Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aurute,sveikinimai dideliausi.Turtinga viskuo. wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 09 08, 09:18)
VALIO, merginos mano brangios.
Ateinu su džiaugsmu: sulaukiau naujo anūkėlio. 4,140 kg. Didelis, kaip ir tėtis.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Džiaugiuosi kartu su Tavim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2018 09 08, 19:59)
Aurute, sveikinimai.Kad augtų sveikas , sotus ir ramus.Jau aštuntas wub.gif , aplenkti tave jau mums be šansų, visada būsi lyderė mirksiukas.gif Tai kas augs toje šeimoje -abu broliukai ar porelė?Žiūriu, kad ir juostos po žinutėmis nebėra, anūkai nebetelpa biggrin.gif

Poriukė augs. Sesytei 3 su puse.
Parašo jau neberodo. Tai naujo ir nebemontavau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 09 10, 06:21)
Poriukė augs. Sesytei 3 su puse.
Parašo jau neberodo. Tai naujo ir nebemontavau.

Sveikinimai visai gražiai jūsų šeimai wub.gif wub.gif wub.gif Turtingi jūs viskuo, Aurute wub.gif Puikus pavyzdys savo vaikams ir anūkams kokia turi būti šeima, meilė ir pagarba vienas kitam visą gyvenimą wub.gif

Byra senoji SM... verysad.gif man naujas variantas nelimpa visai schmoll.gif kol dar "gyvas" senas, tai ateinu dažniau, bet kaip bus kai atjungs visai nežinau hmm.gif bet gal gi vis tiek ateisiu, tiek daug gerų prisiminų ir emocijų susiję su SM wub.gif

Labai patiko kelionė į Klaipėdą, kur taip pat sugrįžo prisiminai kaip mes keliavome po miestą kartu su jumis wub.gif plaukėm laivu iš Danės į atvirą jūrą, praplaukėm švyturį į kurį tada buvome užkopusios ir jūros vartus matėme iš švyturio, dabar švyturį mačiau iš vandens, nuplaukus iki terminalo vis bandžiau atrinkti nuo kurio stogo mes užgniaužusios kvapą nuo vaizdo ir vėjo grožėjomės žavingąja Klaipėda wub.gif

Dienos mano tokios, kad nuo pirmadienio iki ketvirtadienio namo grįžtu tik pernakvoti. Šiandien ryte kloju ir galvoju kam ją kloti jeigu namo grįžtu tik apie 10 mastau.gif mintys persijungia į studentišką režimą hihihi.gif
Atsakyti


Eglute, studentiškas gyvenimas tai gėris bigsmile.gif . Nors ir varginantis mirksiukas.gif . Vis vien tau pavydžiu.

Nauji vaikai labai judrūs. beveik nespėju su jais. Reiks jų tempus mažint, nes man greičiau suktis jau neišeina. Jau šiąnakt net sapnavau... wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas wub.gif

O kaip tokios kavos dabar norėčiau wub.gif vartotojo įkelta nuotrauka su Justina dažnai Starbucke kavą gerdavome wub.gif

Aurute, tikriausiai didelis skirtumas tarp tų tavo pirmųjų pirmokų ir dabartinių? Visai kitokie vaikai ar ne? Apsipras jaunieji mokinukai, greitai pajaus tvarką ir sulėtins tempą. Dar po vasaros įsišėlę niekaip nesustoja smile.gif

Ingrida, kaip Palanga, kaip jūra? Puikiai jūs visi atrodot wub.gif Aš vis audžiu mintį kaip su Mama ir sese prie jūros nuvažiuoti mastau.gif sesė kaip sesė, jai tik pasakyk ir jinai jau mašinoje vartotojo įkelta nuotrauka, vat Mamą sunkiau įkalbėti hmm.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEglute,mūms Jūrmala arčiau ir šiek tiek ten ramiau.Tiesiog barchatinis sezonas,žmonių mažai,šilta o ir dar nusimaudžiau du kartus. mirksiukas.gif O dar ir nesitarę su sese ir vyru jos susitikome.Pastatėme mašinas tą pačią gatvytę.Būna stebuklų. blink.gif
Mus vaikas supakavo,pasakė jokių darbų,turgų,paklausėme ir išvažiavome. ax.gif Labai dėkinga jam. mirksiukas.gif
Aš gi du metus niekur nenusirengiau iki maudimuko,turėjau kompleksą dėl figūros. ax.gif Birštone išdrįsau nusirengti,tada jau prie jūros ir jau sporto klubą suvaikščiojau su mb. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 rugsėjo 2018 - 05:07
QUOTE(IngridaB @ 2018 09 13, 06:05)
Labas rytas.
MamaEglute,mūms Jūrmala arčiau ir šiek tiek ten ramiau.Tiesiog barchatinis sezonas,žmonių mažai,šilta o ir dar nusimaudžiau du kartus. mirksiukas.gif O dar ir nesitarę su sese ir vyru jos susitikome.Pastatėme mašinas  tą pačią gatvytę.Būna stebuklų. blink.gif
Mus vaikas supakavo,pasakė jokių darbų,turgų,paklausėme ir išvažiavome. ax.gif Labai dėkinga jam. mirksiukas.gif
Aš gi du metus niekur nenusirengiau iki maudimuko,turėjau kompleksą dėl figūros. ax.gif Birštone išdrįsau nusirengti,tada jau prie jūros ir jau  sporto klubą suvaikščiojau su mb. ax.gif

Mums taip su Mama reikės padaryti topsecret.gif nori nenori - į mašiną ir važiuojam. O tai prie jūros nebuvo tikrai kokius 25 metus doh.gif

Su savo figūra aš irgi kompleksuoju. Užtat jau daug metų perku ištisinius maudymukus, randu dar kokius kiek figūrą pataisančius ir tada kiek jaukiau jaučiuosi. Bet taip pagalvojus - mes pačios šauniausios ir gražiausios wub.gif nėra ko dėl figūrų pergyventi, ne jose esmė ;)

Buvau pradėjus ir aš sporto klubą. Laiko pagailo topsecret.gif kažkaip man nesigauna greitai, tai būdavo 2,5-3 val užtrunka viskas, o ir šiaip neužkabino. Tai pabandžiau tris mėnesius ir daugiau nebepratęsiau abonemento schmoll.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus šį rytą tik 5.1 plius. bigsmile.gif
Atsakyti