Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba 4u.gif

bus matyt kaip vasarą seksis surinkti ax.gif gal gi kai šilta bus mieliau ir labiau norėsis kur nors į gamtą hmm.gif

aš penktadienį šeštadienį gal į baseiną nueisiu ir tiek tų išeiginių... irnesakyk.gif turiu abonementą, bet kai plaukti nemoku, tai mano "varlinukas" laisvas būna nuo 20.30-20.45 val., tai kur dar plaukioti tokiu metu. Jau norisi arčiau lovos būti topsecret.gif O šventinėmis ir išeiginėmis dienomis nebūna treiniruočių, tai galiu laisvai turškentis kur patinka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Plaukiu,kol žinau,kad dugną pasiekiu,jei jau būna,kad virš galvos,padažnėja kvėpavimas,atsiranda baimė. ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Ingrida, man tas pats topsecret.gif todėl ir laukiu kol "varlinuke" treniruotės pasibaigs, ten gylys būna 1,5 m, man pats tas topsecret.gif tik kartais ateina su visai mažiulėliais, tai pakelia dugną ir padaro gylį 0,8-1 m., tada jau tikrai mažoka, kai vandens kiek aukščiau kelių doh.gif tenka eiti į normalų baseiną, bet tokiu atveju jau tik palei pat kraštą, kad bet kada galėčiau saugiai atsistoti doh.gif Man ir ežeras pats geriausias Dusios, koks 30 km nuo sodybos, ten ilgai negilu, tai taip gerai maudytis tokioms plaukikėms kaip aš hihihi.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Su švente. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Laba diena,

pralėkė šventės. Penktadienį atidarėme sodybos sezoną thumbup.gif nuvažiavom, oras geras, sniego visai nei ženklo, tik dar tvenkinys užšalęs. Aš rudens/pavasario darbu užsiėmiau - lapus grebojau, bet kelis metrus priešais namą, MB medžius genėjo. Labai puiki diena buvo thumbup.gif o šeštadienis-sekmadienis jau naminis, abidvi dienas baseine buvau, dar į parduotuves maisto savaitei ir visiškas naminis režimas. Sakėm, kad jeigu savaitgalį vėl toks oras bus, tai važiuosim. Jau palengva galima krutėti, vis į priekį darbai. Kai atšils liks daugiau laiko namo tvarkymui (bent jau tokie planai, o kiek jie bus įgyvendinti bus matyt topsecret.gif)
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Mūms dar geriau.Šeštadienį klientai pamiršo užsakymą.Užsisakė gruodžio 5 ir pamiršo.Gerai nors avansą paėmėme.Rašau vakare jau žinutę ar beatvažiuos,atrašio,o kas čia rašo?Kol išsiaiškinome. ax.gif Būna ir taip. mirksiukas.gif
Norisi jau pradėti kapstytis,bet ryte atsikeli,vėl žiema. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

nors jau ir link pietų doh.gif kažkaip tuoj vėl savaitės nebus... laukiu šeštadienio, jeigu nežadės lietaus važiuosim į sodybą.

Užvakar teta namuose krito, skilo peties kaulas, sąnariui dar kliuvo, tai uždėjo įtvarą ir paleido namo. O namuose kas? Dešinė ranka, iš viso sunku. Tai vakar vakare su Mama dar nuvažiavom, nuvežėm valgyt, turės šiai dienai, mikrobangę turi, pasišildys. Nuo rytdienos dukra užsakė maitinimą, rytais pristatys į namus paruoštą maistą, reiks tik pasišildyti. Sunku senam žmogui, ypač dar kai vienas gyvena.... doh.gif
QUOTE(IngridaB @ 2024 02 20, 09:17)
Labas rytas.
Mūms dar geriau.Šeštadienį klientai pamiršo užsakymą.Užsisakė gruodžio 5 ir pamiršo.Gerai nors avansą paėmėme.Rašau vakare jau žinutę ar beatvažiuos,atrašio,o kas čia rašo?Kol išsiaiškinome. ax.gif Būna ir taip. mirksiukas.gif
Norisi jau pradėti kapstytis,bet ryte atsikeli,vėl žiema. blink.gif

Bet tai ir jums visa diena laukime doh.gif nu bet iš kitos pusės sekmadienio rytas buvo ramesnis - nereikėjo svečių išleisti ir tvarkyti jiems išvykus topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Vakar pas gdytoją krūva siuntimų.Gera gydytoja,gal kad jauna,mano senoji,kol išprašydavai siuntimo.Čia nei prašyti nereikia,pati siūlo.Patinka man ji.Gal rimtai igai kažin kaip būtų,bet šiaip ir vaistus išrašo be problemų. mirksiukas.gif Vat tik nuo erkinio encefalito pamiršau pasiskiepyti,reikės trečiadienį vežti kraują ir tada skiepytis. ax.gif
Atsakyti