Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Aurute, 26 Lie 2018 - 12:56, parašė: Sveikinu, Eglute. 4u.gifwub.gifParodyk savo ratus. ax.gif

Ačiū 😘 bandau įkelti, nežinau kaip gausis

Priedas  IMG-6e767b0230c735b564dc6e71427b71ad-V.jpg   139,84KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Labai faina toyotytė. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, Ingriduk wub.gif ir man jinai patinka wub.gif nedidukė, manevringa, nors dar tik pratinuosi, pirmą kartą automatas ir hibridas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O Vilniuje tik automatas.Sūnus kitokios neįsivaizduoja sostinėje. mirksiukas.gif
Atsakyti
kai buvau įpratus tai ir mechanika labai gerai buvo, ranka iki šiol tiesiasi bėgių perjungimo link doh.gif o šiandien dar ir ne ta puse važiavau.... doh.gif frusty.gif gerai, kad ne mieste ir priešais mašina lėtai važiavo, nors kai išlindo iš už posūkio tai net ABS suveikė kaip stabdžiau doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Priprasi MamaEgle,paskui sunku bus nuvažiavųs į Airiją. mirksiukas.gif
Aš jau pavargau nuo karščio. ax.gif Savaitgalį užleidome sodybą jaunimui,tai patys kaitome mieste.Nors iki Anykščių pavažiavome pasivaikščioti,nusimaudyti Šventojoje. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas vartotojo įkelta nuotrauka

MamaEgle, liuks atrodo mašiniuks vartotojo įkelta nuotrauka . Čia Yaris?
Mes vakar apžiūrinėjoms irgi Tojotą. Tik Aygo. Dukreleis reikia mažalitražinės po miestą maltis, nes su savo septynviete labai jau neekonomiška. Ta tik tolimesnėms šeimos kelionėms.


QUOTE(mamaEgle @ 2018 07 29, 21:57)
kai buvau įpratus tai ir mechanika labai gerai buvo, ranka iki šiol tiesiasi bėgių perjungimo link doh.gif

Aš irgi automatu važinėjau, tai kai su dukra važiuodavom sakydavo: aš mintyse tau pavaras junginėju vartotojo įkelta nuotrauka .

QUOTE(IngridaB @ 2018 07 30, 07:04)
Aš jau pavargau nuo karščio. ax.gif Savaitgalį užleidome sodybą jaunimui,tai patys kaitome mieste.Nors iki Anykščių pavažiavome pasivaikščioti,nusimaudyti Šventojoje. ax.gif

Mane irgi karštis išvargino juodai vartotojo įkelta nuotrauka . Net Jūros šventės renginiuose jokiuose nebuvau. Paprastai nors į mugę nuvažiuodavau . O dar žmonių pilni namai vartotojo įkelta nuotrauka , visiems ir valgyt pagamint, ir vaikus apsaklbt...

Šiandien jau likom dviese. Tai ilsiuosi išsirengus. Ryt kibsiu į darbus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

šiąnakt gal kiek vėsiau buvo karsta.gif nes kitomis naktimis miegoti beveik neįmanoma doh.gif o karščiai dar nežada trauktis schmoll.gif

Man dar pusantros savaitės ir atostogos. Atostogų dvi savaitės, tai greitai pralėks, dar esame pakviesti į vestuves, gal kokiai dienai į pajūrį atlėksim, o tada jau ruduo. Jau ir laukiu aš jo, vėl susirinks visi darbuotojai mūsų wub.gif

Aurute, ką darbuojies jau? Tvarkaraščiai?
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 08 01, 10:26)
Aurute, ką darbuojies jau? Tvarkaraščiai?

Taip, Eglute wub.gif . Tvarkaraščiai blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 08 01, 12:17)
Taip, Eglute  wub.gif . Tvarkaraščiai  blink.gif  .

Yra ką veikti, nors tu ir ne pirmus metus tai darai topsecret.gif

Na o aš įstojau į magistrantūrą bis.gif umn.gif umn.gif lam.gif sako protas ateina su amžium, bet kartais amžius ateina vienas..... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 01 rugpjūčio 2018 - 12:11