Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas,

visai taip tinka dviejų dienų pusryčiai vienu metu wub.gif Ačiū, Ingrida wub.gif

Savaitgalis thumbup.gif Juokiausi, kad man jis vakar prasidėjo, nes buvo viena paskaita, o šiandien paskaitų nėra ir darbe diena trumpesnė ax.gif Savaitgalis naminis gal bus, nelįsiu į centrą, bus masė žmonių topsecret.gif tai geriau ramiai kur namie pabūsiu, tuo labiau, kad ir namų darbus pasidaryti reikia smile.gif

Paskutinė gražiosios vasaros diena, ryt jau atšalimą ir lietų žada. Graži buvo vasara, tik pasidžiaugti reikia tokia vasara wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Pusryčius suvalgiau vakarienei tongue.gif 4u.gif . Minčių visada pasisemiu iš to ką Ingrida patiekia wub.gif .

Kaip ir turėjo būti, ruduo prasidėjo po lygiadienio ax.gif . Aš jau laukiau tos vėsos ir lietaus. Gal Ingridai ir gerai pi miškus bastytis, bet man darbe jau er karšta. Iki pat šiol vaikščiojau vasariškai į darbą ir vis vien prakaitas bestrapaliojant upeliais žliaugė unsure.gif .

Vaikai, rodos, jau apsiprato, kad į mokyklą eina. Tik labai jau reik už vadžių laikyt mitruolius. Bet nieko. Dar nebuvo tokių, kur nesuvaldyčiau ax.gif .
Vienas klasėj yra užsienietis. Lietuviškai kalba tik mokykloje. Su mama angliškai kalbasi. Matysim, kaip ten jam bus su rašyba.
Atsakyti
Aurute,dieve,jei tik minčių kyla iš mano pusryčių,kaip gerai. wub.gif wub.gif
Aš tai tebesiduodu po miškus. ax.gif Penktadienį turėjau išeiginę,gėlių parduotuvėje padirbėti dieną,kur praktiką atlikau ,savininkę išleisti. ax.gif Man žinokite tragedija-sėdėti,vietoje. bigsmile.gif Norisi veiklos.
Kaip sesei sakau eisu žiemą dirbti gamyklon laidu vynioti,ji neįsivaizduoja menęs gamykloje uždarytos? blink.gif blink.gif
Pasiilgau virtuvės,mb šiandien bulvinių blynų bent iškepė. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 09 22, 21:48)
Aurute,dieve, jei tik minčių kyla iš mano pusryčių,kaip gerai. wub.gif  wub.gif

Pasiilgau virtuvės,mb šiandien bulvinių blynų bent iškepė. ax.gif

Aš irgi pasiilgstu virtuvės, kai prasideda darbas 4u.gif . Per savaitę net nėr kada įeit ir nėr kam valgyt. Savaitgaliais pagaminta vyras valgo beveik visą savaitę. Arba išsiima iš šaldiklio, kas pagaminta ir nesunaudota anksčiau 4u.gif . O aš net neįeinu į virtuvę.
Tai Ingridos pusryčiai duoda minčių gardžiam savaitgalio stalui. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas šaltas rytas 4u.gif

Jau mašinos langus šiandien gramdžiau blink.gif blink.gif blink.gif tikrai netikėtai, o ir iš namų išėjau ne 5 min ankščiau, o kokiomis 10 min vėliau doh.gif laikas ir apie padangas galvoti, žiema artėja.....

Kiek daug mokslų doh.gif tikrai nesitikėjau tokių kiekių schmoll.gif bet nedaug lieka, dar truputis ir pabaigsiu topsecret.gif

Aš virtuvėje jau seniai buvau, kad taip viską nuo pradžios iki pabaigos gaminti. Vis Mama virtuvėje sukasi, o ir namie dabar mažai būnu, ypač darbo dienomis topsecret.gif
Atsakyti
Tikrai taip. Ruduo atėjo staiga biggrin.gif . Šiandien dangus su žeme maišosi unsure.gif . Bet man visai patinka toks oras, nes nekenčiu didelių karščių bigsmile.gif . Negalėčiau gyventi šiltuose kraštuose .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man geriau irgi vėsuma,gali apsirengti,kai karšta odos nenuvilksi. mirksiukas.gif
Atsakyti