Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 09 12, 08:29)
Aurute, tikriausiai didelis skirtumas tarp tų tavo pirmųjų pirmokų ir dabartinių? Visai kitokie vaikai ar ne? Apsipras jaunieji mokinukai, greitai pajaus tvarką ir sulėtins tempą. Dar po vasaros įsišėlę niekaip nesustoja smile.gif

Tikrai visiškai kitokie ax.gif . Dabar jie po darželio pajunta laisvę, tai kaip šunyčiai, nutrūkę nuo pavadėlio bigsmile.gif .

MamaEgle, mačiau tave pokalbių laidoje. Labai gerai atrodai 4u.gif .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 09 15, 15:34)
MamaEgle, mačiau tave pokalbių laidoje. Labai gerai atrodai  4u.gif .

Ačiū, Aurute wub.gif kaip ten pakalbėjau? Pati dar nemačiau unsure.gif net ir nežinojau kada rodys, buvau paskaitose kai netikėtai parašė sesė, kad rodo. Šiandien kartojimas turėjo būti, bet buvome Kairėnų botanikos sode, labai smagiai pasivaikščiojom su Mama ir sese wub.gif Jau toks gražus ruduo šių metų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 09 16, 18:31)
Ačiū, Aurute  wub.gif  kaip ten pakalbėjau? Pati dar nemačiau  unsure.gif net ir nežinojau kada rodys, buvau paskaitose kai netikėtai parašė sesė, kad rodo. Šiandien kartojimas turėjo būti, bet buvome Kairėnų botanikos sode, labai smagiai pasivaikščiojom su Mama ir sese  wub.gif Jau toks gražus ruduo šių metų  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Labai gražiai kalbėjai. Man bendrai labai patinka tavo dikcija. Ir mintis moki dėstyti aiškiai ir paprastai.
Manau dar dar peržiūrėsi mediatekoje.


Mano mokinukai jau įsivažiuoja bigsmile.gif . Jau neblogai jaučiasi mokykloje ax.gif . Ir aš vis mažiau pavargstu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 09 17, 17:28)
Labai gražiai kalbėjai. Man bendrai labai patinka tavo dikcija. Ir mintis moki dėstyti aiškiai ir paprastai.
Manau dar dar peržiūrėsi mediatekoje.
Mano mokinukai jau įsivažiuoja  bigsmile.gif . Jau neblogai jaučiasi mokykloje  ax.gif . Ir aš vis mažiau pavargstu  biggrin.gif .

Ačiū, Aurut, nuraminai :karšta: tema tokia kaip ir nebloga, bet kai kurie klausimai buvo, kurių laaaabai nemėgstu schmoll.gif man geriau apie tai kas gražu ir gera pasakoti nei apie geriančius ir besiskiriančius bei kaip blogai yra gyventi atskirai. Geriau apie mokyklą ir bendruomenės veiklą būčiau kalbėjus. Reiks paieškoti kada internete ir pasižiūrėti pačiai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
mokymai doh.gif civilinės saugos doh.gif tik laiko švaistymas topsecret.gif ir dar lankomumą žymi, reikia pasirašyti, kad atėjai fool.gif nesąmonių kampelis kažkoks :tosecret: gerai, kad kompą pasiėmiau, tai kažkiek paskaitoms pasiruošiu, vis ne veltui laikas bus topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti