Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(IngridaB @ 2018 07 20, 06:05)
Labas rytas.
Mašina būtinybė,kiek laiko susitaupo? mirksiukas.gif[img]

Tai jau tikrai thumbup.gif ypač kai vasara į pabaigą ir Mamos užaugintą derlių reikia suvežti doh.gif nes paskui pati tamposi, o sakyk nesakius, neklauso visai :ir nesakyk:

Aurute, saugok save wub.gif reik tikėtis, kad karščiai jau tuoj kiek atlėgs ir bus lengviau. Nemėgstu ir aš kai šitaip karšta, nei dieną gera, nei naktį galima pailsėti... doh.gif Tau ir Airijoje karšta buvo, šiais metais vasara kaip niekad doh.gif tokią karštą ir sausą vasarą tik vyresnieji prisimena hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 20 liepos 2018 - 12:55
Sveikutės.
Rankų tirpimą turėjau iki praeitos vasaros.Buvo riešo sindromas ,išopervo ir baigėsi visi tirpimai ir skausmai.Operacija paprastutė.
Jau man kaip nepatinka karščiai.Pernai buvo mano vasara,o va šiemet jau tirpstu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žiūrėjo man dėl riešo sindromo prieš kelis metus.Ne,kai patampau laistytuvus,paraviu,arba žiemą daugiau pamezgu ir pradeda naktimis tirpti su skausmu. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Viskas, aš jau ratuota thumbup.gif koks malonumas važiuoti tada kai nori ir kur nori ir nežiūrėti jokių tvarkaraščių topsecret.gif ilgokai užtruko mašinos pirkimo procesas, bet buvo verta laukti. Šiai dienai esu patenkinta savo mašina thumbup.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Sveikinimai MamaEglute,seniai jau reikėjo ryžtis. 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 liepos 2018 - 06:00
QUOTE(IngridaB @ 2018 07 23, 06:58)
Labas rytas.
Sveikinimai MamaEglute,seniai jau reikėjo ryžtis. 4u.gif  4u.gif  mirksiukas.gif

Laba 4u.gif

jau seniai planavau, nuo gegužės pabaigos laukiau. Pernai nuomavau visai vasarai, nes nežinojau kaip su mano darbu bus, gal reikės atgal važiuoti, tai paskui tik galvos skausmas būtų su ta mašina.... topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 07 23, 00:55)
Viskas, aš jau ratuota thumbup.gif koks malonumas važiuoti tada kai nori ir kur nori ir nežiūrėti jokių tvarkaraščių topsecret.gif ilgokai užtruko mašinos pirkimo procesas, bet buvo verta laukti. Šiai dienai esu patenkinta savo mašina thumbup.gif

Sveikinu, Eglute. 4u.gif wub.gif Parodyk savo ratus. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti