Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(Aurute @ 2018 08 06, 11:34)
Iš tavęs man reikia mokytis organizuotumo. Bet paskutinį rugpjūčio savaitgalį mano gimtadienis  wub.gif . Vaiki atvažiuos...  ax.gif

Trauma kvaila: pirty paslydau ant plytelių ir kritau ant sėdynės visu savo svoriu  vartotojo įkelta nuotrauka  . Dabar jau geriau. Jau dvi dienos kai gyvenu be nuskausminamųjų  vartotojo įkelta nuotrauka

Linksmai jums pabendrauti vartotojo įkelta nuotrauka

Tai jau ką čia iš manęs mokytis irnesakyk.gif mastau.gif persiritus į amžiaus antrą pusę pradėti mokytis doh.gif umn.gif aišku, gal geriau vėliau nei visai ne, bet čia ne pavyzdys schmoll.gif va Enija mūsų tikra šaunuolė topsecret.gif tuoj bus mokslų daktarė bis.gif O nevažiavimo priežastis tada rimta ir graži 4u.gif tada tikrai kasmet data netinkama topsecret.gif

Oi, kaip skaudžiai turėjo būti doh.gif doh.gif reik tikėtis, kad ir ateityje jau nereikės nuskausminamųjų gerti 4u.gif

Ačiū 4u.gif turėtų būti smagu. Mes vis karts nuo karto susitinkam. Buvome sausį ir dabar taip staigiai suplanavom. Nes vėliau nežinau kada būtų laiko man. Penktadienį MB parskrenda trim savaitėm, o paskui paskaitos prasidės, tai kol nežinau tvarkaraščio nelabai galiu ką planuoti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pagaliau Vilniuje taip smagiai nulijo thumbup.gif bet per 5 minutes išsigiedrino ir dabar dangus kaip iššluotas. Rytoj vėl karščiai kepins doh.gif taip gera kada kiek vėsiau ax.gif nors MB svaigsta, kad grįžęs grybauti važiuos, bet kokie grybai kai taip sausa hmm.gif Ingrida, ar yra grybų?
Atsakyti
Pas mus grybų dar irgi nėra bigsmile.gif .
Telefonas rodo, kad Klaipėdoj lyja vartotojo įkelta nuotrauka, bet mano miesto gale saulė šviečia vartotojo įkelta nuotrauka. Kažkam pasisekė ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurute: 07 rugpjūčio 2018 - 15:20
Aurute, tai kad svaigsta visi tie prietaisai.Pas mus rodo kasdien nuo pietų lietų ir perkūniją, bet nebeprisimenu, kada čia lijo pas mus.Užrašuose pasirašiau, kad 12-13 liepos išlijo visą parą ir sausra pasibaigė, bet dabar ta sausra iš naujo atėjo.Sekmadienį dieną važiavom į miestą, tai mieste pora kartų gavom smarkaus lietaus, laukėm prie paduotuvės mašinoj, nes skėčio neturėjom.Apsidžiaugėm, kad, pagaliau, lyja.Pavažiavom kelis kilometrus už miesto, jau asfaltas sausas, laukuose kombainai kulia.Iki mūsų lietus taip ir neatėjo...Javus baigia nusikulti gyventojai, derliaus praktiškai nėra, žieminiai kviečiai dar dar , iš 60 arų prisikūlėm NET toną, biggrin.gif o vasariniai miežiai tai iš vis nieko gero.Dar nekūlėm, gal ryt, bet gerai būtų , jei toną nukultume iš dviejų ha biggrin.gif (Čia pagal kaimynų ūkininkų derlingumą-iš 13 hektarų prikūlė 7 tonas)
Atostogos, atostogos, -lauki visus metus, bet jos turi savybę per daug greit pasibaigti.Rytoj jau į darbą, pažiūrėsim kiek dirbsiu, ar tris savaites ar ilgiau.Geriau būtų, kad ilgiau reiktų ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sausa pas mus be galo.Nėra ir grybų,vakar ryte pralėkiau savo vietas net voveraičių beveik nėra,vieną šviežią baravyką radau.Vilniaus krašte palyja vos ne kasdien,tai voveraites ten renka.Pas mus sausra. ax.gif
Atsakyti
Su tokiais karščiais liks MB be grybų ir šiais metais doh.gif na gal nors taip pasivaikščioti po mišką išvešiu mastau.gif arbat pati kur prie ežerioko, o jis tegul braido po miškus hmm.gif hihihi.gif

Bangele, nesijuok iš manęs labai, o tai kiek gerais metais būna iš hektaro hmm.gif ? Man ir tona daug atrodo, bet matyt šiais metais itin prastas derlius, kai tokia sausra alina visus doh.gif
Sėkmės šiandien darbe, tikiuosi, kad naujiena bus gera ir dar bus darbo ne vienus metus 4u.gif

Aš vis į airiškas temperatūras pasižiūriu ir tada noras būna ten sugrįžti... ten gerai, ten +16-20, o čia..... dar "pradžiugino", kad šutra (na ir žodį sugalvojo, žodyno reikia, kad suprasti doh.gif) artėja, tai visai pekla bus lauke karsta.gif reiks mašinoje gyventi, ten kondiškė yra hihihi.gif
Atsakyti
Oi, Bangelee, nuoširdžiai linkiu, kad dar darbo būtų ax.gif , kad mokykla gyvuotų 4u.gif , kad vaikų Balėnose pakaktų ax.gif ir jie norėtų mokytis bigsmile.gif .

Aš irgi nežinau, kiek yra daug, o kiek mažai iš hektaro blink.gif . Vyras su sese apie ūkį kai šnekasi, tai tik ausim karpau ir akim mirksiu flirt.gif .

MamaEgle, ir Airijoj buvo karščiai karsta.gif . Tik ten anksčiau pasibaigė. Kai viešėjau pas vaikus, tai pagalvojau, kad ne ten nuskridau. Arba kas nors Airijos salą nutempė prie Ispanijos krantų. Buvo paskelbta taupyti gėlą vandenį.



Atsakyti
Jau ir aš nebežinau gerai, kiek dabar ūkininkai kulia .Bet tarybiniais metais kolūkio vidurkis būdavo apie 3 tonas (tik tada sakydavo 30 centnerių iš hektaro).Žieminių javų derlingumas dar didesnis, avižų mažesnis, apie 2 tonas, nes jos turi daug lukšto ir yra lengvos, nors kiekis tai toks pat smile.gif .Dabar stiprūs ūkininkai gerose žemėse ir 6 ir dar daugiau tonų kulia iš hektaro, taip kad tona čia laaaabai jau mažai. Pasvalio žemėse turėtų būt geras derlius normaliais metais, aišku, šiemet sausa visur, tai derliaus ir ten nėra. Jėtau, užmiršau niką kaip paklausti tikrų ūkininkų blush2.gif
Atsakyti
AČIŪ, bangelee, už paaiškinimą. Net išsisaugojau informaciją.
Atsakyti
Kur Ingrida mastau.gif???

Ačiū, Bangele 4u.gif Pasirodo dar ir centneriai su tonomis vienas ir tas pats doh.gif būtų kas manęs iki to paklausęs, sakyčiau du skirtingi kiekiai doh.gif

Aurute, kai tu buvai tada "kepė" Airija topsecret.gif Dabar ten vėl airiška vasara, tokia kaip visada. Net neklausiau ar atšaukė vandens taupymą, buvo visoje saloje uždraudę laistyti su šlangom pievas/daržus (tik gėlės iš kibiriuko ar laistytuvo buvo galima), mašinas/kiemus plauti ir pan. Gana didelės baudos grėsė už neklausymą.

Mes vakar labai smagiai pasibuvom wub.gif dabar sutarėm susitikti rugsėjo mėn. ir aplankyti parodą Valdovų rūmuose (norėjom vakar nueiti, bet uždaryti rūmai buvo. Gal kokiam renginiui ruošėsi hmm.gif?

Atsakyti
MamaEgle,sodybon buvome pabėgę miegoti. ax.gif Bet namie geriausia,atpratome nuo kitų lovų.O ir prabijojau visą naktį,vistiktai vienkiemis. mirksiukas.gif
Atsakyti