Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

MamaEgle, didžiausi sveikinimai clap.gif clap.gif clap.gif Na ir kas, kad amžius eina vienas, bet protas, matyt, žino ką daro mirksiukas.gif Ir kad tau mokslai eitųsi lengvai, kaip per sviestą mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle,sveikinu. 4u.gif 4u.gif
Daug bruknių šiemet.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ačiū, mergytės 4u.gif ir noriu, ir laukiu, ir baisu darosi... fear.gif kur aš galvą kišu..... mastau.gif vienas guodžia, kad jei viskas gerai tai tik pusantrų metų, gal gi nereikės tiek ilgai laukti diplomo kaip bakalauro hihihi.gif

Vakar su klasiokėmis buvome susitikusios gossip.gif šį kartą klasiokų nekvietėm, toks tarp mūsų mergaičių tipo susibėgimas. Labai smagiai pabuvome wub.gif ech, geras daiktas tiek klasiokai topsecret.gif

Atsakyti
Šaunuolė, Eglute wub.gif . Tegul tas amžius bėga, bet jo nematyt, kai esi tokia veržli ax.gif . Dideliausios sėkmės 4u.gif .

O man su klasiokais nelabai sekas susitikt blink.gif . Tik telefonais susiskambinam. Susitikimai dažniausiai būna paskutinį rugpjūčio savaitgalį . O man tai pats karščiausias laikas metuose. Ir šiemet nenuvažiuosiu, nors netoli. Tik 100 km unsure.gif .

Ingrida, neperkaisk miškuose tokiam karšty blink.gif . Uodai tavęs dar nesuvalgė . Man tai būtų patys baisiausi priešai unsure.gif .

Uodegikaulį susilaužiau. Gulėt pavargstu, sėdėt negaliu... mega_shok.gif
Atsakyti
Aurute, nu va kaip nepasisekė, bet gal kaip nors iki rugsėjo sugysi console.gif console.gif Kaimynė buvo nusilaužusi, iš lovos iškrito blink.gif .Bet tai vis tik rimta, nes stuburo trauma blink.gif
Mums pernai buvo 40 metų, kaip vidurinę pabaigėm, bet nesusiorganizavome susitikti.Sesė vienais metais jaunesnė, tai jų klasė labiau organizuota, kas 10 metų susitinka.Šiemet irgi susitiks, mano sesuo atvažiuos net iš Alytaus, jau pas mane nakvynę užsiprašė.Kai vykdavo ankstesni susitikimai, tai pas mamą apsistodavo verysad.gif Aš nemažai klasiokų turiu Fb drauguose, tai naujienas žinau.
Aurute, bet vienai dienai pabėgti nuo darbo, gal nelabai didelė nuodėmė? juk savaitgalį kaip ir nepriklauso darbe dirbti?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aurute- 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

QUOTE(bangelee @ 2018 08 03, 21:11)
Aurute, bet vienai dienai pabėgti nuo darbo, gal nelabai didelė nuodėmė? juk savaitgalį kaip ir nepriklauso darbe dirbti?

Vienai dienai nepavyksta... Nespėju laiku atlikt visų rugsėjo darbų... o dar tvarkaraščio korekcijos visuomet tuo laiku būna...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Su tais darbais tai amžinai taip: vis reikia padaryti, atrodo nepadarysi - žemė nustos suktis ir darome darome juos vis nespėdami, vėluodami, versdamiesi per galvą, atsisakydami sielai mielų susitikimų, išvykų ar paprasčiausiai kelių minučių sau... doh.gif doh.gif Aurute, o gal spėtum? Šiais metais paskutinis rugpjūčio savaitgalis labai ankstyvas, mokslo metai prasideda rugsėjo 3 d., tad susiplanavus turėtum suspėti. O ir darbai darysis iki ir po susitikimo žymiai greičiau, su dvigubos energijos užtaisu.

O kur tu taip traumą gavai? Sveik greičiau 4u.gif Čia kaip visada: kol viskas gerai, net nejauti, kad turime, o pabandyk nors mažąjį pirštelį sužaloti, atrodo pagrindinis pirštas, visur kliūna ir skauda topsecret.gif

O dabar linksmoji dali: trečiadienį vilnietės daro meetą bis.gif yahoo.gif kas jungiatės į kompaniją?
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 08 06, 10:03)
Aurute, o gal spėtum? Šiais metais paskutinis rugpjūčio savaitgalis labai ankstyvas, mokslo metai prasideda rugsėjo 3 d., tad susiplanavus turėtum suspėti. O ir darbai darysis iki ir po susitikimo žymiai greičiau, su dvigubos energijos užtaisu.

O kur tu taip traumą gavai? Sveik greičiau  4u.gif Čia kaip visada: kol viskas gerai, net nejauti, kad turime, o pabandyk nors mažąjį pirštelį sužaloti, atrodo pagrindinis pirštas, visur kliūna ir skauda topsecret.gif

O dabar linksmoji dali: trečiadienį vilnietės daro meetą  bis.gif  yahoo.gif kas jungiatės į kompaniją?

Iš tavęs man reikia mokytis organizuotumo. Bet paskutinį rugpjūčio savaitgalį mano gimtadienis wub.gif . Vaiki atvažiuos... ax.gif

Trauma kvaila: pirty paslydau ant plytelių ir kritau ant sėdynės visu savo svoriu vartotojo įkelta nuotrauka . Dabar jau geriau. Jau dvi dienos kai gyvenu be nuskausminamųjų vartotojo įkelta nuotrauka

Linksmai jums pabendrauti vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti