Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė tango diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

2000 – Nicoje (Prancūzija) baigėsi Europos Sąjungos viršūnių susitikimas. Europos Sąjungos lyderiai sutarė dėl reformų, reikalingų Sąjungos plėtrai. Nutarta, kad sprendimus priimančioje Ministrų Taryboje Lietuva turės 7 balsus, Europos Parlamente – 13 vietų;
2007 – Lietuviškajame Vikižodyne sukurta 15 000 straipsnių.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1894 – Paryžiuje surengta pirmoji pasaulinė automobilių paroda, kurioje dalyvavo devynios firmos;
1936 – Didžiosios Britanijos karalius Eduardas VIII atsisakė sosto, nes parlamentas ir Bažnyčia nepritarė jo norui tuoktis su dukart išsiskyrusia amerikiete V.Simpson;
1946 – įkurtas JT pagalbos vaikams fondas UNICEF.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

2003 – trumpam atgimusi roko grupė „Antis“ Vilniaus sporto rūmuose surengė paskutinį didelį koncertą. Jo įrašas vėliau išleistas DVD „Antis gyva“.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1754 – Michailas Lomonosovas išbandė „aerodrominės mašinos“ modelį. Tai buvo sraigtasparnio pirmtakas;
1799 – Napoleonas Bonapartas tapo Prancūzijos konsulu;
1800 – Vašingtonui suteiktas JAV sostinės statusas;
1804 – Ispanija paskelbė karą Anglijai;
1830 – Osmanų imperija pripažino Serbijos autonomiją;
1894 – Japonijos armija įsiveržė į Korėją;
1912 – Pou Yi, paskutinis mandžiūrų imperatorius, kuris valdė Kiniją, atsisakė sosto;
1917 – įvyko didžiausia geležinkelio katastrofa istorijoje: Prancūzijoje keleivinis traukinys nuvirto nuo bėgių. Žuvo 543 žmonės;
1920 – Korko mieste (Airija) paskelbta karinė padėtis;
1958 – Kenijos nepriklausomybė;
1979 – SSKP CK nusprendė pradėti karą Afganistane;
1984 – valstybinis perversmas Mauritanijoje;
2002 – Korėja paskelbė apie savo branduolinės programos atnaujinimą.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Gražu šiandien lauke wub.gif jeigu taip išsilaikytų iki Kalėdų, būtų gražios baltos Kalėdos, tokios tikrai šventinės wub.gif

Namų šventėms dar nepuošiau, Mama sakė, kad kitą savaitgalį puošime, reiškia puošime kitą savaitgalį ax.gif Valdžia taip nusprendė hihihi.gif Reiks nors darbe katedrą papauošti, čia aš valdžia.... papuošimams hihihi.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba dienelė,

Šventės

Šviesos diena, Šv. Liucija.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1513 – prie Šv. Jonų bažnyčios įsteigta pirmoji parapijinė Vilniaus miesto mokykla;
1925 – Kaune atidaryta lietuvių dailininko ir kompozitoriaus M.K. Čiurlionio paveikslų galerija, pastatyta ir įrengta pagal architekto Vladimiro Dubeneckio projektą;
1996 – Lietuvos žemės ūkio universitete įvyko pirmasis Lietuvos girininkų suvažiavimas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1642 – olandų keliautojas Abelis Tasmanas atrado Naująją Zelandiją;
1918 – JAV prezidentas Woodrow Wilson atvyko į Prancūziją ir tapo pirmuoju JAV prezidentu, savo kadencijos metu aplankiusiu Europą;
1920 – Nacijų Lyga Hagoje įsteigė Tarptautinį teismą;
1941 – Antrasis pasaulinis karas: Vengrija ir Rumunija paskelbė karą JAV;
1974 – Malta tapo respublika;
1996 – Kofi Ananas išrinktas generaliniu JTO sekretoriumi;
2003 – netoli savo gimtojo miesto Tikrito sugautas Irako diktatorius Sadamas Huseinas;
2007 − Lisabonoje Europos Sąjungos šalių vadovų pasirašyta Lisabonos sutartis.

vartotojo įkelta nuotrauka


Šviesos diena, Šv. Liucija
Minima: 2016.12.13

Šiuo metu lietuviai nuo seno pradėdavo švęsti žiemos saulėgrįžą (tiksliai ta diena būna gruodžio 21 – 22 d). Šią dieną jau būdavo laukiama saulės sugrįžtant.

Į Lietuvą atėjus krikščionybei, ši šventė sutapatinta su šv. Liucijos varduvėmis. Pasakojama, kad šv. Liucija (lot. „šviesa“) savo maldomis išgydžiusi sergančią motiną. Motinai pasveikus, jos abi pardavė visą savo turtą ir išdalino vargšams. Dėl tokio poelgio supyko Liucijos sužadėtinis ir paskundė ją teismui, kuris nuteisė Liuciją sudeginti ant laužo. Šv. Liucija dabar yra krikščioniškas šviesos simbolis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 13 gruodžio 2016 - 12:25
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1795 – Rusijos imperatorė Jekaterina II paskelbė įsaką dėl dalies Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės teritorijos prisijungimo prie Rusijos imperijos ir padalijimo į dvi gubernijas – Vilniaus ir Slonimo;
2005 – lietuviškoji Vikipedija perkopė 10 000 straipsnių ribą.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1215 – ketvirtasis Laterno susirinkimas nusprendė finansuoti Kryžiaus karus.
1819 – Alabama tapo 22-aja JAV valstija.
1900 – Maksas Plankas paskelbia savo atrastą absoliučiai juodo kūno spinduliavimo dėsnį (Planko dėsnį), pagal kurį šis spinduliavimas gali vykti tik kvantais.
1911 – Roaldas Amundsenas ir keturi palydovai pasiekė Pietų ašigalį.
1932 – Irakas atgavo nepriklausomybę nuo Jungtinės Karalystės.
1937 – Japonijos valdžia pervadino Kinijos sostinę iš Peipingo į Pekiną.
1995 – Pasirašyta Deitono taikos sutartis, užbaigusi Bosnijos karą.
2004 – Žakas Širakas atidarė Mijo tiltą-viaduką pietinėje Prancūzijoje – patį didžiausią pasaulyje.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Jau ir dienos trumpiausios, tuoj ilgėti pradės. Greitai kaip... Dabar kai tiek sniego, tai ir vakarais šviesiau smagiau.

Nikūnės gera idėja su eglutėm, tik kas tą paletę ant sienos užkabins hmm.gif reiks savaitalį kitokią puošti.

Dar suku galvą ką anytai ir uošviui dovanų nupirkti mastau.gif jau kai čia esu tai reikės važiuoti pasveikinti, minčių ir idėjų kol kas 0... nelabai aš bendrauju su anyta, jai amžinai nieko nereikia, tai ir žinok ką padovanoti.....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1939 – Lietuvos valdžia uždarė Vilniaus Stepono Batoro universitetą.
1989 – Lietuvos Komunistų partija paskelbė atsiskirianti nuo Tarybų Sąjungos Komunistų partijos;
1990 – įkurta Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacija;
1992 – pasirašyta Lietuvos ir Norvegijos bevizio režimo sutartis;
1999 – Ruklos mokomajame pulke įkurtas pirmasis karo policijos būrys.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1939 – Atlantoje įvyko legendinio filmo „Vėjo nublokšti“ premjera.
1939 – JAV pagaminta pirmoji nailono partija.
1964 – Kanados parlamentas nusprendė, kad naująją šalies nacionalinę vėliavą puoš raudonas klevo lapas baltame fone.
1994 – Išleista naršyklė Netscape Navigator 1.0.
1995 – Europos Sąjungos lyderiai numatomą įvesti bendrą valiutą pakrikštijo euro vardu.
2005 – pirmieji Irako Atstovų Rūmų deputatų rinkimai po 2005 m. spalio 15 d. konstitucijos priėmimo.

vartotojo įkelta nuotrauka

Egle ir mano anyta tokia pati smile.gif O dar gali išgirsti : kokią nesamonę čia nupirko smile.gif Labai maloniai nuteikia gomurį smile.gif

Ieškojau anekdotų apie anytas, bet šitas irgi super smile.gif

Kai subrendau, pradėjau kur kas labiau vertinti moteris virš 40.
Štai kelios priežastys, kodėl:
Moteris virš 40-ies niekada nepažadins tavęs vidury nakties ir nepaklaus – "Ką tu galvoji?" Jai nusispjaut, ką tu galvoji.
Jei moteris virš 40-ies nenori žiūrėt varžybų, tai ji nesėdės šalia ir nezirs, kad nuobodu. Ji eis veikti to, kas jai patinka – ir tikrai yra žymiai įdomiau.
Moterys virš 40-ies yra vertos pagarbos. Jos labai retai iškels jums sceną operos teatre ar brangiame restorane. Be abejo, jei nusipelnysite, jos nušaus jus net nesuabejojusios, juolab jei žinos, kad gali išsisukti nuo bausmės.

Jūsų uošvienė ir mokesčių inspektorius yra degančiame name. Jūs turite galimybę išgelbėti tiktai vieną iš jų. Ką jūs pasirinksite: eiti papietauti ar eiti į kiną?
Prieš savo gimtadienį vaikinas sako savo motinai:


– Į svečius ateis trys merginos. Su viena iš jų aš noriu kurti šeimą. Mama, pasižiūrėk į jas ir pasistenk atspėti kuri.
Po gimtadienio vaikinas prieina prie motinos ir klausia:
– Kaip manai, kuri iš jų mano išrinktoji?
Mama atsako:
- Ta, kuri sėdėjo viduryje.
Nustebęs vaikinukas klausia:
– Iš kur žinai?
– Ji jau dabar mane erzina, – atsako motina.

Anyta zulina nuotaką:
- Kambarių netvarkai, valgyt darai neskaniai, mano sūnui priekaištauji vis, na kas tu per moteris? Vat aš tavo amžiuje...
- Taip, jūs mano amžiuje jau trečią vyrą laidojote!!!

Atsakyti
Nikūne, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man taip pat gali pasakyti topsecret.gif ir taip dar, kad MB negirdėtų, o prie jo visai kitaip kalba. Ir paskui pabandyk MB įtikinti, kad yra taip, o kitaip doh.gif jau aš ir dėmesio nebekreipiu ir stengiuos kaip galima rečiau bendrauti/matytis topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sėdėk, sėdėk, aš viską tau paduosiu
sakyk ko reikia, arbatos ar vaistų
o gal tu valgyt nori, aš tau duosiu
juk aš matau mamyte ir girdžiu.

Girdžiu kaip tu naktim dejuoji
meldiesi Dievui ir verki
ar ne per daug, mamyte tu galvoji
juk ne viena ,šioje žemėje esi.

Šeštadienį abu į parką eisim
nuvesiu prie fontano aš tave
ir prie upelio eisim, jeigu geisi
aš su tavim, juk tu turi mane.

Juk man nesunku, grąžinu tau skolą
už tuos metus, mane ,kad auginai
ir ko liūdi, vėl mintys liūdnos puola
aš tau skolingas, mane ,kad pagimdei.

Atsimenu tėvelis, man tuomet pasakė
jau neilgai aš būsiu žemėje šioje
jis liepė man, tiesiog paprašė
kad grįžčiau aš gyventi pas tave.

Ką tu pati gali,juk tau naktis ir dieną
pavalgyt reikia ir vaistus išgert
šiame gyvenime ,turi mane tik vieną
ir man nesunku, naštą šią pakelt.

Na ką gal einam jau, į lovą palydėsiu
o jeigu nori, pasėdėsiu aš šalia
tau maistą ir vaistus ,ant stalo aš padėsiu
po darbo vėl skubėsiu pas tave.

Dabar miegok ir nieko negalvoki
tik apie tai, kad aš visad šalia
ir niekuomet, daugiau nesisieloki
juk man nesunku,tai mano tau skola....
Pokalbio pabaiga

Man vis mb deda tokius eilėraščius į fb. ax.gif
Atsakyti