Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 29 gruodžio 2018 - 08:28
Labas vakaras.Praejo pirmos šventes,ant kulnų lipa antros.Pasimokinau šį vakarą patalpinti nuotrauką,bet tik apvirtusi išejo.Žaidžiu su meilianiais,taip liepia vadinti.Parsisiunčiau,tai dabar turiu šiokią tokią pramogą vartotojo įkelta nuotrauka]83a0535329 ax.gif
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka]My Webpage[/URL]
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka]My Webpage[/URL]
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Amarile ir visi tavo?Labai gražūs. wub.gif Mano paparastukas laitinėje krauna žiedą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Amarille thumbup.gif , tai čia gėlės pagal tavo niką biggrin.gif .Auginti privalai, kad nereikėtų keisti savo vardo biggrin.gif To gėrio ir aš turiu, bet mano neveisliniai, tik vienas Minerva kažkada parsisiųstas iš Florexlit.Turiu iš viso 5 skirtingus, bet vazonų šiuo metu 14, kai kuriuose pasodinta ir po 5 svogūnus doh.gif Kiekvieną pavasarį, sodindama amarilius į lauką, pasižadu sau, kad rudenį išsirausiu po vieną kiekvienos spalvos, o kitus paliksiu sušaldyti.Ir kiekvieną rudenį vėl pasigailiu ir viską išraunu, šiemet rudenį 4 svogūnus pavyko padovanoti ax.gif Žiemą keikiu pati save už apkrautas palanges, sunku nuvalyti jas, nes pajudinus nulinksta lapai ir tt Bet kai žydi, tai tirpstu iš laimės, šiuo metu lenda 7 žiedynstiebiai ax.gif
Sniego nebeliko, kaip ir pavasaris už lango smile.gif Kažkodėl dar jo nelaukiu g.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pažiūrėjau laiptinėje dar yra vietos.Neatsilaikiau moki-veži svogūnėliams akcija,jau bedygstantys.Prigriebiau kelis,o namie vietos nei pro kur.Sodinsiu laiptinėn. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2018 12 30, 15:07)
Amarille thumbup.gif , tai čia gėlės pagal tavo niką biggrin.gif .Auginti privalai, kad nereikėtų  keisti savo vardo biggrin.gif To gėrio ir aš turiu, bet mano neveisliniai, tik vienas Minerva kažkada parsisiųstas iš Florexlit.Turiu iš viso 5 skirtingus, bet vazonų šiuo metu 14, kai kuriuose pasodinta ir po 5 svogūnus doh.gif Kiekvieną pavasarį, sodindama amarilius į lauką, pasižadu sau, kad rudenį išsirausiu po vieną kiekvienos spalvos, o kitus paliksiu sušaldyti.Ir kiekvieną rudenį vėl pasigailiu ir viską išraunu, šiemet rudenį 4 svogūnus pavyko padovanoti ax.gif Žiemą keikiu pati save už apkrautas palanges, sunku nuvalyti jas, nes pajudinus nulinksta lapai ir tt Bet kai žydi, tai tirpstu iš laimės, šiuo metu lenda 7 žiedynstiebiai ax.gif
Sniego nebeliko, kaip ir pavasaris už lango smile.gif Kažkodėl dar jo nelaukiu g.gif

Tai su manim kada nors pasidalink. Noriu įvairių tureti.Ir pradeti auginti po kelis bliūduose ax.gif


Papildyta:


GERŲ METŲ VISOMS newyear.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Su artėjančiais Mamos,Močiutės.Daug naujų anūkų ir sveikatos,daugiau viskas nuperkama. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Su Naujais metais visas 4u.gif
Linkiu kad sie metai nebutu prastesni uz praejusius 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais visas 4u.gif Sveikatos, pasisekimo visuose darbuose.

Amariles labai grazus kvietkai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 sausio 2019 - 07:48
Labas 4u.gif

Su Naujais mamos ir močiutės 4u.gif 4u.gif 4u.gif Svarbiausiai būkime sveikos, o tada visko turėsime 4u.gif

Pralėkė šventės kaip ir nebuvusios.... dar kai tarpe jų laidotuvės, tai visai nepasijautė verysad.gif lauki lauki, o pralekia ir vėl dienas skaičiuoji iki kitų švenčių.... doh.gif

Amarile, labai gražios gėlės wub.gif turėjau kažkada jų keletą, bet liko Airijoje, tai tikriausiai jau ir neišgyveno mastau.gif važiuosiu sausio gale tai pažiūrėsiu kaip ten jos laikosi.

Atsakyti