Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Ingrida, sveikinimai tavo šauniajai panelei 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir tave sveikinu, juk šventė ir tau mažylės gimtadienis 4u.gif

Kaip lekia laikas doh.gif jau 10 savaičių kaip grįžus, o atrodo ne taip seniai ir grįžau. Kas gi čia belieka iki švenčių.... kitą savaitę jau gruodis... doh.gif

Kažin kur Aurutė, Bangelė dingusios hmm.gif? Jos vis dar dažniau pasirodydavo, o dabar visai pražuvo....

Juodasis penktadienis šiandien, eisiu į knygyną, paskambino, kad Silva Rerum 4-ta dalis jau gauta, pasiimsiu, tuo pačiu po parduotuves kiek pavaikščiosiu. Nelabai ko ir reikia, bet ot, vis smalsumą patenkinsiu hihihi.gif
Atsakyti
Labas vakaras, ištikimiausios vartotojo įkelta nuotrauka

Užvakar Ingrida vaišino mano išsvajotu desertu - krem briule. Taip noriu išmokt jį pagamint. Vis dar nepavyksta tą karamelinę plutelę uždėt unsure.gif


QUOTE(mamaEgle @ 2016 11 25, 15:53)
Kažin kur Aurutė, Bangelė dingusios hmm.gif? Jos vis dar dažniau pasirodydavo, o dabar visai pražuvo....

Ne dingus, MamaEgle. Tik darbuos ir buity paskendus vartotojo įkelta nuotrauka . O dar SM grybą pjauna ir paštu priminimų nesiunčia .

Jau reik apie Kalėdas pradėt galvot, dovanėles ruošt... vartotojo įkelta nuotrauka Brandinamą vaisių pyragą jau iškepiau, o kitkas dar laukia...

Mokykloj šiandien sumąstėm manekenų iššūkį filmuot bigsmile.gif . O jau vaikams kaip patiko ax.gif Tai dabar reik apruošt, pamontuot. Nepatyrusiai labai jau ilgai einas. 4u.gif

QUOTE(IngridaB @ 2016 11 22, 08:50)
Aš vakar dar spanguolių buvau pasirinkti.Uogų yra,tik kad paklydome su mama,gerai miškininkai parvežė iki mašinos, nes juodai jau buvome paklydę. ax.gif O uogos sunokę,didelės,sultingos,rinkčiau dar ir rinkčiau. Dabar svajonė nuvažiuoti pavasarį po žiemos. mirksiukas.gif Dar ir voveraičių radau.

Papasakojau vyrui apie Ingridos uogavimą . Ech, apgailestauja, kad ligos kojas užpuolė. Varytų ir jis miškan. O dabar net nežinom, ar iš vis dar grybaus... uogaus... žvejos...
Rugsėjį kažkiek spanguolių parinko,.. mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2016 11 25, 15:53)

Kažin kur Aurutė, Bangelė dingusios hmm.gif?

Niekur nedingau, kiekvieną vakarą pasižiūriu kas tą dieną pasaulyje atsitiko, ir kuo Ingrida pusryčiams vaišina biggrin.gif O parašyti g.gif , kad neturiu apie ką rašyti ax.gif , iš darbo neatleido, tai šiaip taip pabaigiau nugrėbt lapus ax.gif , namuos irgi nieko naujo.Jau beveik 3 mėnesiai kaip pardavėm karvę, tai tikrai kol kas negerai jaučiuosi, tarsi praradau dalelę savęs smile.gif Bet pirkti kitą jau B nebepasirašo, daugiau dėl pašaro pasiruošimo, ir kad neturim žemės arčiau nei 3 km.O kai kartą, kol kas tik vieną kartą, pirkau parduotuvėj pieno, tai pardavėja tiesiai pasakė-manai kad pieną perki? Čia tikro pieno nėra, tik vanduo ir pieno milteliai, -tai visai sau susigadinau nuotaiką unsure.gif Ir nors manasis pieninėj dirba, bet į cechą niekas nėr buvę įleidę, jis tik mašinas prižiūri, tai tikrai susimąsčiau koks pienas parduotuvėj.Visąlaik galvojau, kad išseperuoja, kažkiek grietinės nuima, o kas lieka pasterizuoja ir parduoda kaip pieną. g.gif Va taip ir gyvenu, kvaršinu galvą sau su visokiom žemiškom problemom.
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2016 11 25, 20:49)
O kai kartą, kol kas tik vieną kartą, pirkau parduotuvėj pieno, tai pardavėja tiesiai pasakė-manai kad pieną perki? Čia tikro pieno nėra, tik vanduo ir pieno milteliai, -tai visai sau susigadinau nuotaiką  unsure.gif Ir nors manasis pieninėj dirba, bet į cechą niekas nėr buvę įleidę, jis tik mašinas prižiūri, tai tikrai susimąsčiau koks pienas parduotuvėj.Visąlaik galvojau, kad išseperuoja, kažkiek grietinės nuima, o kas lieka pasterizuoja ir parduoda kaip pieną. g.gif Va taip ir gyvenu, kvaršinu galvą sau su visokiom žemiškom problemom.

O aš ir tebegalvoju, kad pieną perku.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mano irgi kalėdinis pyragas jau bręsta nuo mėnesio pradžios,šiemet iš viso anksti iškepiau.Dabar pamatau kur akcijos ir perku jau viską kalėdoms. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Aš irgi jau Kalėdoms ruošiuosi. Dovanos kaip jau ir visos yra, liko tik valgomas padaryti. Joms dar laiko turiu.
Kaip puošiate namus ir kiemus šventėms, pasidalinkit mintimis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daidute: 26 lapkričio 2016 - 09:57
Oi, Daidute, šimtas metų, pagaliau pasirodei mirksiukas.gif
O dėl Kalėdų aš esu senamadiška, nepatinka jau dabar pradėt ruoštis.Kieme turim gyvą eglę, puošim bet tik Kūčių dieną, namuos gal gyva bus, tai irgi tik per Kūčias puošiu, ir taip greit nubyra.Nevertinu ir vainiko, nebent jei mažoji sugalvotų padaryti.Bet jai ne tas dabar rūpi, įsimylėjus ligi ausų, tai nelabai tikiu, kad ji iš vis tas Kalėdas atsimintų biggrin.gif
Dovanų neturiu ir tai didžiausias galvos skausmas, net nežinau kam ko reikia g.gif Anūkams privaloma, o vaikams galvojam gal reikia tiesiog tik keistis dovanom, o ne pirkti kiekvienam.Tada kiekvienam suaugusiam reiktų pirkti tik vieną, bet vieną ir tegausi.Bet taip būtų protingiau, nei pirkti 10 kad ir smulkmenų.Nežinau ar taip pavyks, bet norai kol kas tokie ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1929 – išleistas pirmasis laikraščio Vilniaus žinios numeris;
1939 – pradėjo veikti Vilniaus pedagoginis institutas (dab. Vilniaus pedagoginis universitetas);
1999 – Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblis „Žuvėdra“ Vilniuje tapo Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių pasaulio čempionu.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1095 – Popiežius Urbonas II Klermono susirinkime paskelbė Pirmąjį kryžiaus žygį.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas baltas rytas 4u.gif

Aš irgi dar pieną bei jo produktus perku topsecret.gif manau šneka žmonės bile šnekėti irnesakyk.gif žino nežino, viena ausim kur nugirdo, nuo savęs pridėjo/pagrąžino ir pirmyn doh.gif Aišku, skirtumas yra tarp naminių ir parduotuvinių (nors naminio/kaimiško sviesto nuo vaikystės nemėgsti schmoll.gif močiutė specialiai dėl manęs iš paruodtuvės pirkdavo ax.gif ), bet tai namie ir šviežesnis produktas, ir sau augintas/darytas, o ir chemijos mažiau reikia, vartotoją iš karto pasiekia, o ne po kelių dienų ar savaitės.

Namų dar nepuošiau, Mamai siūliau važiuoti miesto eglės pažiūrėti, sako anksti dar, kur dar šventės, o jau eglės žiūrėti doh.gif, tai puošimės arčiau švenčių. Šeštadienį išsiunčiau dovanas dukrai ir MB, o Mamai net nežinau ką. Labai jau nori daugiafunkcinio puodo, tai gal reiks nupirkti dovanų. Gal kuri turite? Kaip jie ir į ką labiau reiktų atkreipti dėmesį? Ir iš vis ar jie paskui naudojami? Ar tik interjero ar spintelės detalė būna mastau.gif ?

Ingrida, kaip mažoji jubiliejų atšventė?
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1520 – portugalų jūrininkas Ferdinandas Magelanas pasiekė vandenyną, kuris vėliau pavadintas Ramiuoju.
1940 – slaptoje NKVD instrukcijoje eperantininkai ir filatelininkai priskirti prie antisovietinių „elementų“.
1943 – Prasidėjo Teherano konferencija – pirmasis Stalino, Čerčilio ir Ruzvelto susitikimas.
1974 – paskutinis Džono Lenono (John Winston Lennon) pasirodymas scenoje.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti