Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Sveikos

O mes isliekam istikimi kuciu vakarienei mirksiukas.gif 12 patiekalu, ir jokiu naujoviu biggrin.gif

Nezinau dar ar kalakuta ar anti kepsiu. Dar neapsisprendziam biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai 12 patiekalų būtinai reiks.Sėmenų negaunu,reiks turguje šiandien ieškoti.Gal ir kanapių gausiu? ax.gif
Atsakyti

Labas visom forumietėm, taip pat naujai Novai. 

Jau visai pasinėriau į Kalėdų laukimą. Saindien važiuosiu į koncertą su buvusiais  bendradarbiais. Kaip malonu, kad pakvietė drauge važiuoti. Jau 2 pilni metai, kaip atsisveikinau su darbu. O vakar buvau vakarėlyje su III universiteto senjorais. 

Kūčioms ir Kalėdoms suvažiuos visi (bus12 žmonių, visai kaip 12 apaštalų ). :) Laikau tradiciją, nors kartais pagalvoju, kad norėčiau kokį sykį pas kitus kalėdoti,  :hmm: 

Prisistatysiu Novai - turiu 3 vaikus: dukrą ir du sūnus. Dukra ir vidurinis sūnus turi jau savo seimas. Viso 5 anūkai. O jauniausias sūnaitėlis be šeimos, nors jau seniai laikas. Gyvenu netoli Kėdainiu, nedideliame miestelyje, o gal tiksliau kaime. Smagu, kad papildei mūsų gretas. 

MamaEglute, šaunuolė tu mūsų, sekmės laikant egzaminus :) 

Nežinau, ar dar iki Kūčių prisėsiu prie kompo, tai sveikinu visas iš anksto, būkit sveikos , stiprios, laimingos  ir ištvermingos :yahoo:  :) 

Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2018 12 19, 09:46)
Nežinau, ar dar iki Kūčių prisėsiu prie kompo, tai sveikinu visas iš anksto, būkit sveikos , stiprios, laimingos  ir ištvermingos

Sveikos visos,
Kuri iš mūsų, močiučių,turi mažiausiai laisvo laiko? .aišku VDG.Senjora smile.gif . O aš vis dar naiviai tikiuosi, kad, išėjus į pensiją, turėsiu daugiau laisvo laiko, galėsiu skirti laiko išmokti megzti mezgimo mašina, žmoniškai susitvarkyti namus, o ne paskubomis, nueiti pas artimesnes ar tolimesnes kaimynes paplepėt ir išgerti kavos ax.gif biggrin.gif
VDG, mokaisi Trečio Amžiaus Universitete?Pora mūsų kaimo gyventojų irgi mokosi, viena Mažeikiuose, kita Sedoje.Gal ir man visai patiktų, bet važinėti 15 ar 20 kilometrų, nežinau.Vien atstumas stabdo.Norėjau pernai mokytis anglų kalbos, bet...Tiesa pasakius ir dabar noriu, bet važinėtis nežinau ar prisiversiu.Įsijungus į universiteto veiklą, norėtųsi ir dar kitų veiklų, gal velti išmokti.
Šiandien iš Danijos grįžo vidurėlė.Visam laikui, džiaugiuosi. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

VDG, malonu, dekui mirksiukas.gif 4u.gif didele ir jusu seimyna -smagu mirksiukas.gif ziuriu, tik mano vienos tooookia mazute seimyna, viena sunu teturime. Ir be antros puses dar.... nu nieko... laukiam...

Nesu nieko girdejus apie senjoru univerus ax.gif kas ten per mokslai?

Bangelee, pati geriausia kaledine dovana - dukters gryzimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 19 gruodžio 2018 - 23:54

Labas rytas.
Nova pensininkai lanko kaip kursus nemokamus svarbiausia.Mama prieš kelis metus du metus iš eilės lankė anglų kalbos.Moka dabar žymiai geriau už mus.Kai pas sūnų buvome UK ji mūms buvo už vertėją. ax.gif
Bangele,smagu.Laukiu ir aš visų vaikų. wub.gif wub.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 gruodžio 2018 - 07:28
Labas rytas

IngridaB, nu skamba tikrai gerai senjoru mokslai. Uzimtumas, bendravimas, smegenu lavinimas... tikrai pagirtinas LT valdzios projektas.
Sekmes studijose, kurios mokotes 4u.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Didysis penktadienis? mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena.Aš atseit,mintyse noriu kur nors dalyvauti,bet va,į tą unuversitetą dar tingejau,ne kitaip,uodegą išnešti.Visoms ramiai,be streso,be persistengimo sulaukti ir praleisti šventes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2018 12 21, 11:44)
Laba diena.Aš atseit,mintyse noriu kur nors dalyvauti,bet va,į tą unuversitetą dar tingejau,ne kitaip,uodegą išnešti.Visoms ramiai,be streso,be persistengimo sulaukti ir praleisti šventes  wub.gif


Superinis sveikinimas biggrin.gif ir jums taip pat 4u.gif

Po darbo jau namo vaziuoju. Atostogos iki 2 sausio. Kompanija visa svencia rolleyes.gif
Pas mus taip silta, kad visai nesijaucia kad kaledos. Virs 10 silumos, saule vis islenda, tik kad vejas stiprokas...
Atsakyti
Nova, o mes šiemet turim tikrą gražią žiemą.tokią, kokios turi būt Kalėdos.Kaip iš paveiksliuko.Bet tik kol kas, nes prognozes rodo nuo Kalėdų atšilimą, nuleis sniegą ir bus daug pliurzos.Gaila...

Amarrile, bus ir kiti metai, bandyk, mokykis.Tau turi būti tame pačiame mieste, važinėt nereiktų.O pasivaikščiot sveika, pabendrauti su žmonėmis irgi malonu.Aš pernai norėjau, buvau nuvažiavusi, pagal amžių tinku.Bet užsiėmimai vyksta dienos metu, o aš dar kol kas dirbanti, tai man niekaip neišėjo suderinti.Nėra visai nemokama, bet pinigai nedideli.Galiu suklysti, bet lyg stojimo mokestis 7 eurai, už metus kasmet nario mokestis 5 eurai, ir už kiekvieną dalyką, ko mokysis yra po eurą už metus.Organizuoja ekskursijas, ten irgi mokėt reikia, jei nori važiuot.Sedos Trečiojo amžiaus Universitetas šį pavasarį organizavo ekskursiją į Olandiją į gėlių parodą, tai tada jau virš šimto (lyg 160?) eurų 4 dienų ekskursija kainavo.Bet labai aktyviai žmonės dalyvavo
Atsakyti
Jau daug metu nemacius tikros, grazios ziemos rolleyes.gif prisimenu dar tokias, kai mokyklos budavo uzdaromos, kai isejus i lauka nosi uzspausdavo saltukas .... biggrin.gif kaime, pas babyte, prisnigdavo sniego iki trobos langu wub.gif
Ot ziemos budavo biggrin.gif
Atsakyti