Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Man taip pat vėsa geriau ax.gif niekada nemėgau per didelio karščio schmoll.gif dabar nors naktimis galima išsimiegoti topsecret.gif atsidarau langą, užsikloju šilčiau tai taip gerai miegasi thumbup.gif

Norėčiau kada prie audringos jūros wub.gif patinka man jūra, atrodo gyvenčiau šalia - kasdien eičiau, bet kai gyveni šalia tai nueini kokį kartą per metus ir tai tada, kai kas nors atvažiuoja topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesu mačiųsi jūros žiemą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 09 28, 07:36)
Nesu mačiųsi jūros žiemą. ax.gif

Aš taip verysad.gif ir vis labai noriu nuvažiuoti, ypač kai tokia gera šalta diena, šalčio apie -10-15, saulėta, o jei dar tiltas apšalęs..... wub.gif tik svajoju kol kas ir nežinau ar šiais metais (mokslo) bus laiko mastau.gif

Vakar gavau studento pažymėjimą hihihi.gif eisiu ieškoti nuolaidų studentams hihihi.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Vakar netikėtai į spektaklį nuėjau, O. Koršunovo "Išvarymas". Patiko, spektaklis geras, tik jau iiiilgas koks, 6-ias valandas truko doh.gif doh.gif doh.gif keiksmažodžių prisiklausiau tai už metų 20 atgal ir gal už tiek pat į ateitį doh.gif

Darbe kiek vėsiau, laukiu šildymo pradžios, bet paskui ir langus atsidarom, nes tikrai karšta būna ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

OI, Ingrida, visai norėčiau tokių pusryčių ir dar į lovą wub.gif

pas mus darbe jau šildo thumbup.gif bet tai kaip greitai priprantama prie gero doh.gif nuo pirmadienio buvo vėsiau ir drėgniau darbe ir jau negerai doh.gif o kažkada vos apšildomame angare dirba, tai šilta buvo tik mano kabinete, nes radiatorius pastoviai įjungtas būdavo topsecret.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pas mus darbe jau šildo nuo pereito ketvirtadienio, o dar pora dienų anksčiau buvo pabandymas, sutikrinimas ar viskas veikia, tai radijatoriai irgi šilti buvo.Kai pagalvoji, tai šiemet rudens nebuvo smile.gif -penktadienį buvo 28 šilumos, o po trijų dienų, antradienį, užkūrė pečius.Tiesa, man nelabai aktualu tai, nes šiemet visą dieną dirbu tik lauke, pakeitimai, kaip ir buvo pavasarį žadėta, įvyko, po Naujųjų metų irgi gal dar kažkas keisis smile.gif
O namie šildomės kada norim biggrin.gif Kol buvo saulėta, vandenį šildė saulės kolektorius, dabar šildo pečius, ir į kambarius jau atsisukom šilumą ax.gif , bet ugnį kuriam tik vakarais, dar nereikia pastovaus šildymo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti