Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aurute,su gražia profesine švente.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 spalio 2018 - 06:48
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
MamaEgle, Ingrida, teks atvažiuot prie jūros žiemą bigsmile.gif . Tikrai efektinga ax.gif .
Mano vaikai dabar dar prisimena, kaip žiemą važiuodavom prie jūros, kaip gražiai atrodo "sustingusios bangos". Maž paplanuojam meetą?

Šildymo dar visai nelaukiu blink.gif . Pas mus nelabai jau ir šalta. unsure.gif

QUOTE(IngridaB @ 2018 10 05, 07:47)
Aurute,su gražia profesine švente.

AČIŪ, mieloji 4u.gif

Visagine vyko koncertas, skirtas mokytojų dienai. Tai mano trys anūkai ten šoko. O mažoji Volungytė pakvietė mokytoją ir pasakė, kad jos šokis bus dovana mokytojai.
Šoka kartu poroj su Vincuku. Zigminta - pirma iš kairės.
VALSAS mokytojai
Žiūrėjau video ir apsiverkiau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aurute- wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.

.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Ingrida, ačiū už pusryčius ir už tai, kad čia esi visada wub.gif bet ir spėji prigaminti visokių gėrių wub.gif

Aurute, nuostabūs tavo anūkai wub.gif kiek jie visko gali ir sugeba wub.gif šaunūs seneliai, šaunūs tėveliai, tai ir jaunoji karta neatsilieka turėdami tokius pavyzdžius.

Mane mokslai užspaudė doh.gif doh.gif doh.gif kiek visko daug ir kokie žiaurūs reikalavimai mega_shok.gif mega_shok.gif tikrai tiek nesitikėjau schmoll.gif jau ir sesija tuoj, darbus rašyti reikia, o kai toks oras tai savaitgalį norisi kur nors į gamtą išvažiuoti topsecret.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle,tikrai tokiu oru mokytis??????? blink.gif blink.gif
Arute,brangiausias turbūt prineša grybų?Jūsų krašte yra,o pas mus nei su žiburiu.Vakar pasaulio pabaiga voveraites pirkau turgelyje. blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Laba dienele 4u.gif

MamaEgle, esi šaunuolė ir darbštuolė book.gif . Tiek mokslų kremti smartass.gif .

Mano dukrelė irgi bando mokytis papildomai: įstojo Vilniuj į išlyginamuosius kursus ax.gif , o kitais metais žada magistrus bandyt . Jei suspės su darbu ir su vaikais... karsta.gif

Ingrida, yra pas mus grybų. Geriau jau mažiau būtų... Draugelis jo tai parduoda, o mes ne to kirpimo žmonės mirksiukas.gif . Maloniau yra atiduoti, bet jau ir draugai aprūpinti grybais bigsmile.gif . Šiandien irgi grybavo, tai jau sakė, kad sezono uždarymas jiems. Pradės žvejot... smile.gif

Pirmokėlius jau, rodos, užvaldžiau. Jie irgi su mokykla apsiprato... Net ekskursijon buvau išvežus .
Atsakyti