Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Nugi tikrai, dar ir parašyta pas tave... doh.gif doh.gif doh.gif Valioooo, dar viena vilnietė į kompaniją clap.gif
Gerai, kad pasakei, net pati pamiršau, kad neįkėliau ax.gif

Susipažink (tiesa, čia dabar jau daug kas mažai labai būna, dažniau FB galima visas sutikti, ten irgi savo grupę turim, bet ir čia dar susitinkam. Užtat labai smagiai į respublikinius susitikimus renkamės yahoo.gif )

Rimingway (Klaipėda) – 01.22
Skirmulė ( Pasvalio raj.) 01.28
Tavi (Vilnius) - 02.17
Darbeja - ( Kaunas ) - 03.06
Molė (Klaipėdos kaimynė - Gargždai) - 04.05
Pepsė - (Klaipėda) - 04.10
Enija (Vilnius) - 04.12
MamaEglė (Airija) - 04.21
mylintigyvenima ? (tarp Kauno ir Kėdainių) - 04.21
Zemaisutė ( Kėdainiai ) - 04.26
Vamora - ( Pasvalys ) - 05.07
L@imužė (Klaipėda) - 05.14
Liepa50 (iš pa Utenas) - 05.21
Irvel (Kretinga) - 05.22
Siena (Marijampolė) - 05.25
Grazkexxx (Mažeikiai) - 06.06
Paix (Kaunas) - 06.10
Nileta - (Molėtai) - 06.19
Sapniukass (Panevėžys) - 06.20
Jol7 (Kaunas) - 06.23
Bangelee (Mažeikių rajonas) - 06.23
Izabelė111 (Rokiškis) - 07.01
lingomina ( Švedija) - 07.19
***Svaja***(Kaunas) - 08.02
Adatėlė (Kaunas) - 08.11
~Ella~ (Vilnius) - 08.16
Lady Dy ( Plungė) - 08.21
Aurutė (Klaipėda) - 08.25
liniuxxxxx (Akmenės raj.) - 08.26
VDG (Kėdainių raj.) - 09.10
IngridaB (Panevėžys) - 10.07
Nikune (Kaunas) - 10.07
Daidutė (Šiauliai) – 10.27
Mamulė (Klaipėda) - 11.01
Amarrile ( Tauragė) - 11.??
Jorė (Šiauliai) - 11.09
Venta9 ( Kaunas) - 11.25
Rasinka (Klaipėda) - 12.15
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 01 05, 12:20)
Nugi tikrai, dar ir parašyta pas tave... doh.gif doh.gif doh.gif Valioooo, dar viena vilnietė į kompaniją clap.gif
Gerai, kad pasakei, net pati pamiršau, kad neįkėliau  ax.gif

Susipažink (tiesa, čia dabar jau daug kas mažai labai būna, dažniau FB galima visas sutikti, ten irgi savo grupę turim, bet ir čia dar susitinkam. Užtat labai smagiai į respublikinius susitikimus renkamės  yahoo.gif )

Rimingway (Klaipėda) – 01.22
Skirmulė ( Pasvalio raj.) 01.28
Tavi (Vilnius) - 02.17
Darbeja - ( Kaunas ) - 03.06
Molė (Klaipėdos kaimynė - Gargždai) - 04.05
Pepsė - (Klaipėda) - 04.10
Enija (Vilnius) - 04.12
MamaEglė (Airija) - 04.21
mylintigyvenima ? (tarp Kauno ir Kėdainių) - 04.21
Zemaisutė ( Kėdainiai ) - 04.26
Vamora - ( Pasvalys ) - 05.07
L@imužė (Klaipėda) - 05.14
Liepa50 (iš pa Utenas) - 05.21
Irvel (Kretinga) - 05.22
Siena (Marijampolė) - 05.25
Grazkexxx (Mažeikiai) - 06.06
Paix (Kaunas) - 06.10
Nileta - (Molėtai) - 06.19
Sapniukass (Panevėžys) - 06.20
Jol7 (Kaunas) - 06.23
Bangelee (Mažeikių rajonas) - 06.23
Izabelė111 (Rokiškis) - 07.01
lingomina ( Švedija) - 07.19
***Svaja***(Kaunas) - 08.02
Adatėlė (Kaunas) - 08.11
~Ella~ (Vilnius) - 08.16
Lady Dy ( Plungė) - 08.21
Aurutė (Klaipėda) - 08.25
liniuxxxxx (Akmenės raj.) - 08.26
VDG (Kėdainių raj.) - 09.10
IngridaB (Panevėžys) - 10.07
Nikune (Kaunas) - 10.07
Daidutė (Šiauliai) – 10.27
Mamulė (Klaipėda) - 11.01
Amarrile ( Tauragė) - 11.??
Jorė (Šiauliai) - 11.09
Venta9 ( Kaunas) - 11.25
Rasinka (Klaipėda) - 12.15

Geras, ačiū už info smile.gif kaip smagu kad ir susitikimai búna. Dėl FB man kilo mintis kai susitiksim tikiu kad bus kada nors mytukas, sukursim man paskyrā, ko dėl SM nepadarysi mirksiukas.gif
Parsinešiau uogienes iš balkono. Nu įdomu įdomu kas bus iš ju unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 05 sausio 2017 - 12:49
QUOTE(rupestelis @ 2017 01 05, 12:37)
Geras, ačiū už info smile.gif kaip smagu kad ir susitikimai búna. Dėl FB man kilo mintis kai susitiksim tikiu kad bus kada nors mytukas, sukursim man paskyrā, ko dėl SM nepadarysi mirksiukas.gif
Parsinešiau uogienes iš balkono. Nu įdomu įdomu kas bus iš ju unsure.gif

Parašyk dar kada tavo gimtadienis, įtaruksime į sąrašą naujuose namučiuose.

VDG žadėjo kada Vilniuje pasirodyti, tai paplanuosim vilnietės susitikimą. Mūsų buvo 4, dabar jau bus 5 victory.gif o tai klaipedietės mus aplenkinėjo pagal skaičių ax.gif

O respublikiniai susitikimai labai labai smagūs ir lieka tik patys geriausiai ir šilčiausi prisiminai. Visada sugalvoja kokią programą, pakeliaujam po miestą/apylinkes, tada vakaras bendraujant. Kalboms galo nėra, viena per kitą pasakojam wub.gif kaip gera būna tokio šurmulio klausytis wub.gif O kad suveža/priveža visko, tai stalai lūžta nuo visokių skanėstų wub.gif svarbiausiai, kad ir antros pusės bandrą kalbą randa ir jiems būna ką veikti.

Ir kaip uogienė hmm.gif? Neturėjo dar sušalti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 01 05, 13:17)
Parašyk dar kada tavo gimtadienis, įtaruksime į sąrašą naujuose namučiuose.

VDG žadėjo kada Vilniuje pasirodyti, tai paplanuosim vilnietės susitikimą. Mūsų buvo 4, dabar jau bus 5  victory.gif o tai klaipedietės mus aplenkinėjo pagal skaičių  ax.gif

O respublikiniai susitikimai labai labai smagūs ir lieka tik patys geriausiai ir šilčiausi prisiminai. Visada sugalvoja kokią programą, pakeliaujam po miestą/apylinkes, tada vakaras bendraujant. Kalboms galo nėra, viena per kitą pasakojam  wub.gif kaip gera būna tokio šurmulio klausytis  wub.gif O kad suveža/priveža visko, tai stalai lūžta nuo visokių skanėstų  wub.gif svarbiausiai, kad ir antros pusės bandrą kalbą randa ir jiems būna ką veikti.

Ir kaip uogienė hmm.gif? Neturėjo dar sušalti mastau.gif

Kaip smagu, tikrai, ir su antrom pusėm
clap.gif ir bendraujat jau senai.
Gera su jumis, toks šiltas ir malonus bendravimas wub.gif
Lauksiu VDG ir mytuko:)
Uogiene ir pomidorai sultyse atitirpineja...mano GD liepos 9.
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2017 01 05, 13:40)
Kaip smagu, tikrai, ir su antrom pusėm
clap.gif ir bendraujat jau senai.
Gera su jumis, toks šiltas ir malonus bendravimas wub.gif 
Lauksiu VDG ir mytuko:)
Uogiene ir pomidorai sultyse atitirpineja...mano GD liepos 9.

Aha, ir su antrom pusėm, ir su nakvyne ax.gif o bendraujam jau beveik 10 metų, vasario pabaigoje pirmas rimtas jubiliejus ax.gif

Įtrauksim į sąrašus naujuose namuose 4u.gif
Atsakyti
Mielosios? Ar esate stevijā bandžiusios? Kepu pyragus, žinau kad cukrus nesveika, kaži gal su stevija irgi butu gerai? hmm.gif
Atsakyti
Laba diena
Na, visai savimi nusivyliau, nesusigaudau naujoje versijoje.
Rūpestėli, malonu matyti naujai prisijungusią vilnietę. Aš jau seniai nebe vilnietė, bet visi mano vaikai gyvena Vilniuje.
Aurute, , smagu man tikrai, kol kas jaučiuosi kaip išėjusi į eilines atostogas. Dar pilnai nesigaudau kaip planuoti laiką, už kokio darbo griebtis.
Puikus lauke oras, nors vėjas stiprus. Apsitulosiu ir eisiu pasivaikščioti. Pažiūrėsiu, gal ežeras jau ledu apsitraukė Eisiu
Papildyta:
QUOTE(rupestelis @ 2017 01 05, 16:34)
Mielosios? Ar esate stevijā bandžiusios? Kepu pyragus, žinau kad cukrus nesveika, kaži gal su stevija irgi butu gerai? hmm.gif

Viriau obuolienę su stevija. Neblogai, bet visgi skonis kitoks, sunku apibūdinti, lyg su metalo prieskoniu. Ir kavą saldinau su stevija - irgi skonis kitoks. Tur būt, reikia priprasti.
Atsakyti
Rūpestėli, sveika prisijungus 4u.gif
Žiūriu, MamaEglė kaifuoja nuo šaltos žiemos, daugiau kaip 10 metų pragyvenus šiltesniam klimate mirksiukas.gif O man tai šalta, gražu lauke, bet šalta ax.gif Pliurza irgi nepatinka, bet kai keli laipsniai šalčio, tai ir užtenka man ax.gif
VDG, mėgaukis atostogomis, dabar TAVO laikas prasidėjo, džiaukis gyvenimu mirksiukas.gif
Steviją bandžiau auginti, bet nieko neišėjo, menkai tesudygo, o paskui ir tie patys nunyko smile.gif
Atsakyti
Ačiū už šiltā priėmimā 4u.gif
Kad susipažint skaičiau temutę, kilo klausimas, ar visad jos toks pavadinimas buvo?
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2017 01 05, 15:41)
Laba diena
Na, visai savimi nusivyliau, nesusigaudau naujoje versijoje.
Rūpestėli, malonu matyti naujai prisijungusią vilnietę. Aš jau seniai nebe vilnietė, bet visi mano vaikai gyvena Vilniuje.
Aurute, , smagu man tikrai, kol kas jaučiuosi kaip išėjusi į eilines atostogas. Dar pilnai nesigaudau kaip planuoti laiką, už kokio darbo griebtis.
Puikus lauke oras, nors vėjas stiprus. Apsitulosiu ir eisiu pasivaikščioti. Pažiūrėsiu, gal ežeras jau ledu apsitraukė Eisiu

nenusivilk, ne vienai tai ten tamsus miškas 4u.gif aš nemažai skaičiau kaip tenai viskuo naudotis, bet ir taip iki galo dar nesuprantu. Dar ir noro jokio nėra pereiti prie naujos versijos schmoll.gif ale ot gi mūsų paprastų narių niekas ir neklausia irnesakyk.gif kaip jie sugalvojo taip ir padarys frusty.gif
Atsargiai ant ledo ax.gif iš kur tas ledas, kai šalčio dar tik keletą dienų tėra mastau.gif

QUOTE(bangelee @ 2017 01 05, 16:57)
Žiūriu, MamaEglė kaifuoja nuo šaltos žiemos, daugiau kaip 10 metų pragyvenus šiltesniam klimate mirksiukas.gif O man tai šalta, gražu lauke, bet šalta ax.gif Pliurza irgi nepatinka, bet kai keli laipsniai šalčio, tai ir užtenka man ax.gif

Tikrai patinka žiema wub.gif aš vis stengdavausi kiekvieną žiemą atvažiuoti, kad prisiminti, kaip jinai atrodo topsecret.gif

QUOTE(rupestelis @ 2017 01 05, 18:04)
Ačiū už šiltā priėmimā 4u.gif
Kad susipažint skaičiau temutę, kilo klausimas, ar visad jos toks pavadinimas buvo?

Visada toks buvo.
Atsakyti
[quote=mamaEgle,2017 01 05, 19:48]Visada toks buvo.
[/quote
super. As 2005 prisijungiau prie SM.man klausimas kilo tik dėl amžiaus temos pavadinime:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 05 sausio 2017 - 21:28
Rūpestėli, tema susikūrė tokiu pavadinimo jau prieš beveik 10 metų.Buvo čia svarstoma kažkada, kad gal reikia pakeisti pavadinimą, ale juk mes norim būt jaunos mirksiukas.gif Tai taip ir palikom ax.gif Žiūriu, pačios vaikai dar nedideli, dar apie anūkus kalbų net nėra.O per tuos 10 metų, kieeeeek šioj temutėj jau anūkų gimė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Na, nebent vaikai prie tinginio biggrin.gif , tai dar tebelaukia kai kurios smile.gif
Atsakyti