Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, o jau pusryčiai vartotojo įkelta nuotrauka kaip pasiilgau tokių savaitgalinių pusryčių... ax.gif jau kai ruošiuos į svečius, iš karto užsakysiu, kad turėtų visko hihihi.gif

Man pažiūrėti gražu kaip viskas išpuošta, bet pati dar nepuošiu. Ir sesei, ir Mamai vėliau reikia, tai ir aš taip. Nors ir pernai vėlai puošiau, gal likus kokiai savaitei (jei ne mažiau) iki švenčių.

Man teises taip pat kaip ir reiktų keisti. Bet, matyt, važinėsiu kol galios, o tada jau keisiu. Nors su tuo važinėjumu nežinia kada jis bus mastau.gif apie mašiną arčiau pavasario galvoju, tai ir teisės ramiai laukia satlčiuje, kol bus ištrauktos į dienos šviesą topsecret.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė savanorių diena už ekonominį ir socialinį vystymąsi.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1905 – susikūrė Didysis Vilniaus Seimas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1484 – popiežius Inocentas VIII paskelbė bulę, kuria inkvizicijai suteikė didžiausius įgaliojimus medžiojant „raganas“. Inkvizitoriams buvo leista kankinti įtariamuosius, o „kaltus“ deginti ant laužo;
1908 – Pitsburge įvyko pirmosios amerikietiškojo futbolo varžybos;
1931 – keletu sprogimų sunaikinta Kristaus Išgelbėtojo šventovė – didžiausia cerkvė Maskvoje. Sovietų spauda šį sprogdinimą sveikino kaip pažangų;
1949 – Jeruzalė paskelbta Izraelio sostine;
1957 – į vandenį nuleistas pirmasis pasaulyje civilinės paskirties laivas su branduoline jėgaine – ledlaužis „Leninas“.

vartotojo įkelta nuotrauka

O aš lauke jau pradėjau puoštis smile.gif Namuose tai eglutę puošiu per Kūčias, o va lauke jau dabar po truputėlį judu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, o aš jums pasibėdavosiu.Šeštadienį pirkau dovanas, dukra laaabai norėjo medvilninės pižamos, ir dar perspėjo, kad jokiu būdu ne sintetikos.Ieškojau, medvilninės tokios be spalvos visos(kaip aš sakau, kaip iš Lidlo biggrin.gif ), tada man pasiūlė bambuko audinio.Nu tikrai žiauriai gražią, ryškią, perspėjo kad ji brangesnė.Suplojau 18 eurų, bet laabai džiaugiausi pirkiniu.Parsinešu namo, žiūriu etiketę drabužio viduj, o ten parašyta 90 proc viskozė, 10 proc lykra.Susinervinau iki negaliu, kad mane apgavo ir ruošiausi kitą šeštadienį važiuoti ir gražinti.Dabar, kol pietūs verda, įlindau į google ir radau tokį straipsnį
http://iq.lt/ekonomi...ziunglese?psl=1
Tai išeina, kad aš nieko nepešiu, niekas man pinigų negražins, pati durna, kad pagalvojau, kad bambuko pluoštas yra natūralus blink.gif Reiks skubiai važiuot kokį vakarą į miestą ir ieškot medvilninės, kad suspėtų nukeliauti iki švenčių
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2016 12 05, 14:14)
Sveikos, o aš jums pasibėdavosiu.Šeštadienį pirkau dovanas, dukra laaabai norėjo medvilninės pižamos, ir dar perspėjo, kad jokiu būdu ne sintetikos.Ieškojau, medvilninės tokios be spalvos visos(kaip aš sakau, kaip iš Lidlo biggrin.gif ), tada man pasiūlė bambuko audinio.Nu tikrai žiauriai gražią, ryškią, perspėjo kad ji brangesnė.Suplojau 18 eurų, bet laabai džiaugiausi pirkiniu.Parsinešu namo, žiūriu etiketę drabužio viduj, o ten parašyta 90 proc viskozė, 10 proc lykra.Susinervinau iki negaliu, kad mane apgavo ir ruošiausi kitą šeštadienį važiuoti ir gražinti.Dabar, kol pietūs verda, įlindau į google ir radau tokį straipsnį
http://iq.lt/ekonomi...ziunglese?psl=1
Tai išeina, kad aš nieko nepešiu, niekas man pinigų negražins, pati durna, kad pagalvojau, kad bambuko pluoštas yra natūralus blink.gif Reiks skubiai važiuot kokį vakarą į miestą ir ieškot medvilninės, kad suspėtų nukeliauti iki švenčių

Gaila Bangele,kad taip nutiko.Ir aš nežinojau .Gerai sako -glušą ir bažnyčioj muša biggrin.gif .Čia aš apie save .Kiek esu tų bambukinių nusipirkus,tai pasirodo tik pinigus vėjais mėčiau.Nekenčiu šito prieškalėdinio šurmulio.Nemoku pirkti dovanų,nes gerą nupirkt piniginė neleidžia,o visokiom pindikliškėm pingų gaila.Norėčiau šitam laikui išnykti,ir atsirasti tik šventėm biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Ingrida, pusryčiai kokie wub.gif ačiū 4u.gif kaip tik darbe prie rytinės kavos vartotojo įkelta nuotrauka

man bambukiniai taip pat kažkoks mistinis audinys mastau.gif nors dažniausiai žiūriu sudėtį, nors ir pardavėjas kalba, kad labai gerai, naturalus ir pan. Bet irgi būna nusiperku kokį šššš.....lamštą, kad paskui ir nešiot nenoriu, ir išmest gaila, bo naujas doh.gif taip ir guli metais kur nors spintoje, kol išmetu irnesakyk.gif
Atsakyti
Labas rytas,



Šventės

Chanucha

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1791 – karalius Stanislovas Augustas patenkino vietos didikų prašymą ir Telšiams suteikė Magdeburgo teises;
1999 – Seime prasidėjo pirmoji Europos Sąjungos ir Lietuvos jungtinio parlamento komiteto sesija.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1774 – Austrija tapo pirmąja pasaulio šalimi, kur buvo įvesta valstybinė švietimo sistema;
1865 – ratifikuota tryliktoji JAV Konstitucijos pataisa, kuria visose valstijose uždrausta vergija;
1917 – Suomija paskelbė nepriklausomybę;
1921 – pasirašyta sutartis tarp Anglijos ir Airijos, suteikianti Airijai dominijos statusą;
1945 – užpatentuota mikrobangų krosnelė.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atvažiuoki
Tu nor savaitgaliui sūneli atvažiuoki
suspaudziau sūrį,smetonos parinkau
ba mano sveikata ne kokia jau, žinok
tavi va pamatysiu, pasdarys mažu ,geriau.

Katė,katukų,mūsų apturėjo
ir kur ji velnias susgriebė tep grait
višta jau vištukus, raiboji, ištupėjo
reikėtų an kapų, kažkap nuait.

Kaimyno Jurgis pasmirė nedėlion
ant pagrabo buvau, kapuosna ,jau nėjau
ir kopūstus su Moniku,abidzvi jau sudėjom
tu atvažiuok, surask to laiko pagaliau.

Aš obuolių pririnkus ir sklepan padėjus
turiu ,senosios mūsų obelies
kiaušinių du desėtkus,tau padėjau
anūkus atsivežk, jeigu norės.

Martynas malkų anų dzien miškan pririnko
ir atvežė,dzvi pilnas padvadas
nat sakė ty padvadon kas sulinko
bet atvežė jis ne puvėkus ,o geras.

Paskiau su drūžbu jas supielavojo
sukrovė malkinėn, jau žiemų bus ramu
kur storos buvo, pats Martynas sukapojo
gerai kap svieti yr gerų žmonių.

Blogai, kap nėr savų vaikų pašonėn
prašytc in talkų raikia svetcimų
ar tau sūnau mintcis in galvų dar nešovė
sugryštc ir būtci su mamu kartu.

Tai parvažiuok sūneli, pasiilgau
seniai tavi bandu aš vaišinau
kad ir pripratus, bet vis tciek vienai ca ilgu
jeigu norėsi rasi čėso, aš žinau.
Pokalbio pabaiga


Vakar taip užkabino. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė civilinės aviacijos diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1569 – Žygimantas Augustas suteikė Merkinei Magdeburgo teises;
1939 – Taline įvyko pirmoji Baltijos santarvės šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos – užsienio reikalų ministrų konferencija.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1764 – Rusijos imperatorė Jekaterina II iš Vokietijos pirklio Johano Gockovskio įsigijo flamandų ir olandų tapybos darbų kolekciją. Taip buvo įkurtas Ermitažas;
1941 – Japonija užpuolė JAV Perl Harboro karinę bazę Havajuose. Jungtinės Valstijos įstojo į Antrajį pasaulinį karą;
1975 – Indonezija užėmė Rytų Timorą;
1988 – Armėnijoje įvyko Spitako žemės drebėjimas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Super eilėraštis!
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 12 07, 07:38)
Labas rytas.
Atvažiuoki
.......

wub.gif cray.gif labai jau realistiškas cray.gif jau ir mums tinkantis, gerai kas mieste gyvena, vis vargo mažiau, o kai reikia viskuo pasirūpint, kasdien pečių kurti hmm.gif prisimenu savo Močiutę, penkis metus viena vienkiemyje gyveno ir nesikėlė nei pas mus, nei pas tetą. Tai mano Mama kas savaitę važinėdavo, ypač žiemą, tai malkų/vandens prinešdavo, tai kiek sniego nukasdavo (kiek ten jo nukasi, išvažiuoji ir vėl pridrebia irnesakyk.gif, juk ir žiemos kitokios buvo, bet va tam kartui dienai kitai lengviau būdavo).

Pas gydytojus lankausi, tyrimus daro. Profilaktiškai, dabar ir pagal 4 programas dar patikrins. Vis bus ramiau kai žinosiu kas ir kaip. Nes savim tai mažiausiai rūpinuosi... doh.gif žiūrėk, mašinioj raudona lempelė mirktelėjo, jau ir suku į servisą, o pati save..... ax.gif
Atsakyti
Labai greit tas eilėraštis tiks mums.Išsilakstė vaikai po pasaulį, negrįš pas mus, nes paprasčiausiai neturės darbo.Ir bus problemos su kuru, kas primalkaus, nes nusipirkti kuro iš minimalios pensijos neišeis unsure.gif Ir name nėra taip padaryta, kad galėtum šildytis tik virtuvę ir kambariuką, dabar kūrenant šyla visi kambariai g.gif
MamaEgle, gerai tie profilaktiniai tyrimai, tos programos.Nes prisibausti sveikam nueiti pas gydytojus kaip ir nepritinka, o kai jau rimtai susergi, gali būt per vėlu
Atsakyti