Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 08 09, 20:51)
MamaEgle,sodybon buvome pabėgę miegoti. ax.gif Bet namie geriausia,atpratome nuo kitų lovų.O ir prabijojau visą naktį,vistiktai vienkiemis. mirksiukas.gif

Jau taip įpratau, kad tu esi kas rytą čia, kad neradus kažkaip neramu pasidarė ax.gif

Man sodyboje irgi neramu miegoti schmoll.gif MB sako, kad tik ten geriausiai išsimiega, o aš ne... doh.gif mano fantazija įsijungia ten naktį būnant bijau.gif ir tada kiekvieno trakštelėjimo ir lapų šiūrenimo baidausi fear.gif kol šviesu viskas gerai, o tik sutemsta ir visi baubai lenda iš pakampių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 08 09, 09:50)
Aurute, kai tu buvai tada "kepė" Airija topsecret.gif Dabar ten vėl airiška vasara, tokia kaip visada. Net neklausiau ar atšaukė vandens taupymą, buvo visoje saloje uždraudę laistyti su šlangom pievas/daržus (tik gėlės iš kibiriuko ar laistytuvo buvo galima), mašinas/kiemus plauti ir pan. Gana didelės baudos grėsė už neklausymą.

Tikrai taip, Eglute, kepiau aš Airijoje.
Vat ir nepaklausiau ar atšaukė tuos draudimus unsure.gif . Tik žinau, kad vasara normali sugrįžo ax.gif .

Pažiūrėjau jūsų foto iš susitikimo. Užpavydėjau wub.gif . Tik su Laimuže parduotuvėj retkarčiais susitinkam ax.gif .

Jau pradėjau ruoštis naujam poilsiautojų užvažiavimui. Savaitei atvažiuos mano "antra dukra" su 2 mergytėm. O gimtadieniui ir pirmoji su visa šeimyna. Reiks vėl prisigamint, prisiskalbt... Bet tai malonūs svečiai. Su džiaugsmu darbuojuos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 08 10, 13:14)
Tikrai taip, Eglute, kepiau aš Airijoje.
Vat ir nepaklausiau ar atšaukė tuos draudimus unsure.gif . Tik žinau, kad vasara normali sugrįžo ax.gif .

Pažiūrėjau jūsų foto iš susitikimo. Užpavydėjau wub.gif . Tik su Laimuže parduotuvėj retkarčiais susitinkam ax.gif .

Jau pradėjau ruoštis naujam poilsiautojų užvažiavimui. Savaitei atvažiuos mano "antra dukra" su 2  mergytėm. O gimtadieniui ir pirmoji su visa šeimyna. Reiks vėl prisigamint, prisiskalbt... Bet tai malonūs svečiai. Su džiaugsmu darbuojuos.  wub.gif

Grįžta MB, tai pasiklausiu ax.gif

Smagiai pasibuvom. Nors kaimynės susitinkam, respublikiniam vis niekaip nesuderinam. Siūliau bent dienai susilėkti kur nors viduryje Lietuvos, bet sako, kad be nakvynės toks važiavimas labai brangus gaunasi mastau.gif tai ir nebežinau ką daryti hmm.gif geriausiai gal kokia kaimo sodyba būtų kokį spalio mėn, tada jau ne sezonas, tai ir kainos gal normalios bus, ir mums bus lengviau susiderinti, jau visi pagrindiniai darbai bus nuveikti.

O "antra dukra" čia kaip? Marti ar krikšto dukra? Smagu kai taip susirenka visa šeima wub.gif gal ir airiai grįš bent vienas?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 08 10, 20:45)
O "antra dukra" čia kaip? Marti ar krikšto dukra? Smagu kai taip susirenka visa šeima  wub.gif gal ir airiai grįš bent vienas?

Mano vaikystės draugė tokia artima, kad man antra sesuo. 4u.gif O jos dukrelė, irgi nuostabus žmogutis, mano antra dukra mirksiukas.gif .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba, 4u.gif

Pagaliau kiek atvėso thumbup.gif trečiadienį važiuojam Kaunas-Birštonas-Kaunas. Į Birštoną iš Kauno autobusas, ten ekskursijos ir laisvas laikas, o atgal į Kauną garlaiviu Nemunu. Penktadienį vienai dienai pajūrys, palaikykite gerą orą, savaitgalį vestuvės. Savaitė žada būti karšta doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes su brangiausiu į Birštoną važiuojame 26-27 šiek tiek poilsio. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su švente,Brangiosios.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti