Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba diena


Amarile - puiki idėja vaikučiams rankdarbiauti

Aurute- tikrai vaikai moka džiaugtis ir paprastais dalykais, gal be reikalo mes vis ieškom brangių madingų dovanų.

Buvau išėjusi pasivaikščioti prie ežero. Nustebau tarp plūduruojančių anteliu (jų visada daug) pamačiusi 6 gulbes- dvi baltas ir 4 dar su pilkom plunksnom, matyt, šios vasaros jauniklės. Tai net širdį suspaudė, ko jos dar neišskridę, kas bus , jei pasiliks žiemoti? 

Atsakyti
VDG, gal sinoptikų prognozuojami artėjantys šalčiai bus tik trumpalaikiai? Esu girdėjus, kad jei pamatai išskrendančias gulbes, tai jau bus žiema, prasidės ilgalaikis šaltis.Gulbės gal dar nejaučia žiemos, gal netoli teskris, gal apsistos Kaune, kur Nemunas visą žiemą neužšala.Jos geriau jaučia, negu mes.
O mano visos dukros šiuo metu užsienyje.Atrodo gerai buvo, bet išvažiavo ir mažoji į Olandiją, bet ne ten, kur pernai buvo.Vidurėlė griš gyventi į Lietuvą prieš Kalėdas, nepatiko jai Danija, bet sutartą laiką bus išbuvę.Tokia realybė...
Vėl artinasi šventės, ir vėl problemos, ką tiems anūkams padovanoti, kai jie turtingesni nei mes, ir visko turi hmm.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bangele,anūkams sunkiau gal įtikti?Kaip vaikams irgi nensutebinsi nei kuo,jau keli metai kažką numezgu,kažką iškepu ir gana. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas mamos ir mociutes 4u.gif ar priimsit i tema ax.gif bigsmile.gif

Esu dar mama, bet jau taip noretusi but mociute ax.gif biggrin.gif manau tai neapsakomas jausmas matyti kaip vaiku palikuonys auga... wub.gif

Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 11 30, 10:46)
Labas rytas mamos ir mociutes  4u.gif  ar priimsit i tema  ax.gif  bigsmile.gif

Esu dar mama, bet jau taip noretusi but mociute  ax.gif  biggrin.gif  manau tai neapsakomas jausmas matyti kaip  vaiku palikuonys auga...  wub.gif

Sveika Mama Nova.Matau ne LT gyvenate?Keik vaikučių auginate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2018 11 25, 18:33)
Aurute,kur pirkot tuos propeleriukus? Norečiau anukes pradžiuginti.

Parsisiunčiau IŠ ČIA

QUOTE(VDG @ 2018 11 27, 17:54)
Nustebau tarp plūduruojančių anteliu (jų visada daug) pamačiusi 6 gulbes- dvi baltas ir 4 dar su pilkom plunksnom, matyt, šios vasaros jauniklės. Tai net širdį suspaudė, ko jos dar neišskridę, kas bus , jei pasiliks žiemoti? 

Tai jau jei neišskrido, nebeišskris.
Jei vanduo neužšals, išgyvens. Bet jūsų ežeras juk neužšąla? Gal pasitrauks kur prie neužšąlančių telkinių. Arba teks žmonėms pasirūpint. Reiktų gamtosaugininkams pranešt. Jie tai žinos kaip tvarkytis.

QUOTE(*nova* @ 2018 11 30, 10:46)
Labas rytas mamos ir mociutes  4u.gif  ar priimsit i tema  ax.gif  bigsmile.gif

Esu dar mama, bet jau taip noretusi but mociute  ax.gif  biggrin.gif  manau tai neapsakomas jausmas matyti kaip  vaiku palikuonys auga...  wub.gif

Sveika atvykus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 11 30, 16:16)
Sveika Mama Nova.Matau ne LT gyvenate?Keik vaikučių auginate? 4u.gif


Sveika Ingrida mirksiukas.gif Aha, ne LT mes gyvenam. 17 metu jau cia, UK. O turime viena, suaugusi sunu. Cia UK gyvena, visai salia musu mirksiukas.gif

QUOTE(Aurute @ 2018 11 30, 17:38)
Sveika atvykus  wub.gif


Sveika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 11 30, 20:39)
Sveika Ingrida  mirksiukas.gif  Aha, ne LT mes gyvenam. 17 metu jau cia, UK. O turime viena, suaugusi sunu. Cia UK gyvena, visai salia musu  mirksiukas.gif
Sveika  4u.gif

Kurioje vietoje gyvenate?Mano dičkis su marčia 4 metus pragyveno Kembridže,dabar metai Londone gyvena.Kokia aš smalsi. ax.gif O LT iš kokios vietos išvažiavote?Ilgesio jau nebėra?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 11 30, 19:18)
Kurioje vietoje gyvenate?Mano dičkis su marčia 4 metus pragyveno Kembridže,dabar metai Londone gyvena.Kokia aš smalsi. ax.gif O LT iš kokios vietos išvažiavote?Ilgesio jau nebėra?


Mes Londono pakrasty gyvenam mirksiukas.gif buvo ir yra tas ilgesys, bet dalykas tas kad tas jausmas kuo toliau tuo labiau gesta...

O jus is kokio miesto?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 11 30, 21:27)
Mes Londono pakrasty gyvenam  mirksiukas.gif  buvo ir yra tas ilgesys, bet dalykas tas kad tas jausmas kuo toliau tuo labiau gesta...

O jus is kokio miesto?

Kaip sūnus išvyko keliemsmėnesiams,o gavosi jau 5 metai ir dar neaišku ar begrįš?
Aš tai panevėžetė iki šaknų. mirksiukas.gif
Atsakyti