Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 14 spalio 2018 - 08:13
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(Aurute @ 2018 10 13, 17:50)
Laba dienele 

MamaEgle, esi šaunuolė ir darbštuolė book.gif . Tiek mokslų kremti smartass.gif .

Mano dukrelė irgi bando mokytis papildomai: įstojo Vilniuj į išlyginamuosius kursus  , o kitais metais žada magistrus bandyt . Jei suspės su darbu ir su vaikais... karsta.gif 

Ingrida, yra pas mus grybų. Geriau jau mažiau būtų...  Draugelis jo tai parduoda, o mes ne to kirpimo žmonės  mirksiukas.gif . Maloniau yra atiduoti, bet jau ir draugai aprūpinti grybais  bigsmile.gif . Šiandien irgi grybavo, tai jau sakė, kad sezono uždarymas jiems. Pradės žvejot...  smile.gif

Pirmokėlius jau, rodos, užvaldžiau. Jie irgi su mokykla apsiprato...  Net ekskursijon buvau išvežus .

Ačiū, Aurut wub.gif bet tai čia man taip ir reikia, kai jaunystėje neužteko proto mokytis topsecret.gif umn.gif tai reikia tokių metų sulaukus grįžti į auditoriją doh.gif Viską reikia daryti savo laiku. Mokytis irgi. Jaunystėje viskas daug lengviau įsimenama nei dabar. Šaunuolė tavo dukrytė wub.gif jai tikrai pavyks, nors lengva tikriausiai nebus, bet jinai susitvarkys. Tokia šeima graži, vaikai šaunuoliai wub.gif Ir pačiu laiku dar ir mokslus pabaigs, visas gyvenimas dar prieš akis. Ne taip kaip man, gūdžiais tarybiniais laikais jau ir pensija būtų už kelių mėnesių, o dabar dar dieninio kurso studentė hihihi.gif

Mes šiais metais taip ir negrybavom schmoll.gif nemoku aš grybauti, grybai su manim slėpynių žaidžia kai į mišką nuvažiuoju hihihi.gif o kai dar pagalvoju, kad grįžus juos tvarkyti reikia, tai visai manęs nežavi tokia perspektyva schmoll.gif

Smagu dėl tavo mažulių wub.gif įpranta prie tvarkos ir jau supranta, kad mokykloje reikia visai kitaip elgtis.

Beje, kaip tavo airiukai anūkiukai auga?

Ingrida, gal Vilniuje kada būsi? Smagu būtų pasimatyti bent puodeliui kavos wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEglute gavau iš vaikų į Druskininkus AQUA ,tai jau vaikai ploja rankutėmis,kad pas juos užsuksime Vilniuje.Tik kada nežinau,nes kol kas pilna veiklos. ax.gif
Aš dar spanuoliauju kas antra diena,grybų nėra tai nors tokia atgaiva. ax.gif Vakar po spanguolių dar pavaikščiojau po mišką kelios voveraitės,lepšiukas,kazlėkas ir storalūpių pilna. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 10 17, 08:06)
Labas rytas.
MamaEglute gavau iš vaikų į Druskininkus AQUA ,tai jau vaikai ploja rankutėmis,kad pas juos užsuksime Vilniuje.Tik kada nežinau,nes kol kas pilna veiklos. ax.gif
Aš dar spanuoliauju kas antra diena,grybų nėra tai nors tokia atgaiva. ax.gif Vakar po spanguolių dar pavaikščiojau po mišką kelios voveraitės,lepšiukas,kazlėkas ir storalūpių pilna. bigsmile.gif  bigsmile.gif

O, tai būtų puiku jei pavyktų susimatyti thumbup.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif


MamaEgle, man atrodo, kad tu visą gyvenimą mokais. Juk Airijoj irgi krimtai mokslus. Visko ir nesuspėsi, nes fakultetų yra daug.
Dukrelei mano žiūrėsim kaip seksis. ax.gif

Airiukai mano auga. Labai ilgiuosi, tik nežinau, kada galėsiu apkabint. |Nėra kada suplanuot kelionės...

O pas mus šiemet nėra spanguolių. MS nors kiek parinkdavo, o šiemet nieko.
Grybų sezonas baigėsi. Prasideda žvejybos. Jau sekmadienį valgėm lydekos kotletus.

Ingrida, o kas to storalūpės? hmm.gif

Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 10 19, 06:41)
Ingrida, o kas to storalūpės? hmm.gif

Pas mus storalūpiais vadina,kitur girdėjau Meškutės,čia tie grybai kur sko toksiški. ax.gif Nelabai kas juos ir renka,p[as mus tik jie dygsta šiemet. blink.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O aš pabaigiau vakar spanguoliavimo sezoną,atsisveikinau su pelke.nors išeinant mama sako kažin ar tu nesusigundysi kokį lapkričio mėnesį? mirksiukas.gif
Pradėsime ruoštis vėlinėms,dar tulpės nesodintos,visos gėlės dar žemėje. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Galvojau vakar dviese namuose,tikrai nesuvalgysime greitai kepto pyrago.Kepiau pagal Beatą.matytą receptą Luko italo.Patiko,kad greitai nesudžiūna,na kur tau sudžius,kai dedasi 400 g sviesto. bigsmile.gif bigsmile.gif Kur čia apie dietas kalbėti,kai taip riebu. bigsmile.gif
Atsakyti