Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(Aurute @ 2018 10 19, 06:41)
Labas rytas  4u.gif
MamaEgle, man atrodo, kad tu visą gyvenimą mokais. Juk Airijoj irgi krimtai mokslus. Visko ir nesuspėsi, nes fakultetų yra daug.
Dukrelei mano žiūrėsim kaip seksis.  ax.gif

Airiukai mano auga. Labai ilgiuosi, tik nežinau, kada galėsiu apkabint. |Nėra kada suplanuot kelionės...

O pas mus šiemet nėra spanguolių. MS nors kiek parinkdavo, o šiemet nieko.
Grybų sezonas baigėsi. Prasideda žvejybos. Jau sekmadienį valgėm lydekos kotletus.

Ingrida, o kas to storalūpės? hmm.gif

Mokiausi..... ax.gif dvejus mokslus pabaigiau, užtat čia studijos dešimtmetį tęsėsi.. doh.gif bandžiau ir ten, ir čia, sunkoka, tada čia sustabdžiau, o paskui labai jau sunku buvo grįžti..... doh.gif nežinau kaip būtų buvę jei ne grįžimas ir dabartinis darbas mastau.gif gal dar iki šiol tempčiau hmm.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, biggrin.gif thumbup.gif man irgi geriau į puodelį ax.gif

Jau ryt savaitgalis. Sunkus laikas labai, laukiu kol bus nors kelios tikro poilsio išeiginės, vos ne pižamos savaitgalis, tik nežinau kada tai bus mastau.gif gal gi kitą hmm.gif

Šiandien jau padangas pakeis mašiniukui, pasiruošim žiemai. Tik galvosūkis kur vasarines laikyti mastau.gif rūsyje užkišta visokio "turto", garažo neturiu, reiks gal toje pačioje firmoje klausti, gal jie priglaudžia kur nors mastau.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Su pirmu sniegu smile.gif Vilniuje šlapdriba kaip reikiant ryte buvo, po pietų turėtų jau ir atšilti gal kiek. Gerai, kad paskui šiluma ateina, tai nors ant kapų bus galima saugiau nuvažiuoti.

Bet tai aš tikra blondinė..... nuvažiavau penktadienį keisti padangų, sutariau, palikau mašiną, po kelių minučių man skambina ir sako "žinote, o tai jūsų mašinos padangos tai žieminės"......... doh.gif hihihi.gif nors pinigų sutaupiau topsecret.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus irgi pasnigo.O šįryt vėjas tai šaltokas,šunį vedžiojau pusę šešių,tai tikrai nesijaučia atšilimo. blink.gif
Mano dar tulpės nesodintos,kardeliai,jurginai žemėje.Na praeis vėlinės,atsigriebsime. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, mano jurginai , galtonijos irgi dar žemėje.Pas mus dar rimtos šalnos nebuvo, kažkiek amerikonkos apšalo, pavieniai jurginų lapai, bet patys jurginai dar pilnai žydi, tikrai nesiruošiu dar to grožio iškasti.Tuo labiau, kad sausą vasarą jie skurdo, beveik nežydėjo, žemi tepaaugo, bet palijus į rudenį atsigavo, dabar tik pasirodė visu gražumu.Dar džiaugsiuosi kol didesnės šalnos užeis ax.gif
Kažkur dingo VDG g.gif Išėjo į pensiją ir nebeliko laiko močiutėms mirksiukas.gif
Atsakyti