Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas 4u.gif

koks gamtos grožis wub.gif wub.gif wub.gif šiandien važiuodama į darbą džiaugiausi, kad į darbą reikia važiuoti per visą miestą ir dar kiek užmiesčio kabinti wub.gif ir dar dabar smulkiai sninga, tai per dieną bus dar gražiau thumbup.gif

Savaitgalis naminis, tik į parduotuvę ir viskas. Vakar kugelio iškepėm, tokia ta ir diena. Ai, ir visą savaitgalį dailųjį čiuožimą žiūrėjau. Žodžiu, ramus naminis savaitgalis nuo kokio aš daugiau pavargstu nei pailsiu topsecret.gif Man reikia veiklos, kažką nuveikti, tada užskaitytas būna savaitgalis. Niekaip į baseiną neišsiruošiu, bet reikės nusipirkti abonementą, tai gal kiek labiau įpareigos vaikščiot g.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mūms sportas dabar sniego kasimas.Bet man patinka.Dabar vėl sninga. ax.gif
Pas mus maratonas klientų.Nuo antradienio štilis iki penktadienio,paskui prieš kelionę vėl be išeiginių. mirksiukas.gif Viskas trečiadienį išsiruošti kirpyklon,jei ne kelionė neišsiruoščiau. ax.gif
Gražu lauke,kasame ,sportuojame sniegą.Sninga šiandien vėl.nereikia ir treniruoklių ir lauke,sveika. wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

o tai jūs jau pirmadienį skrendat, o ne 29-tą sausio g.gif?

Tikrai geras toks būtinas pajudėjimas thumbup.gif ir lauke, ir fiziškai judi. MB pradėjo pergyventi kaip ten žuvys tvenkinyje, tai gal kaip nors pajudėsim link sodybos pasižiūrėt hmm.gif į kiemą neįvažiuosim, bet nors aplinkui prasieisim. Dar dabar pradėjau galvoti, kad kaip ten su stogais kai tiek sniego mastau.gif kol kas gal dar ne tiek baisu, kaip gali būti blogesnė situacija kai pradės tirpti ir pasidarys jis šlapias mastau.gif nu bet kažkada juokiausi, kad tiek metų galvos nesukau kaip ten kas, o dabar atrodo kiekviena smulkmena rūpi doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
29 išvžiuojame,bet prieš kelionę maratonas vėl bus klientų,nebus kada kirpyklon.Ši savaitė laisvesnė iki penktadienio.
Atlaikys stogai,nėra taip baisu.Vat sniegą tai yra ką kasti.Sūnus pergyvena,kad negali slidinėti,grįš ar bebus sniego?
O man patika kasti,sportas,vakar ir oras labai geras buvo.Jau ir taip kg auga.Pernai dėl ligos ,kai buvau susiėmųsi ir svorio numečiau.Dabar valagau viską iš eilės. ax.gif
Atsakyti
Mes irgi gamtoje būnam, tvarkėm mišką, prisivežėm malkų, ir pereitą ir šią savaitę beveik kasdien buvom. Bet pensininkų privilegija- dirbom tik pusdieniais, maždaug nuo dešimtos iki antros valandos. Tik kai vežėm tai vieną reisą parsivežėm iki pietų, kitą po pietų. Taip patogiau , mažiau popierių pildyti. Bet su traktoriumi pusė valandos kelio į vieną pusę, kilometrų nebūtų baisiai daug, gal kokie keturi, bet pusė kelio reikia važiuoti pamiške be jokio kelio. Tai tiesiog laukėm kad pašaltų. Na o namie pjaustysim ir skaldysim pavasariop, kai bus šilčiau, svarbu kad malkos jau namie. Čia atsarga, gal kokiai 2026 metų žiemai, bet ir patys ne jaunyn einame, manajam kitąmet jau 70 bus ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kūrename briketais,nebe sukame galvos dėl malkų.Gerai,jei turite savo miško.Malkomis tik namuką kūrename. ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

Bangele, tai kaip tik gerai 2026 žiemai. Malkos dar ir pradžiūti turi (čia bent jau kiek mano žinios siekia ax.gif). Sodybą tvarkydami kaimynams viską atidavėm, bet šiemet gal kiek ir sau pasiliksim. MB planuoja pečius ir kaminus pasitikrinti vasarą, tai gal rudenį kiek ilgesnis sezonas sodyboje bus.

Ingrida, kaip smagu, kad tie patys klientai grįžta wub.gif vadinasi jiems pas jus patinka ir jūsų darbas ne veltui thumbup.gif O kiti gal atvažiuoja jau gavę buvusių rekomendacijas. Taip ir sako, kad geriausia reklama iš lūpų į lūpas.

Kokia gražia diena šiandien wub.gif Nors šaltukas toks kandantis, bet saulėta, snieguota, tokia tikra dieviškos žiemos diena wub.gif nors pavasarį gimus, bet toks žieminis žmogus esu doh.gif man tokia žiema gali būti kokius 2-3 mėnesius, nežinau ar atsibostų g.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

kol kas saulėta ir gražus, bet žada sniegą. Į sodybą nevažiuojam, MB sakė, kad reikės dirbti šeštadienį doh.gif na gal kitą savaitgalį pavyks nuvažiuoti g.gif su mūsų tempais ir pavasaris ateis doh.gif





Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Vakar mano Ignė ištekėjo su drauge Kopenhagoje.Nemažai draugų atvažiavo pasveikinti.Net keista,kad tiek susirinko.Jeigu Joms gerai ir mūms gerai. ax.gif
Atsakyti