Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi Nova,pavargau dukros žiūrėdama šuniuką.Labai sunku vedžioti iš 5 aukšto.Darbe turime vilkšunį,labai stiprus,jaunas.Retkarčiais nuvežame į mišką išsilakstyti.Tiek turi jėgos,kad gali šokti ant manęs ir parversti. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif

IngridaB, isivaizduoju - penktas aukstas - ne juokas. Kiekviena diena savo reikmems vaiksciot ir nera pyragai.
Atsakyti
Velai ,tik per kučias,papuosėm gyvą,didele eglę.Sesė turejo nupjauti,tai atidave.Dabar dar laikau,gaila atsisveikint
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2019 01 09, 10:43)


IngridaB, isivaizduoju - penktas aukstas - ne juokas.

Sveikos.Auginti šunį mieste, bute yra net privalumas.Teta, kuriai tuoj bus 82 metai , gyvena N Akmenėje, ketvirtame aukšte.Gyvena viena , pirma augino japonų chiną ar čina, net nežinau, kaip teisingai ta veislė vadinasi, po jo mirties nusipirko pekinuką.Tai gydytoja (kiek jau didelis tas miestas-geras kaimas, visi vieni kitus pažįsta), ir sako tetai :- augini šuniuką, vadinasi esi priversta kasdien bent pora kartų lipti laiptais, išeiti į lauką , pasivaikščioti, o tai pliusas tokiame amžiuje, jai net lazdos dar nereikia.Tiesa, dabar jau atsiranda sveikatos problemų, bet ne judėjimo.Rūko nuo 14 metų, dažosi dar ir dabar.Aš ją vis lyginu su Galina Dauguvietyte ax.gif , gyva, energinga, neleidžia liežuvis senute pavadinti smile.gif Mano mamos jaunesnioji sesuo, o mamai kitą savaitgalį jau metinės bus, bet mama net trečdalio tos energijos neturėjo.Fb skaičiau straipsnį, kad norint ilgai gyventi reikia džiaugtis gyvenimu, o ne ieškot problemų smile.gif
Atsakyti
Bangelee, nu va, o sako rukymas - zudo biggrin.gif sveikatos tavo tetai 4u.gif jei tik sveikata leidzia, tai zinoma kad yra labai gerai judejimas tokiam amziui. Mano tevukas buvo gan energingas visa gyvenima, bet pasiekus 80 - atsisake kojos, gule ant patalo ir po pusantru metu isejo.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mano mamaitė- irgi pavyzdį reiktų imti.Anūkai padovanojo kalėdoms abonimentą į Impulsą,kasdien varo ir verkia kad jai 3.5 valandos mažoka. mirksiukas.gif Susirado grupinę treniruotę senjorams,valanda,tada sakė pusę valandos mina dviratį,treniruokliai ir pirtims kas lieka.Tuoj bus 79 metukai. bigsmile.gif bigsmile.gif O vasarą nesiskūsdama iš paskos po miškus. blink.gif Pauogaujame pelkėje spanguoles,aš jau tada mamai sakau tu pasedėk mašinoje aš kitoje vietoje perbėgsiu vietas grybų,nei velnio ji iš paskos ir dar paskui laukti reikia kol ateina. biggrin.gif
Tai a.d. nebe važiuoja dviračiu iki sodo 15 km,o prieš porą metų dar važiuodavo,atidirba sode ir grįžta atgal. blink.gif Aš tikrai nebe galėčiau taip. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Na žinokite miške pasaka šiandien.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 12 sausio 2019 - 16:31
Kaip šaunu ir gražu,Ingrida.Norečiau tureti tavo mamytes ir tavo genų,ir juos toliau perduoti savo palikuoniams,iš kartos į kartą.Darbštumo ir gyvibingumo wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.Ačiū Amarile,gal pervertini čia mus? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti