Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na sūnus su marčia jau gal ore? mirksiukas.gif Labai laukiu vaikų. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

IngridaB, ar sulaukei jau vaiku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 23, 09:31)
Labas rytas

IngridaB, ar  sulaukei jau vaiku  bigsmile.gif

Laukiu dar visų iš Vilniaus. mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes šiemet Kūčias valgysim vieni du.Neatsimenu iš vis ar kada mums yra taip buvę.Naujus Metus be vaikų tai jau seniai sutinkam.Užtad į Kalėdas gal pirmą sykį išvyksim iš namų.Sūnui sugedo mašina, remontas nemažai kainuos, apie 500 eurų, tad išleisti tokius pinigus , kai šeimoje 3 vaikai, prieš Kalėdas jie negali.Tokiu atveju vaikai paliktų be žiburėlių, kalėdinių išvykų, dovanėlių ir tt.Tad šiemet pas juos važiuosim mes, ten atvažiuos ir iš Danijos grįžusi dukra.Ji kūčiavos pas uošvius Kaune, nes pernai buvo pas mus.Reikia draugiškai dalintis, kai yra abieji tėvai ax.gif Tad anūkams dovanėlės nesuvėluos, vakar dar kiaulę pasipjovėm, šviežienos nuvešim, atsargų iš rūsio ax.gif Bet Kalėdų vakarą grįšim namo, kad ir suvėluosim kiek.Bet nieko nepadarysi, gyvenam kaime, laikom gyvulius, galų gale pečių reikia kūrenti, radijatoriai kad neperšaltų.Senais laikais išvažiuodavom ir su nakvyne, bet tada vieni kaimynai išleisdavo kitus, ir karves pamelždavo.Mes irgi kitus išleisdavom, jų gyvulius prižiūrėdavom.O dabar vieni paseno, kiti išvyko, treti nelaiko nieko, ir nebenori eit pas kitus netgi už pinigus.
Bet vis tiek Kūčioms padarysiu 12 patiekalų, nors ir po šaukštą.Tradicijos yra tradicijos, nenusižengsiu.Ir nepergyvenu, kad būsim vieni.Netgi savotiškai įdomu, kaip tai mums pavyks smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Bangelee, kad nesijaustumete vieni - palaikysiu jus mintimis mirksiukas.gif

Visoms jums ir jusu seimoms ramiu Kuciu stalo ir linksmu Sv Kaledu 4u.gif

Nu o pas mane maratonas tesiasi... ruosiu 12 patiekalu. Nors mes tik trise, bet 12 tradiciniu patiekalu visada gaminu. Ir vaskine, pasventinta zvake visada uzdegam ant stalo...
Oras pas mus labai grazus, tai MB eina su kalyte pasivaiskciot, o mes su katinu - virtuvej kuisimes biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 24 gruodžio 2018 - 14:25
Labas visoms wub.gif
QUOTE(VDG @ 2018 12 19, 09:46)
MamaEglute, šaunuolė tu mūsų, sekmės laikant egzaminus smile.gif

Ačiū, VDG 4u.gif wub.gif jau sesija priartėjo... tikiuosi, kad viskas bus gerai hmm.gif

QUOTE(bangelee @ 2018 12 19, 21:17)
Šiandien iš Danijos grįžo vidurėlė.Visam laikui, džiaugiuosi. ax.gif

Kaip gera skaityti kai grįžta visam ir dar jaunimas wub.gif sėkmės jiems Lietuvėlėje wub.gif

QUOTE(*nova* @ 2018 12 20, 00:52)
Sveikos  4u.gif

VDG, malonu, dekui  didele ir jusu seimyna -smagu  ziuriu, tik mano vienos tooookia mazute seimyna, viena sunu teturime. Ir be antros puses dar.... nu nieko... laukiam...

Nesu nieko girdejus apie senjoru univerus  ax.gif  kas ten per mokslai?

Tikrai ne tavo vienos topsecret.gif mano taip pat panaši topsecret.gif dar yra kelios mūsų mamos kurių ne tokios jau didelės šeimos smile.gif

QUOTE(*nova* @ 2018 12 20, 10:48)
Labas rytas

IngridaB, nu skamba tikrai gerai senjoru mokslai. Uzimtumas, bendravimas, smegenu lavinimas... tikrai pagirtinas LT valdzios projektas.
Sekmes studijose, kurios mokotes  4u.gif

Ne tik Lietuvos. Užtektinai kursų yra ir UK. Airijoje ne vienus esu pabaigus. Juokauju, kad man irgi jau į trečio amžiaus jau reiktų žvalgytis, o aš dar dieninio kurso studentė, grupiokai už mano dukrą jaunesni hihihi.gif


Su šventėmis jus ir jūsų šeimas wub.gif ramių šv. Kūčių ir džiaugsmingų šv. Kalėdų. O pas mus jos ne tokios džiaugsmingos verysad.gif sekmadienio ankstų rytą išėjo MB mama.... MB jau susiplanavęs buvo trečiadienį grįžti, planavo dar į mamos gimtadienį, kurios sausio pirmomis dienomis, o grįžta į laidotuves..... nesulaukė mama jo grįžtančio, nors labai labai laukė.....v
Atsakyti
Lai gerovės, ir laimės Šv. Kalėdos Jums teikia,
Te pildosi viskas, ko tik širdžiai reikia,
Daugiausia – sveikatos, giedriausių dienų,
Šeimyninės laimės ir metų ilgų.

MamaEgle, uzuojauta del netekties 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes

Su sv. Kaledomis visas. Tegu Dievuliukas nepagaili jums sveikatos ir laimes. Tegu sirdys dziaugiasi ir dziugina aplinkinius.

Labai seniai nebuvau sioj temoj. Gal net dauguma pamirso apie mane. Pas mane jokiu dideliu ivykiu, antra ziema praleidziu Kupiskyje, nes mamos nebegaleciau nusivezt i Panevezy. Apsipratau net su patogumu nebuvimu, ner kur detis. Svarbu mama dar gyva. Vakar su vyru Kuciu stala tempem i mamos kambari. Taip lengviau, nei mama i ratus isodint. Mirus anytelei pris metus, paveldejau jos katina. Tai katinai dabar cieli trys. Isidedu tema i favoritus, kad buciau visada su jumis. Mano vienintelis sunus Danijoje, baige antrus mokslus, du metai gyvena su mergaite. Atvaziuoja kas vasara abu dienai ar keliom valandom.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Mielosios su praėjusionis šventėmis.
Aptūrėjau švetę,visi buvo sugrįžę,su antromis pusėmis.
MamaEgle,užuojauta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti