Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas 4u.gif

Ingrida, kaip gerai, kad kraujo rezultatai geri thumbup.gif taip ir laikyk 4u.gif reiktų man cholesterolį pasitikrinti, padidėjęs, tai liepė statinus gerti, o aš jų nenoriu schmoll.gif, tai pradėjau papildus vartoti, mažu gal padės mastau.gif

Bangele, kokios džiugios naujienos wub.gif Kada anūkas jau ateis? Ir kuri dukra padovanos jį?

Velykoms mane Justina kvietė, bet tada Mama viena lieka, tai sakiau, kad nevažiuosiu. Kol Mama yra visas šventes stengiuosi būti su Mama.

Mes rytoj planuojam į sodybą ir šilta turėtų būti, iki +12 šilumos. Tai reiktų kaip nors anksti išvažiuoti g.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Aš irgi morkas jau keli metai pasisėju šiltnamyje.Dar kelios peržiemojo,porai irgi apkasti,gal valgomi. ax.gif
Reikės gal šiandien šiltnamius tvarkyti,mano iš po pernai dar nesukasti.Man rudenį nesidirba,ateina pavasaris,pilna jėgų.Man rudenį tik grybauti norisi. ax.gif
Reikės žiūrėti kuriuose šitnamiuose reikės keisti plėvelę,subombarduota gi per audrą.Dar gi reikia ūkinio stogą pakeisti.Ko gero jau rašysiu šiandien stogdengiams,gal jau pradės sezoną? ax.gif
Vakar su Petru kalbėjome šiemet reikia į seną namą atsivesti nuotekas,vandenį,dar pusei namo pakeisti langus.Ui nusimato darbinga vasara.Kad tik kokia liga neužkluptų.Na koją reikės pasiremontuoti ,gal neilgai?
Šiemet daug lelijų nusipirkau.Mesiuosi į lelijas šiemet.Dar užvakar geltonų maišiuką prigriebiau lidle. mirksiukas.gif Dar laukiu iš gėlininkės atsiūs aukštų nusipirkau. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Bangele,tikrai kiek turi anūkų iš viso?
MamaEgle,sėkmės darbuose.
Atsakyti
Kol kas visi surašyti mano profilyje. Trys sūnaus(17-14 metų mergaitės ir 11 metų berniukas) ir du vyriausios dukters vengriukai (12ir8 metų berniukai). Dabar ruošiuosi iš vidurinės dukters pirmo sulaukti kur pernai gegužę ištekėjo . Jei viskas laimingai tai balandžio viduryje, ar truputį vėliau. Kovą geriau kad negimtų dar. Sakiau Velykom kad geriau negrįžtų pas mus, yra žento tėvai, nueis pas juos. Vis tik Kaunas ir lieka Kaunas. Jau ne jauna, geriau kur daugiau priežiūros, nei sugriūtų Mažeikiuose unsure.gif O ar aš sugebėsiu šitą anūką į savo profilį beįrašyti jau nežinau, nebemokėčiau redaguoti profilio, nebeatsimenu slaptažodžio g.gif
Dabar tik pagalvojau, kad aš prisijungiau supermamose prie šios temos, kai mano pirmajai anūkytei buvo 3 savaitės, atsimenu kaip, Laimužės pakviesta, rašiau pirmąją žinutę. O balandžio mėn jai jau bus 17 blink.gif Kaip greitai bėga laikas....Ir mes senstam taip pat greitai . Deja doh.gif verysad.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Turtinga Bangelė. wub.gif
Laukiu Urtės ir Ignės,atvažiuos šanuko,kepsime šašlykus. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

nebespėju nieko doh.gif užsikasiau darbe visiškai, nepastebiu kaip diena baigiasi doh.gif atrodo tik ateinu į darbą, žiūrėk jau pietūs, o ten jau ir namo laikas...... doh.gif

Oi, kaip smagu, Ingrida, kad jau šašlykų sezoną pradėjot thumbup.gif aš noriu irgi ax.gif tik dar laukiam kol nakvoti pradėsime, nes kitu atveju tai vien tik kepimui ir važiuosime topsecret.gif

Bangele, tai mes jau 17 metų kaip čia blink.gif blink.gif blink.gif oho blink.gif blink.gif blink.gif dar pradžioje skaičiavome, o paskui taip liko. Kažkur vasario pab. ir pradėjome rinktis visos. Ir vaikus, ir anūkus kartu auginome. Su Ingrida dar ir kitame forume kartu buvome.

Savaitgalį buvome sodyboje, MB pakabino dar 5 inkiliukus, šį kartą mažesniems paukštukams. Bus matyt ar ras jie savus naujus namus hmm.gif jeigu oras bus geras, tai planuojam važiuoti savaitgalį vėl, gal net dvi dienas mastau.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Taip,greitai laikas prabėgo. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šalta,laukaime pavasario.Na nors šiltnamį vakar susikasiau.Dar du laukia.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti