Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Tie atstumai...Ir man skauda širdį, šiandien dirbti į Olandiją išvažiavo mažosios draugas verysad.gif .Kai pernai išvažiavo gyventi į Vengriją vyriausioji dukra su šeima, tai neverkiau.Atrodo buvau susitaikiusi su tuo, nes ten žento tėvynė, vaikai turės kitus senelius.Tie seneliai tik tuos du anūkus ir teturi ax.gif , tai mylės dar labiau, meilės nereiks dalinti su kitais smile.gif .O dabar vakar prablioviau pusę dienos, man tai tolygu skyrybom verysad.gif .Jau du metus buvo kartu, buvom pripratę, kaip sūnus mums jau buvo.. savaitgaliais abu arba pas mus būdavo, arba pas jo tėvus.O dabar ar tik neišskiras jų atstumas g.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2016 09 17, 06:59)
Labas rytas
Paskutinis mano rytas Airijoje... tuoj jau į kelionę, ryt būsiu Vilniuje, o pirmadienį prasidės naujas gyvenimo etapas. Pirmą kartą be dukters,  kuri bus toli.... būdavau išvažiavus, bet skirdavomės nedaugiau kaip 2-3 savaitėm, o dabar.... kaip skauda širdį!!!!! Yra be galo sunku su ja skirtis....

Atvažiuos ir užsieniečiai? Dabar jau ir aš blaškysiuos tarp dviejų šalių, ypač per šventes.... nors ir taip visada norėdavau šventėm pas Mamą, dabar norėsiu pas dukrą...

MamaEgle, gyvenimo permainos visada kažkiek neramina. O mūsų brandžiame amžiuje vis vien noris stabilumo. bigsmile.gif
Rasdavai Lietuvą gyvendama Airijoje, dabar rasi Airiją, gyvendama Vilniuje. Viskas bus gerai. 4u.gif

Kūčiom užsieniečiai neatvažiuos. Bus tik Visaginas. Bet atvažiuos sausio vidury. Tuokias mano mažylis. wub.gif

Cituot leidžia tik vieną žinutę. O kaip anksčiau, kad prisirinkdavom citatų ir tada atsakinėdavom, tai nebeleidžia. Išbandžiau kelias naršykles...
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Laba dienelė,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1915 – vokiečių kariuomenė užėmė Vilnių;
1939 – Raudonoji armija užėmė Vilnių;
1995 – įrengtas pirmasis bankomatas Lietuvoje.


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1888 – Spa kurorte (Belgija) įvyko pirmasis pasaulyje grožio konkursas.
1923 – TSRS priimtas nutarimas „Dėl varpų skambėjimo“, kuriuo liepta iš bažnyčių varpinių „dėl nereikalingumo“ pašalinti visus varpus.
1944 – Pasirašytos Suomijos ir TSRS paliaubos.
1982 – Pirmą kartą buvo panaudotas šypsenėlės simbolis „:-)“.
1983 – Sent Kitsas ir Nevis tapo nepriklausomi nuo Jungtinės Karalystės.
2006 – Tailande šios šalies karinės pajėgos įvykdė karinį perversmą, sustabdė konstitucijos galiojimą.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2016 09 17, 08:59)
Labas rytas
Paskutinis mano rytas Airijoje... tuoj jau į kelionę, ryt būsiu Vilniuje, o pirmadienį prasidės naujas gyvenimo etapas.

Tai bent. Kartu džiaugsmas ir didelis nerimas. Sėkmės tau, mieloji, naujame kelyje. Nuostabu, kad darai tą, ko norisi.
Atsakyti
Radau labai gražų eilėraštį feisbuko platybėse.Kad neprapultų ,dalinuosi su jumis smile.gif

Tas ruduo susuko vasarėlei galvą
Ir šalna rytais per pievas jau atbėga...
Gervėms klykiant ten,aukštai padangėj-
Taip suspaudžia širdį.Nesimiega...
O šiaurinis vėjas šnabžda ir kvatoja:
Išsivesim vasarą nelaukę
Nors vorai tinklus tik mezga,audžia-
Vasara išeina ta palauke...
Krenta ašaros.Tos rudeninės.Sūrios-
Gaila vasaros.Paliko mus.Išėjo.
Iškeliavo ten,kažkur už jūrų-
Ten,kur vedė ją šiaurinis vėjas...
Tas ruduo susuko ir man galvą...
Krenta medžių lapai man po kojų...
O tos ašaros seniai nudžiūvę...
Rudenio lapus renku.Kvatoju...
Ach tu šelmi,rudenėli,vėjo vaike!
Juk nelaukiau aš tavęs-tikrai nelaukiau.
Atskubėjai,sujaukei man sielą
Ir nematomas nubėgai per palaukę...

Audronė Juškytė-Bakšienė 2016.09.17
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 19 rugsėjo 2016 - 19:23
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Laba dienelė,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1869 – gimė lietuvių literatūros klasikas Juozas Tumas-Vaižgantas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

622 – Chidžra. Mahometas persikėlė iš Mekos į Mediną;
1260 – prasidėjo didysis prūsų sukilimas;
1519 – Magelano ekspedicijos pradžia;
1792 – baigėsi Argonne manevrai, Prancūzijos ir Austrijos kariuomenų veiksmai ir susidūrimai Šiaurės Rytų Prancūzijoje, prie Nyderlandų. Jie vyko nuo rugpjūčio 19 d.;
1946 – prasidėjo pirmasis Kanų kino festivalis;
2003 – referendumas Latvijoje dėl šalies įstojimo į Europos Sąjungą;
2008 – teroristai susprogdino Marriott viešbutį Islamabade, Pakistane.

user posted image

Bangele, tikrai geras eilėraštis, atrodo, apie mus , o ne apie vasarą kalba.
Atsakyti
Labai gražus eilėraštis
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

JT Tarptautinė Taikos diena;
Tarptautinė Alzheimerio ligos diena;
Alutinis senovinė lietuvių alaus šventės.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1935 – Feliksas Vaitkus lėktuvu Lituanica II (Lockheed L-5B Vega) perskrido Atlanto vandenyną;
2004 – Lietuvą sukrėtė nestiprus, bet jaučiamas žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo Karaliaučiaus krašte.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1525 – Teutonų ordino Magistras Valteris fon Plettenbergas (Wolter von Plettenberg) suteikė Rygai pilnąją religinę laisvę.[reikalingas šaltinis]
1792 – per Didžiąją Prancūzijos Revoliuciją Nacionalinis Konventas paskelbė Prancūziją respublika (Pirmoji Prancūzijos respublika).
1898 – Imperatorienei Cisi įvykdžius perversmą Kinijoje baigėsi Šimto dienų reformos.
1964 – Maltos nepriklausomybės diena.
1981 – Belizo nepriklausomybės diena.
2001 – Estijos prezidentu išrinktas Arnold Rüütel, pradėjo eiti pareigas spalio 8 d.

user posted image
Atsakyti