Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na MamaEgle,pasibuvote sodyboje?
Mes vakar su mama,sese pasibuvome,atšaukė rezervaciją,išsikūrenome pirtį,kubilą.Vakar į šventę kaimuke nuvažiavome. ax.gif Gera diena.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.

Kaip rinkimai?Nustebino.
Pas mane naujienos,Petras slapukas per išeigines pakeitė butą.Dar žiemą pasirodo nusipirko keturių kambarių 130 kvadratų ir dabar pardavė savo trejų,persikraustė.Ir tik dabar mūms pasakė visiems.Kaip mano mama sako,galėtų į namą krasutytis,sūnus žino kiek aplink namą reikia eiti.O ir centro gi jiems reikia.Persikraustė per namą,langai -labai gražus vaizdas,trys balkonai,dvi vietos mašinoms,turėjo tik vieną.Manau dabar jau ramu bus.Sename bute dar nervino šalia viešbutis vėlai kasdien veždavo šiukšles.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

pabuvome ir labai smagiai wub.gif nuvažiavus žolę pamatėm toookią, kad atrodė ne tris savaitės nepjauta, bet dvigubai ilgiau doh.gif doh.gif doh.gif šeštadienį paskambinom kaimynui, kuris turi traktorių ir įrangą ir jis nupjovė kiek galėjo thumbup.gif tai tiek nemažai padarė, išvažiavus tokį grožį palikom wub.gif kaip visada tada gaila išvažiuoti, norisi būti ir mėgautis. Nors kol būni vis randi ką veikti. Realiai mes labai daug laiko atiduodam žolei, visai nebelieka jo kažką kitą daryti schmoll.gif MB planuoja savaitgaliui vėl važiuoti, aš turiu likti Vilniuje, o paskui trys dienos Joninių, tai vėl važiuosim.

Kokio grožio bijūnai žydėjo ir kiek daug žiedų buvo wub.gif krūmai dar mano Močiutės sodinti, pernai vos vienas du žiedai buvo, o šiemet apsipylė didžiausiais žiedais ir jų daug wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 10, 08:20)
Labas rytas.

Kaip rinkimai?Nustebino.
Pas mane naujienos,Petras slapukas per išeigines pakeitė butą.Dar žiemą pasirodo nusipirko keturių kambarių 130 kvadratų ir dabar pardavė savo trejų,persikraustė.Ir tik dabar mūms pasakė visiems.Kaip mano mama sako,galėtų į namą krasutytis,sūnus žino kiek aplink namą reikia eiti.O ir centro gi jiems reikia.Persikraustė per namą,langai -labai gražus vaizdas,trys balkonai,dvi vietos mašinoms,turėjo tik vieną.Manau dabar jau ramu bus.Sename bute dar nervino šalia viešbutis vėlai kasdien veždavo šiukšles.

Kai kurie nustebino, ypač Gražulio pergalė blink.gif blink.gif blink.gif gal daugiau iš socialdemokratų tikėjausi, kiti daugmaž taip kaip ir turėjo būti.

Šaunuolis Petras thumbup.gif Ir butas geras turėtų būti, ir dydis, ir balkonai, ir vietų pakankamai mašinoms, ir jeigu dar vieta jiems tinkama, tai visai gerai. O aplink namą tikrai yra ką veikti, nors dabar kotedžai visai mažai žemės turi doh.gif visam sklypui kokie 4 arai, tai ir žolei vietos neelieka....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Liga neprogresuoja,atostogos iki lapkričio mėnesio. mirksiukas.gif

Po pietų planuose miškas. ax.gif
MB kalbinu vežti braškes vaikams,bet vėl jie gi savaitgalį išskrenda koncertan.Ignė iš viso jau trečiadienį Belgijon,anglai nupirko viską,kad atvyktų konferencijon.Juokiasi,gerai belgiško alaus atsigersiu. biggrin.gif Anglai ir bilietą nupirko Kopenhagon,tiesiai į koncertą.Tai kas ten bevalgys mano braškes.Galvos skausmas kur realizuoti? blink.gif
Vakar praėjau vieną gėlyną,šiltnamius,daržiuką.Patrešiau rožes,agurkus,pomidorus.Nemėgstu aš tų trašų,bet agurkai nelabai dera,rožių žiedai man šiemet nedideli? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Šiandien Brangiausio gimtadienis. wub.gif
Galvoju šiandien šiek tiek praretinti gėles.Ne karšta galėsiu persodinėti.Kai kur jau gaunasi labai pavėsis. ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 11, 08:35)
Liga neprogresuoja, atostogos iki lapkričio mėnesio. mirksiukas.gif

Kokios geros naujienos dėl ligos wub.gif wub.gif wub.gif kad taip ir toliau būtų 4u.gif wub.gif wub.gif

Neturiu gėlių sodyboje schmoll.gif, išskyrus du krūmus bijūnų, dar Močiutės sodintus wub.gif Prieš kelis metus esu nupirkus dar kelias bijūnų šaknis, bet tada nebuvo kada sodinti, tai kaimynė pasisodino pas save, šiais metais reikės pasidalinti ir sau pasodinti, gal kitais metais žydės hmm.gif dar noriu pavėsinės, šulinio reiktų, bet mes tiek laiko prarandame "kariaudami" su žole, kad kažkam kitkam praktiškai nebėra laiko doh.gif o ir važiuojam tik savaitgaliai, realiai turim 1,5 dienos per savaitę doh.gif

Ingrida, sveikinimai TB 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikatos ir ilgų gyvenimo metų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien į miestą.Ačiū dievui pažystama paiims braškes,nereikės sukti galvos.

Tai žinok,mes kai negyvenome,atvažiuodavome irgi tik nupjauti žolės. biggrin.gif

https://www.part.lt/...3b1814e1306.jpg
Pas mane dabar atgaiva akiai,spalvos įvairiausios.Jau taip dauginasi gėlės,Nusiperku daigelį,po metų jau yra ką dalinti.Vakar rasakilos krūmą dviese kasėme,kol padalinau.Brunerą pernai pirkau du daigelius,vieną daigą iškasiau padalinti,yra ką dalinti.Jei kada reikės gėlių,važiuok pas mane.Šalavijų iš viso kilimai.Patagoninės vebenos visur pridygę,jau kitais metais tikrai specialiai neauginsiu. ax.gif Kelmalio laukiu,kol praaugins,tada atsiūs.Rudenį laukiu rinkinio tulpės ir krokai.Čia jau kaip liga,pamatau kokią gėlę ir reikia. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Prisipirkau vakar gėlių pilną bagažinę.Gerai šiąnakt palijo,prigis lengviau.
Po pietų gal miškan palėkti?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi vakar kokie baravykiukai po lietaus lenda. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Norėčiau po pietų į mišką.Norėčiau. ax.gif
Gerai palijo,mano žemelei pats tas.
Atsakyti