Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Laukiu šiandien vakare Petro ir Urtės atvažiuos mb su gimtadieniu ir tėvo diena pasveikinti.Rytoj Ignės gimtadienį švęs.Tiesiai iš ryto iš mūsų į dažasvydį,pas Ignę tradicija. mirksiukas.gif
Vakar virėme mėtų hidrolatą,dar tebe kvepia visas namukas.Verdame ten,nes reikia ištisai šalto bėgančio vandens.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Sveikinimai, Ingrida, visai tavo gražiai šeimai su Ignės gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kaip greitai vaikai užauga doh.gif gerai parašei, Ingrida, atrodo dar taip neseniai vaiko delniukas buvo tavo rankoje, o dabar jau užkariauja pasaulį wub.gif

Mes šį savaitgalį vietoje. Sūnus paprašė padėti pas jį sode grindų plyteles dėti, tai nevažiavom pas save. Planuojame dabar šį važiuoti, bet panašu, kad žolė auga kaip pašėlusi ir jokio ženklo nebus, kad MB visą savaitę "kariavo" su ja doh.gif po trijų savaičių vėl reikės eiti su trimeriu arba ieškoti kas su kokia rimta žoliapjove nupjautų topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien KT laukia po kelių mėnesio laukimo.
Eisiu suskinti braškes,nuvešiu pažystamai parduoti,jau nebe suvalgome.Lauke tik tik dar prasideda,primegzta irgi daug.Reikės jau dengti nuo paukščių.Trešnes švariai nulesė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip pabodo jau tie gydytojai.Pirmadienį pas onkologę,jei viskas bus gerai,jei,tada gal atostogos vasarai iki kito patikrinimo? ax.gif
Šiandien suksime medų,eisiu dengti braškių lauke,jau mano draugai varnėnai pradeda skanauti.Gerai,sekmadienį žada Ignė atvažiuoti,tai parveš ir kitiems. ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

kuo geresnių KT atsakymų, Ingrida wub.gif wub.gif wub.gif Įskaitoje būsi, reiks karts nuo karto pasirodyti. Mano Mamai panašiai, tai per metus 3-4 kartus vis vyksta pas gydytojus. Gal jau geriau taip, negu paskui sakys "kur buvai?" g.gif

užsikasiau doh.gif ši savaitė labai intensyvi, baigiamųjų darbų bei disertacijų gynimai, atestacijos, dokumentacijos tvarkymas ir visa kita.... bet kita savaitė jau bus kiek laisvesnė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai suprantu įskaitoje būsiu,bent per vasarą pailsėsiu,jei viskas bus gerai? ax.gif

Įsivaizduoju kiek pas jus darbų,pabaigtuvės metų?

Urtė šiandien išmauna su drauge į Atėnus,Coldplay koncertą savaitgaliui.Kai įdėjo dainas,girdėtos,netgi pianinu grodavo vieną dainą visi.Sakė ten dabar +34. bigsmile.gif

Noksta braškės,veščiau į turgelį,bet prikalbinau Ignę sekmadieniui atvažiuoti,žemuogės jos sunoko,labai mėgsta.Tai neliesiu braškių parveš visiems.Uždengiau lauke tik nuo strazdų.Labai daug bus.
Lyja,virsime dilgėlių hidrolatą.Paskaičiau plaukams sveika.Po pietų į mišką ir dienos nebėra.
Bangele,kaip gyveni?Kaip daržai?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vėsu?
Vakar dar suskyniau šeivamedžio ir išvirė mb hidrolatą,kol aš grybavau.

Pas mus dabar gražu,kaip viskas žydi.Šalavijų kilimai,pinavijos.Rožės skleidžiasi.Eisiu persodinėti gėlių,kai kurios ne vietoje auga.Rūtų,piliarožių,kad pasisėjo,reiktų išskirstyti. ax.gif Kardeliai,lelijos labai nesudygo.Tai tuščios vietos.Noriu kuo daugiau susodinti,kad mažiau ravėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

jau kaip ir atsispardau su darbai, dar kitai savaitei kiek lieka, bet jau galėsiu atsikvėpti karsta.gif

Važiuojam į sodybą, žiūrėsiu kaip mano gėlės. Šiais metais bijūnų žiedų turėtų būti daugiau, juos dar mano Močiutė sodino wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Bijūnai jau į pabaigą žydi.Dabar šalavijų era,Rožės skleidžiasi.Gražu,kvepia šiuo metu. wub.gif
Atsakyti