Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(rupestelis @ 2017 01 02, 09:27)
<p></p>
<p>Labas rytas kaip begyvenate, su Naujais metais, gerų, turtingų ir laimingų!</p>
<p>Pernai metais neužkraudavo darbe temos, tikiu, kad su naująja SM versija pavyks geriau rolleyes.gif</p>

Sveika, Rupesteli 4u.gif
Atsakyti

šiandien jau darbo diena, laukiam kitų švenčių ax.gif

Atsakyti

sveikutė, pratinuosi prie naujos versijos, kol kas sunkoka, kokios kitos šventės laukia, smagu turbūt, mėgstu šventes, o sveikata prasta buvo per Naujus, teko namie sutikt :)

kaip jūs, nesergat, matau, netiek jau daug prirašyta, įmanoma spėt perskaityt :)

Atsakyti
Labas rytas,


Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1926 – pasirodė pirmasis Lietuvoje orų prognozės biuletenis.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1833 – Anglija užėmė Falklando salas Cleon korvetei įplaukus į Port Solitude;
1839 – Prancūzų fotografas Luizas Dageras pirmą kartą istorijoje nufotografavo Mėnulį;
1871 – Amadėjus I tampa Ispanijos karaliumi;
1886 – Prancūzija įkūrė protektoratą Madagaskare;
1975 – Čarlis Čaplinas paskelbtas Anglijos riteriu.

vartotojo įkelta nuotrauka

Irgi sutikom ramiai trise, bet ferjerverkus leidom biggrin.gif
Atsakyti

 

Irgi sutikom ramiai trise, bet ferjerverkus leidom biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 02 sausio 2017 - 12:15

Irgi sutikom ramiai trise, bet ferjerverkus leidom biggrin.gif

Tai gerai, buvo mums ką pažiūrėt, susistatėm palei langą kėdes ir vėpsojom su dukra :) 

Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2017 01 02, 11:40)
<p>sveikutė, pratinuosi prie naujos versijos, kol kas sunkoka, kokios kitos šventės laukia, smagu turbūt, mėgstu šventes, o sveikata prasta buvo per Naujus, teko namie sutikt smile.gif</p><p>kaip jūs, nesergat, matau, netiek jau daug prirašyta, įmanoma spėt perskaityt smile.gif</p>

nepatinka man nauja versija schmoll.gif kol dar galima nauduojuos senąja ax.gif susigalvojo taip viską iš pagrindų pakeisti mega_shok.gif ir SM nebelieka tos senos jaukios SM schmoll.gif

Tai švenčių galima sugalvoti, ne problema irnesakyk.gif dabar laukiu kovo, skrisiu pas savo chebrą, tada ten Velykos, neapsižiūrėsi kaip vasara prabėgs ir žiūrėk vėl Kalėdos, metų nebėr doh.gif doh.gif

Su prirašymais pas mus nedaug būna ax.gif kartais subėga parašyti kokia tema daugiau mūsų, bet pagrinde Ingrida su Nikūne palaiko šių namų šilumą, joms po 4u.gif 4u.gif . Ingrida pamaitina, o Nikūnė žiniomis pasirūpina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 01 02, 13:06)
nepatinka man nauja versija
Tai švenčių galima sugalvoti, ne problema irnesakyk.gif dabar laukiu kovo, skrisiu pas savo chebrą, tada ten Velykos, neapsižiūrėsi kaip vasara prabėgs ir žiūrėk vėl Kalėdos, metų nebėr  doh.gif doh.gif
Su prirašymais pas mus nedaug būna  ax.gif kartais subėga parašyti kokia tema daugiau mūsų, bet pagrinde Ingrida su Nikūne palaiko šių namų šilumą, joms po  4u.gif  4u.gif . Ingrida pamaitina, o Nikūnė žiniomis pasirūpina  ax.gif

tikrai, senoji versija širdžiai daug mielesnė ir suprantamesnė, ir aš pasileidau ją smile.gif
jo, nuo kalno riedam vis greičiau ir greičiau, įgaunam pagreitį, laikas vis greičiau bėga bigsmile.gif jūsų šeima išvažiavus?
smagu, kai yra kas temuke pasirūpina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 02 sausio 2017 - 14:07
QUOTE(rupestelis @ 2017 01 02, 14:05)
tikrai, senoji versija širdžiai daug mielesnė ir suprantamesnė, ir aš pasileidau ją smile.gif
jo, nuo kalno riedam vis greičiau ir greičiau, įgaunam pagreitį, laikas vis greičiau bėga bigsmile.gif jūsų šeima išvažiavus?
smagu, kai yra kas temuke pasirūpina biggrin.gif

Taip, išvažiavus. Aš pati tik trys mėnesiai kaip grįžus po 12-os metų gyvenimo svetur ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 01 02, 14:23)
Taip, išvažiavus. Aš pati tik trys mėnesiai kaip grįžus po 12-os metų gyvenimo svetur  ax.gif

Labas rytas ačiū Ingridai už niam niam 4u.gif
mamaEgle, Grįžot visam laikui?
Atsakyti
OI, Ingrida, kaip užsimaniau tokio kokteilioooo.... doh.gif einu nors kavos pasidarysiu hihihi.gif

Vakar nuspirkau bilietus assa.gif assa.gif kovo 16 skrendu atostogų yahoo.gif yahoo.gif leb.gif Ir kaip bus pikta vasarai pirkti bilietus, kai dabar už ten/atgal sumokėjau 62 eurus, o vasara tokie patys kainuoja virs 300 bash.gif bash.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif ir nežinau į kur ir už kokią kainą reiks šią vasarą skristi frusty.gif frusty.gif , kai Vilniaus oro uostą uždarys remontui liepos-rugpjūčio mėn. Tikriausiai tik pas mus gali taip sugalvoti aggressive.gif aggressive.gif
Papildyta:
QUOTE(rupestelis @ 2017 01 03, 08:30)
Labas rytas ačiū Ingridai už niam niam 4u.gif
mamaEgle, Grįžot visam laikui?

Dar tikrai nežinau topsecret.gif norisi visam, bet bus matyt kaip seksis čia gyventi/pragyventi hmm.gif
Atsakyti