Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

O mes buve iki saknu kaunieciai mirksiukas.gif mes gryztam i LT tik pora kart per metus, tai tas musu taip myletas, toks buves savas Kaunas, kiekviena karta atrodo taip baisiai... tuscios gatves, uzkalti parduotuviu ir kavinukiu langai.... nugriautas merkurijus... nu baisu, ir taip liudna palieka...

Taip ir gyvenate Panevezyje? Kiek vaiku ir kiek anuku jau turite?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 11 30, 22:16)

Taip ir gyvenate Panevezyje? Kiek vaiku ir kiek anuku jau turite?

Tai jau turbūt ir išneš kojomis į priekį iš Panevėžio. mirksiukas.gif Nenoriu nieko keisti. ax.gif
Trys vaikai,du sūnai ir dukra,anūkų nėra,nors seniai laikas būtų............Čia mūsų moterys labai turtingos anūkais. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 11 30, 21:43)
Trys vaikai,du sūnai ir dukra,anūkų nėra,nors seniai laikas būtų............Čia mūsų moterys labai turtingos anūkais. wub.gif


Didele seimyna jusu mirksiukas.gif smagu kai visi vaikai suvaziuoja mirksiukas.gif antros puses pas visus yra?

Ir musiskiui laikas butu apie seimyna pagalvot, nu bet kolkas neskuba...
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 01, 00:01)
Didele seimyna jusu  mirksiukas.gif  smagu kai visi vaikai  suvaziuoja  mirksiukas.gif  antros puses pas visus yra?

Ir musiskiui laikas butu apie seimyna pagalvot, nu bet kolkas neskuba...

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Turi visi antras puses.Mano visi trys nesirenka,su pirmomis meilėmis gyvena ir visi iš to paties miesto,neįdomu. ax.gif
Kiek sūniukui jau metų?
Kalėdoms negrįžtate į LT?Ar nebėra labai pas ką begrįžti?Mano dičkis su marčia grįžta ,kalėdoms visada kartu būname,pernai mes skridome pas juos. mirksiukas.gif Man buvo atostogos,nes kasmet pas mus renkasi artimiausia giminė.Bet linksma sueina visi pusbroliai mano sesuo,mb sesuo su šeima. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 01 gruodžio 2018 - 08:33
Labas rytas 4u.gif

O koks stalas nukrautas bigsmile.gif

Ingrida, sunui 28, dabar vienas gyvena mirksiukas.gif ... issiskyre po 4 metu bendro gyvenimo su mergaite...

O jusu vaikams kiek metu? Bet kaip smagu kai taip pasiseka gyvenime: su pirmom meilem seimas kurt mirksiukas.gif retai kada tai isgirsi siais laikais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 01, 11:58)
Labas rytas  4u.gif

O koks stalas nukrautas  bigsmile.gif

Ingrida, sunui 28, dabar vienas gyvena  mirksiukas.gif  ... issiskyre po 4 metu bendro gyvenimo su mergaite...

O jusu vaikams kiek metu? Bet kaip smagu kai taip pasiseka gyvenime: su pirmom meilem seimas kurt  mirksiukas.gif  retai kada tai isgirsi siais laikais  mirksiukas.gif

Maniškiam 31.27,mažajai vakar 22 suėjo.
Atsigavo tema,kur kitos?
Pas mus ir daugiavaikių yra,mamos kur jūs?Visos susikraustė į fb.O man ten tik labai daug informacijos. mirksiukas.gif
Kaupiuosi pas vištas reikia važiuoti,niekaip mb neiškrapštau. ax.gif
Atsakyti
Na, man ir kazkaip arciau prie dusios SM nei FC ax.gif tik tiek kad dar sedziu senoj versijoj ax.gif netinka man nauja...

Ingrida, nu tai tuoj anukai prades piltis biggrin.gif metu skirtumai tarp vaiku nedideli. Tiesiog vienam reiktu pradzia padaryt biggrin.gif

O kur vistas auginate? Ne sodyboj?
Atsakyti
Nova, sveika prisijungus mirksiukas.gif
Manieji irgi visi su savo pirmom meilėm gyvena.Vyriausioji dukra tai išvis virtualiai susipažino biggrin.gif , žaidė vienam klane tokį žaidimą internete lineage, nežinau gal taip parašiau, leineidž tariama, kartu žaidime pilis užkovodavo biggrin.gif .4 metus vienas kito matę nebuvo, paskui tik susitiko, greit kartu apsigyveno, jo tėvas iš Vengrijos atkraustė sūnų pas mano dukrą į Kauną ax.gif Paskui susituokė, jau 7 metų santuokos sukaktį atšventė, augina du sūnus, 6ir 3 metų, išsikraustė prieš pusketvirtų metų į Budapeštą.Sūnus mano šefavo pirmakursę seserį, nužiūrėjo jos kambariokę, susituokę 13 metų, auga 11, 8 metų dukros ir beveik 6 sūnus.Mažosios abi jau penkti metai turi draugus, bet dar nesusituokę.Kaip sakau, turiu 2 pusženčius. biggrin.gif Šiuo metu viena Kopenhagoj gyvena, kita Nyderlanduos.Tik sūnus Kaune, turi butą, darbą, tikiuosi neišvažiuos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 01 gruodžio 2018 - 18:01
Bangelee 4u.gif kokia jusu grazi seimyna, smagu wub.gif ... ar daznai visi per sventes susirenkat bigsmile.gif
Atsakyti
Nova, dabar galvoju kada buvom visi kartu susitikę.Gal per dukters vestuves ,ir po to per anūko krikštynas 2013metais:hm: g.gif Kai vengrai buvo pernai pavasarį atvažiavę. sūnaus šeimos nebuvo, jie susitiko Kaune atskirai.Šiemet prie Kalėdų stalo nebus vengrų ir mažosios ax.gif Yra, kaip yra.Turim bendrą pokalbių čatą, kasdien bendraujam, nuotraukas matom, neatrodo, kad jie kažkur toli, jauti lyg gretimam kambaryje būtų biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti