Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba 4u.gif

Ingrida, skaitau ir ne tik širdis džiaugiasi, bet ir nuostabą kelia kiek jūs tiek padarot ir suspėjat wub.gif tikri šaunuoliai thumbup.gif

Mes tik žolę pjaunam pjaunam pjaunam...... Jau MB sakau, kad mes daugiau nieko negalim pasidaryti per tą amžiną žolės pjovimą doh.gif Jis vis per atostogas planuoja, kažin kaip spėti per tas atostogas kiek atidėta hmm.gif o ir namie atsiranda ką reikia pasidaryti ir ko nespėjam darbo dienomis. Norisi man kuo greičiau, daugiau, gražiau, bet vis laiko neužtenka topsecret.gif

Atšilo, tiksliau - užkaitino. Gerai, kad darbe kondicionieriai, tai pakankamai vėsu. Kai prisimenu mūsų senąsias patalpas, tai man ten tokiomis vasaros dienomis tiesiog kančia būdavo doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi MamaEgle,kaip viskas suprantama.Kai negyvenome,tik vasarojome irgi tik žolę nupjaudavome atvažiavę.Nieko daugiau neveikdavome.

Laukiu šiandien dar gėlių paštomatu.Su kita moterimi susitarėme atsiūs pirmadienį po karščių. ax.gif Vakar trys vazonai liko nepasodinti,nespėjau,vieni svečiai išvažiavo vėlai,kiti anksti atvažiavo.Prie jų gi neisiu sodinti? ax.gif Tai gerai vakar išvažiavo su dviračiai pasivažinėti,tai spėjau lauke palaistyti agrukus ir arbūzus. mirksiukas.gif
Eisiu lieti pomidorų.O šiemet kiek primegzta.Jau pirmus ragaujame,agurkai tai jau pasipylė,svečius vaišiname. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsikėliau anksti,pasilaiščiau bent rožes,kai kurias neseniai pasodintas gėles,apėjau arbūzus,kol svečiai miega. biggrin.gif

https://www.part.lt/...59ca6c2f345.jpg
Na va surinko pagaliau mb treniruoklį.Petras čia rūpinasi mūsų sveikata.Yra dar elipsinis,dviratis,štanga ir hanteliai.Visas sporto klubas.Galvoju gal ir man pradėti sportuoti?Vasarą prisitrepsiu. ax.gif Bet reikėtų.Mb tai turi valios kas antrą dieną.
Gyvename tai atsipūtę,mb dar būgnus pamuša,Ignė gi kažkada nupirko,aš pamezgu savo malonumui,jau kaip dabar gerai gyventi.Kad sveiktos pakaktų.Dar gėlės malonumas,važiuosiu iš paštomato pasiimti pūkenio. mirksiukas.gif
Renku dabar nuotekų įmonę,pasirinkimas uch.Šiandien vieni žadėjo atvažiuoti apsižiūrėti. bigsmile.gif
Savaitgalis sodyboje?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

bet ir spėji tu viską, Ingrida blink.gif blink.gif blink.gif sportuoti sveika, bet per vasarą tu tiek prisportuoji, kiek jokiose sporto salėse neprisportuosi topsecret.gif apeiti namus, daržus, svečių namus toks krūvis, kad dirba visi raumenys ir dar kiek gryname ore būni thumbup.gif

Mama laistydavo vėlai vakare, jos nuomone žemė per naktį drėgna būna, augalai drėgmę sugeria daugiau, o ryte palaisčius daug greičiau viskas išgaruoja. Bet su tuo laistymu kas kada gali tada palaisto, svarbu, kad palaistyta.

Šiandien nevažiuojam. Darbe atnešė 4 litrus (ar kg hmm.gif) mėlynių, tai reikės uogienės išvirti, o ryt ryte į sodybą. Paleliui gėlių nupirkti, kapus sutvarkyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pavakary reikės į Ramygalą nuvažiuoti,kasmetiniai ožkų rinkimai. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

uogienes, tiksliau mėlynes su cukrumi sutryniau, į indelius ir į kamerą. Visas darbas. Bet į sodybą tik šeštadienį. Ir ko nemėgstu, tai važiuoti iš ryto. Aš kol išsikrapštau, tai jau toli gražu nebe rytas doh.gif dar gėlių, tada MB nuvežiau į sodybą, o pati grįžau į miestą kapus sutvarkyti. Tai taip visa diena ir praėjo. O vakar karštis, sodyboje kieme kaip ant keptuvės, tai ilgai ir nebuvom. Dar planavau nuvažiuoti į Rotušės aikštę, ten Dainų šventės renginys vyko, bet kai toks karštis, tai visos ir žlugo..... man tokie karščiai tai vargas doh.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif naktį jokio poilsio, šiąnakt buvo +23 ir taip visą naktį karsta.gif

šią ir kitą savaitę dar dirbu, paskui reikės eiti atostogų. Daug turiu, tai reikia išnaudoti visas topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Laukiame ietaus.
Atsakyti
Labas, parsirandu ir aš. Turėjau tokią kupiną įvykių savaitę, kad dar neatsigaunu. Buvo beveik visi vaikai sugrįžę, tik ne visi kartu , tad svečiai užsitęsė per du savaitgalius ir visą darbo savaitę. Tai ir man teko kaip Ingridai dirbti, pervilkinėti patalynę, skalbti ir iš naujo lovas kloti biggrin.gif Na bet pasidžiaugiau anūkais, susikalbėti sunkiai sekėsi, bet savaitės bėgyje pas mus svečiavosi visi anūkai, nuo mažiausio iki didžiausios. Dar juokiausi, kad vengrai atsivežė šilumą, o išvažiuodami ir išsivežė biggrin.gif Šiandien pas mus tebuvo tik 16, išlijo visą naktį ir šiandien iki pietų. Tad lietaus gavom sočiai, bet džiaugiuosi, kad be škvalų, be krušos, o šiandien tai toks grybų lietus pusę dienos lijo. Tvarkau uogas, jau turiu savų ir agurkų ir pomidorų, ir kopūstų,, ir bulves šviežias jau kasame. Pradėjau broilerius tvarkyti, pirma partija sugulė į šaldiklį. Nuėmiau žieminių svogūnų šekspyre derlių, gavosi beveik pilna juoda dėžutė gražių svogūnų .Bet beveik visus ir išdalinau ax.gif --vaikams negaila mirksiukas.gif Galybę dar kitokių svogūnų turiu,tebeauga, bus dar dešimt dėžių.
Kol aš svečiais rūpinausi, mane išmetė iš supermamų. blink.gif unsure.gif Likau tik svetys, tai teko dar galvoti ,koks mano slaptažodis. Gerai kad atsiminiau. Taip vieną dieną galiu likti be supermamų pati to nenorėdama unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Bangele, sveika sugrįžusi wub.gif wub.gif wub.gif kaip gerai, kad atsiminei slaptažodį thumbup.gif man gal reiktų SM el. paštą pasikeisti, nes kai registravausi, tada dar one.lt naudojausi, o dabar jau nežinau kiek laiko nebuvau ten prisijungus... doh.gif tai net ir slaptažodžio priminimo nebūtų kur atsiųsti doh.gif

Kaip smagu kai vaikai grįžta ir kaip greitai laikas bėga kai jie yra šalia.... doh.gif o paskui ir vėl vaizdas ekrane ir laukimo dienos iki naujo susitikimo..... doh.gif toks tas gyvenimo ratas: kažkada mes išėjome iš namų, o mūsų tėvai laukė, dabar jau mes, išlydėję savus vaikus, laukiame jų.....

MB šiandien pas gydytojus, profilaktiškai tikrinasi sveikatą, tai nervavosi nuo vakar vakar vakaro doh.gif kaip ir gerai jaučiasi, bet neramu, sako tokiuose metuose vis tiek ką nors gali surasti topsecret.gif bet gal tegul ankščiau randa nei paskui bus per vėlu g.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bangele,kaip tikra ūkininkė tiek priaugini. 4u.gif 4u.gif Šaunuoė.Man jau tingisi. ax.gif Ir nieka nieko neiima.Bijau į šiltnamį eiti agurkai kabo kaip bombos.Ir svečiams padedu ,mamai šiandien dėžę vešiu.Vaikai netavažiuoja,pradeda rausti pomidorai,kaip pasipils.Žada vaikai sekmadienį atlėkti,tiek uogų.Siūsiu per paštomatą,jei jie neatvažiuos. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Verkiau,kad neužauga agurkai,tai dievai išgirdo,kaip pasipylė............Konservų niekas nevalgo,pernai bandėme į šulinį įleisti,niekas ir nevalgė.Neskanūs gavosi.Bidono neturime o plastmasiniame kibire ne tas skonis.Lauke jau žydi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš jau po miško.Prasiėjau,žinau sausa,bet prasieiti gerai vietoje mankštos.Tuo labiau iš paštomato pasiimti gėles Ramygaloje,jau netoli.Laukisu kol išvažiuos svečiai,spėsime susitvarkyti tada spėti pasodinti tarpe.Dar vakar iš mokevežos 4 nusipirkau. ax.gif Palytų iš viso būtų gerai,nes vakar išvažiavo svečiai kažkur,puoliau bent hortenzijas palieti,pradideda jų žydėjimas. wub.gif
Atsakyti