Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(bangelee @ 2018 09 03, 15:46)
Su rugsėju, su rudeniu.O jis irgi yra gražus , spalvotas mirksiukas.gif
Mama Egle, šventė įvyko, bet į didžiąsias klases atėjo tik 11 mokinių, penktokų nė vieno (pernai ketvirtokai 3 tebuvo), 6 šeštokai, 2 septintokai ir 3 aštuntokai.Deja...Taip, kad rytoj, kai duomenis sužinos rajono valdžia, gali kas nors ir pasikeisti.O pradinukų, nuliukų, darželinukų yra daugiau nei 40, bet jie visi bazuojasi kitame pastate, buvusiame kolūkio vaikų darželyje.O gražus dviaukštis mokyklos pastatas lieka pustuštis...
Kažkodėl man atrodo, kad Aurutė pradeda  vėl nuo pirmokų g.gif

Liūdna verysad.gif tuštėja mokyklos, tuštėja kaimai, tuštėja Lietuva... verysad.gif nors palyginus su kokiais 2010-2014 vis daugiau šeimų grįžta į Lietuvą wub.gif lithuania.gif aišku, dauguma negrįš, bet vis smagiau kai skaitau, kad "grįžau ir kaip man gera čia, vaikai atsidžiaugti negali ir visai nenori atgal važiuoti" wub.gif

Bangele, o gal paliks dar šiems metams hmm.gif? Manau, kad rajono valdžia dar prieš rugsėjį žinojo kiek bus mokinukų ir jeigu iš karto neuždarė, tai gal dar yra vilties?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos, merginos

Pasirodau, kad dar gyva... blink.gif

AČIŪ, MamaEgle, už sveikinimus. FB irgi buvo pilna, nespėjau skaityt ir atsakinėt. bigsmile.gif

Buvo dukra dar atvažiavus ax.gif . Pasidžiaugėm visi kartu. dabar be Kalėdų anūkėlių nepamatysiu gyvai. Tik per atstumą bendrausim. bigsmile.gif

Bangelės fenomenali atmintis wub.gif . Tikrai pas mane pirmokai. 24 žmoginukai susirinko. Nėr laisvos vietos klasėje. Šiandien taip pavargau su mažais žingedukais. blink.gif Ne jaunyn einam.
Skaitai Ingridos postus ir pavydas ima, kad tiek energijs turi po miškus lakstyt. Aš tai šiandien grįžus kojas nežinojau kur kelt ir kur įkišt, kad mažiau skaudėtų... ax.gif

Bangelei linkiu,kad dar mokykla gyvuotų ir kaime vaikų būtų.

Igrida, briedmusės rudeniop labiausiai skarido, šokinėja, nes toks jų gyvenimo ciklas. Bet kodėl jos breidmusės, nes atakuoja ir kitus trumpaplaukius gyvūnus, norėčiau sužinot.

Atsakyti
Labas rytas.
https://www.15min.lt...musiu-56-697563
Kas turėsite laiko paskaitykite apie rudenį,na labai gražiai Paltanavičius aparašo rudenį. wub.gif wub.gif Aš irgi kiekvieną kartą kažką sutinku miške.Vakar dvi lapes sutikau ir stirną. wub.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas šlapias rytas

Kaip orai pas jus?? Kauną tai naktį plovė, žaibų "diskoteka" buvo, o Vilniuje arba visai ramu (na, išskyrus nedidelį lietų), arba aš taip miegojau, kad daugiau nieko negirdėjau, nors ir langas dar atidarytas naktį būna doh.gif

Man jau paskaitos prasidėjo. Ryt į Klaipėdą ruošiamės, į Jūrų uostą. Dėstytoja rašė, kad tiek įtempta diena, kad net ir užkąsti ką nors su savim pasiimti, nes laiko pietums visiškai nebus. O grįžus dar ir į paskaitą skubėsiu. Kaip smagu grįžti į auditorijas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 09 05, 07:21)
Kas turėsite laiko paskaitykite apie rudenį,na labai gražiai Paltanavičius aparašo rudenį.

Labai mėgstu skaityti Paltanavičiaus tekstus wub.gif . Ir vaikams labai daug jo tekstukų įdėta, tai vis pasidžiaugiam. Ir jo šeštadieninę laidelę per raidiją kaskart su vyru klausomės ax.gif .

QUOTE(mamaEgle @ 2018 09 05, 08:33)
Man jau paskaitos prasidėjo. Ryt į Klaipėdą ruošiamės, į Jūrų uostą. Dėstytoja rašė, kad tiek įtempta diena, kad net ir užkąsti ką nors su savim pasiimti, nes laiko pietums visiškai nebus. O grįžus dar ir į paskaitą skubėsiu. Kaip smagu grįžti į auditorijas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Kokią specialybę pasirinkai, Eglute, kad uostus lankai?


Jau įsivažiuojam į darbus. Pradėsim laukt pirmų atlyginimų pagal etatinį apmokėjimą. kažin, kils ar kris. unsure.gif
Pirmokėliai labai judrūs, kai kurie dar nesupranta, kur juos čia atvedė unsure.gif . Teoriškai žino, kad mokykla, bet žaisti dar oi kaip nori 4u.gif . Ir labai pavargsta. Trumpinsiu darbo dieną kokią savaitę, kol apsipras bigsmile.gif .

Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 09 05, 20:02)

Kokią specialybę pasirinkai, Eglute, kad uostus lankai?


Tarptautinę teisę, o kaip viena iš tų tarptautinių teisių dalių yra Tarptautinė Jūrų teisė. Tai ir važiuojam į jūrų uostą.
Atsakyti

Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Atsakyti
VALIO, merginos mano brangios.
Ateinu su džiaugsmu: sulaukiau naujo anūkėlio. 4,140 kg. Didelis, kaip ir tėtis. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aurute, sveikinimai.Kad augtų sveikas , sotus ir ramus.Jau aštuntas wub.gif , aplenkti tave jau mums be šansų, visada būsi lyderė mirksiukas.gif Tai kas augs toje šeimoje -abu broliukai ar porelė?Žiūriu, kad ir juostos po žinutėmis nebėra, anūkai nebetelpa biggrin.gif
Atsakyti