskas susidėlios.
O svoris,na tai ne kilogramai,o patirtis smile.gif

Ačiū 4u.gif

gražiai tu čia apie tuos kg, tik kad vis tiek mažiau tos patirties norisi... topsecret.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti