Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labutis 4u.gif

Gyvenu kaip visada. ax.gif Nieko ir niekur nespėju. doh.gif Sukuosi kaip voverė rate.doh.gif Pati storėju su metais biggrin.gif Darbas-namas-darbas, taip ir lekia dienos.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Šiaulių diena;
Baltų vienybės diena;
Rudens lygė (lygiadienis);
Tarptautinė diena be automobilio;
Bulgarija – Nepriklausomybės diena.


Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1236 – įvyko Saulės mūšis tarp žemaičių ir kalavijuočių;
1921 – Lietuva, Latvija ir Estija priimta į Tautų Sąjungą;
1992 – Sniečkaus miestas pervadinamas į Visaginą.


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1499 – Šveicarija tapo nepriklausoma valstybe.
1789 – įvyko Rimnikų mūšis, vienas pagrindinių 1787–1792 m. Rusijos-Turkijos karo mūšių, kurio metu buvo sutriuškinta Turkijos kariuomenė.
1862 – JAV Prezidentas Abraomas Linkolnas paskelbė Emancipacijos proklamaciją.


user posted image
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Laba dienelė,

Minimos datos

Holokausto diena;
Lietuva – Lietuvos žydų genocido diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1793 – Paskutinis Lenkijos ir Lietuvos valstybės seimas Gardine patvirtino sutartį su Prūsija, kuria buvo įteisintas antrasis Abiejų Tautų Respublikos padalijimas.
1931 – Įsteigtas Šiaulių dramos teatras.
1992 – Rugsėjo 23-oji paskelbta Žydų genocido diena.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1848 – Pirmą kartą pradėta gaminti komercinė kramtomoji guma.
1932 – Hidžazo bei Nedžo karalystė pervadinta Saudo Arabija.
1941 – Aušvico lageryje pirmą kartą išbandytas žudymas dujomis.
2002 – Išleista pirma vieša naršyklės Mozilla Firefox („Phoenix 0.1“) versija.
2004 – Haityje dėl uragano Jeanne sukeltų potvynių žuvo bent 1070 žmonių.

user posted image
Atsakyti


Ir kaip jum sekėsi vakar? 4u.gif Kaip diena be automobilio? g.gif Man tai nepavyko: į darbą vis vien važiuojam. blush2.gif
Atsakyti
Aš tai visada į darbą dviračiu važiuoju,(arba DMP, durniau mink pats arba sveikuolis esu.Antrasis varijantas man labiau patinka lotuliukas.gif ) .Vyras dirba kitam mieste, tai jis visada su mašina važiuoja.Tai ta vakarykštė diena mums nesiskyrė nuo kitų.Sūnus Kaune nors ir turi mašiną, bet į darbą važiuoja miesto transportu, turi nuolatinį bilietą, tai irgi negalėjo lengvata pasinaudoti, dukrai darbas šalia, pėsčia eina, tai irgi nieko nepasikeitė.Kažkodėl manau, kad ta diena be automobilio nieko nekeičia g.gif , tik padėta varnelė valdininkų ar organizatorių gerų darbų sąraše smile.gif
Gražus ruduo, rudens darbai dar nepabaigti, bet ryt važiuosiu pasižmonėti, darbai palauks ax.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
[quote=bangelee,2016 09 23, 21:04]
Aš tai visada į darbą dviračiu važiuoju,(arba DMP, durniau mink pats
[/q6uote]
Bangelės humoras nemirtingas biggrin.gif
Aš taip pat važiuoju į darbą dviračiu, jaunėlis sūnus irgi. Bet su malonumu, man patinka thumbup.gif biggrin.gif, visgi šioks toks sportas, o ir sietka su pirkiniais nevargina rankų.
Džiugina puikus oras, daržovės dar ne visos nuimtos. Mano agronomas sako, kad morkos ir burokėliai dar gali glūdėti žemėje . Dabar intensyviai džiovinu obuolius, visi mėgsta tokius kramsnoti žiemos vakarais.
Atsakyti