Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas mergaitės. Tik pajuokausiu.Šiandien pietum Ingrida (ar aš) galėtumem pateikti tinginio balandėlių. Kažkaip taip- brangusis,kopustas balkone,mesa šaldytuve....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Cha pradėjo dygti ir pas mus grybai. mirksiukas.gif Vakar kaip kompensaciją už vargą išlėkiau miškan su mb porai valandų,kašikiukas kazlėkiukas jaunų.Vasarą nerenkame jų,o dabar išsiilgus skanumėlis.Girioje sako kelmučių pilna? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Na va kelmučių kibiras ir krepšys,dar šiek tiek voveraičių. ax.gif Mažėlis ir iš sostinės atlėkė pasivaikščioti po girią.Jis grybų gyvenime nėra rinkęs,bet su mb pasivaiščiojo,pabendravo,šunį pavedžiojo. mirksiukas.gif O aš savo malonumui po pušynus pagrybavau. ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nors širdis tau atsigavo, Ingrida smile.gif Kitą savaitę gražią žada, tai gal dar ir grybų bus. Man po mišką tai kaip tavo jaunėliui: pasivaikščioti patinka, bet grybauti/uogauti tai jau be manęs schmoll.gif jei pats procesas dar dar, nors nei randu ką nei matau, visi jie ten nuo slepiasi nuo manęs, bet grįžus paskui dar viską tvarkyti...... doh.gif doh.gif o jei dar koks grybas-negerietis valgomas vieną kartą pasitaikys mastau.gif tai jau geriau visai be jų topsecret.gif

Mano toks ramus savaitgalis, kad seniai jau buvo. Taip gera namie, net ir eiti niekur nesinori. Nors apsikrovus mokslais, bet nors namie, ramiai. Penktadienio vakarą smigau gal po 8 vakare, užtat vakar jau kol užmigau, tai gerokai po 12 buvo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mane tai vaikai pasikeisdami apsilankė savaitgalį. ax.gif Vakar kepinių diena buvo.Šiandien reikia duoklę atiduoti gėlėms,rytoj planuose spanguolių dar palėkti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

O aš vis audžiu mintį kaip čia iki saviškių palėkus mastau.gif moksluose tooooks tvarkaraštis, kad atsikvėpti nėra kada doh.gif jeigu neturėčiau su kuo palyginti tai būtų ramu, o dabar kai žinau, kad yra kitokie tvarkaraščiai tai kaip ir kiek pikta bash.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na tikiuosi šiemet jau paskutinį kartą važiuoju spanguoliauti? mirksiukas.gif Rimtai nesitikiu,bet pavaikščioti po girią gera. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na ką dar nepilną kibirą pririnkau.Dar ir kelmučių su kazlėkais pasirinkau.Truputi su mama buvome priklydę,jau kai temsta anksti truputi nejauku buvo. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti