Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu va yra norų?Vienoms vieni,kitoms-kiti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos
Aš jau nebežinau, ar iš viso ko nors dar noriu :geda:Visą vaikystę, jaunystę maitinomės miško uogomis, rinkom mėlynes, avietes , bruknes ir spanguoles.Gal, kad gyvenom daugiabutyje nors ir kaime, ir neturėjom savo sodo.Mama maišydavo su obuoliais arba agrastais, pagal laiką, kada derėdavo.O dabar man patiktų nueit į mišką, bet, kad net sode užaugintų gėrybių nebesuvalgom , tai kam berinkti miške g.gif Pagaliau pereitą savaitę parą palijo, viskas akyse atsigavo.Gal ir grybai miške pradės dygt? Bet į mišką jau ir eiti bijau-rajone jau 3 kiaulių maro židiniai kiaulių ūkiuose.Ir, kaip brolis pasakojo, visi 3 šeimininkai turėjo kontaktų su šernais, pvz, gainiojo šernus iš savo bulvių pasėlių, nuvažiavę į pamiškę melžti karvių, matė nuo jų nueinant šernų būrį ir tt.Surizikuosiu nebent tada, kai sužinosiu, kad grynus baravykus kibirais neša namo biggrin.gif
Bent šiuo metu, kai taip karšta, o tai mane neigiamai veikia, net anglų kalbos nebenoriu mokytis blush2.gif
O taip tai atostogauju, turėjau daugiau nei savaitę vaikų ir anūkų desantą, ir džiaugiausi, ir pavargau, bet vaikams pabūti kaime reikia.Anūkai susirado draugų, liepos 6 dieną padėjo per kaimą nešti 100 mLietuvos vėliavą, kartu giedojo himną.Manau gavo gražią patriotizmo pamoką , turės ką papasakot grįžę į mokyklą Kaune:ax: Dabar prasidėjo agurkų konservavimas, uogos jau pasibaigė, darbo nemanau kad pritrūksiu ax.gif
Atsakyti
Sveikutės.Retai kurį beužeinam .Visos savo varguose paskendę.Smagu kai anūkai ir vaikai apsilanko,bet man tai jau labai didelis iššūkis.Visai suprastėjo sveikata,laukia dializės,tai džiaugiuosi po kiemą pavaikščiodama.Kartais optimizmas apleidžia ,bet dar laikausi.Ir velnias tas ligas nešioja. biggrin.gif
Atsakyti
Laba dienele 4u.gif


Mane irgi darbai ir atostogos, atostogos ie darbai. Skridom pas savo užsieniečius, Vincuką vežėmės. Jis net dainų šventę išmainė iį kelionę. Niekada nebuvo lėktuvu skridęs. Trie metus rašė kalėdų seneliui ir prašė kelionės lėktuvu. Himną giedojom Airijoje su kitais ten gyvenančiaus lietuviais. Vaikinas emociniame pakilime. bigsmile.gif

Grįžę iš karto visus likusius susirinkom ir į Klaipėdą parsivežėm. Tai dabar dirbu "močiute". Iki pat jūros šventės.

Koncervų nedarau jokių. Nematau prasmės, kai savo derliaus nėra. O uogienės iš mūsų raciono jau išbrauktos. MS antro tipo diabetas. unsure.gif

Nuostabu, MamaEgle, kad tiek enegijos ir motyvacijos turi mokytis, keliaut... Vis FB pasidžiaugi tavo entuziazmu.
Audriukas vis dar pas tave tik atostogaut grįžtą? Perduok linkėjimus. 4u.gif

Ingrida, kaip ir kasmet, vasarą miškuose gyvena. Ir kur dedi tiek gėrio? ax.gif

Siena, dializė dar ne svieto pabaiga. Mano kolegės vyras 18 dializuojasi. Ir gyvena. Tik venos nualintos... Bet ir šuo kariamas pripranta... unsure.gif

Rugsėjį laukaim dar vieno anūkėlio nestuke.gif . Užsieniečio. Vėl reiks lankyt... Su dižiausiu džiaugsmu wub.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi kiek naujienų. ax.gif Kaip gera,kai grįžtate namo. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,

smagu kai grįžtate wub.gif Ačiū Ingridai, kad namuose visada stalas paruoštas wub.gif wub.gif

Aurute, džiaugiuosi su tavim kartu dėl dar vieno anūkėlio wub.gif

Siena, dializės vargina, bet po jų gal kiek lengviau būna. Mūsų nuomininkė dializes daro gal du ar tris kartus per savaitę, o kitomis dienomis aplekia visą miestą, visuose renginiuose pabuvoja.

Bangele, kaip tavo sveikata? Gal kas dėl darbo paaiškėjo?

O mes šiandien klasioką išlydėjom.... verysad.gif Liūdna kai išeina tie, kuriems dar gyventi ir gyventi bei džiaugtis gyvenimu verysad.gif
Atsakyti
Aš tai kasdien ateinu, pusryčiais pasidžiaugti, Nikūnės kalendorių sąžiningai perskaitau, tik nieko nerašau.Kad neturiu ko, vis kasdieniniai kaimo reikalai, kitiems visai neįdomūs.Sveikata kaip ir nieko, bet senatvėj su rankom turėsiu didelių problemų, jau dabar adatos nesučiupinėju.Ypač su ta laužtąja, tirpsta pirštai su skausmu, ypač naktimis.Kai dirbu dieną, lyg ir gerai.Beveik smile.gif Dėl darbo viskas paaiškės tik po rugsėjo-bus vaikų, susiformuos klasės, viskas vyks kaip buvę, nebus vaikų, išformuos klases, liks pradinė.O tada ir etatai persiskirstys.Bent aš savyje įsivaizduoju, kad esu gera darbuotoja ir mane atleidus, kiti to darbo nenorės dirbti biggrin.gif .O vadovybei gal kitaip atrodo.Paskutinius pora metų labai geri santykiai kolektyve, pasikeitė direktoriai, dabar į darbą einu (ir ne tik aš)su užsidegimu, be baimės, nereikia stebėt viena akim, kas iš kur išlys.Būtų labai gaila, jei viskas sugriūtų.Atostogos jau beveik įpusėjo, jau kuriu planus, kaip ką darysiu grįžusi.
Aurutės anūkais pasivyti, jau bus beveik neįmanoma.Vaikų vienodai, bet mano dvi dukros dar šeimų neturi ax.gif Mažoji Klaipėdoj dirba animatore, veda renginius vaikams, tai dabar švyti visa, akys blizga, su kokiu užsidegimu pasakoja mums, kaip sekasi.O aš džiaugiuosi, kad rado savo vietą, tik man ta individuali veikla nelabai patinka, kaip ir nėra socialinių garantijų, jei kada reiktų vaikus auginti ir pan
Klasiokų nebeturiu 2 iš 30.Vienas išėjo dvidešimtmetis, kitas pernai, abu žnypliuotasis suvalgė unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bangele,su rankų tirpimu iki skausmo irgi turiu bėdą.Jau susitaikiau. ax.gif
Laiminga,kad Vilniaus kardiologai atitaikė vaistus,geriu kasdien rytais savo tabletę nuo spaudimo ir cholesterolio.Cholesterolis buvo tragiškas,per metus susitvarkė iki normos.Lakstau kasdien dabar po miškus kaip stirna,dar ir daržams lieka laiko. mirksiukas.gif
Bangele,dėl dukriuko,na gal tik dėl vaikų auginimo išmokų blogai,šiaip aš irgi gyvenu su individualia veikla,čia kad niekam neužkliūčiau.Na negaliu eiti kažkur dirbti,mane slegia.O
Dabar laisvė,man brangiau už visas pensijas. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Bangele, ir pas mus panašiai: Iš 32 mūsų 3 nebėra verysad.gif vienas jaunas išėjo (ne toks jaunas kaip tavo klasiokas, jam 35 buvo, jauniausias mūsų klasės), taip ir liko neaišku ar tikrai dėl sveikatos, ar jam padėjo, visokių kalbų buvo, o ir laikai ne visai ramūs buvo.... kitus du suvalgė žnypliuotas....

Jau ir savaitės nėra. Šeštadienį jau gal galų gale turėsiu savo mašiną. Pernai nuomavau visai vasarai, šiemet jau nusprendėme pirkti, tai nuo gegužės tempėsi...
Atsakyti

Labas rytas.
Mašina būtinybė,kiek laiko susitaupo? mirksiukas.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 liepos 2018 - 05:06
Laba dienele vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(bangelee @ 2018 07 17, 21:58)

Mažoji Klaipėdoj dirba animatore, veda renginius vaikams, tai dabar švyti visa, akys blizga, su kokiu užsidegimu pasakoja mums, kaip sekasi. 

Kaip gera, bangelee, kad pasigyrei dukrele. Kartais taip reikia mokykloms animatorių. Žinosiu kur ieškot, kai prireiks... vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(IngridaB @ 2018 07 18, 04:44)
Laiminga,kad Vilniaus kardiologai atitaikė vaistus,geriu kasdien rytais savo tabletę nuo spaudimo ir cholesterolio. Cholesterolis buvo tragiškas,per metus susitvarkė iki normos.Lakstau kasdien dabar po miškus kaip stirna, dar ir daržams lieka laiko. mirksiukas.gif

O kad man kas atitaikytų... doh.gif Tinsta rankos ir kojos. Iš Airijos grįžau baisiniai sutinus. Siuntė mane pas kardiologus, bes sakė ne nuo širdies tinsta. Ir inkstai ištirti.
Labai tikiuosi, kad karščiam prėjus bent kiek ir tinimas atlėgs... vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti