Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

kiek rytinės arbatos wub.gif Ačiū, Ingriduk wub.gif 4u.gif

Buvau Dainų dienoj, ir eiseną žiūrėjau nuo Tauro kalno wub.gif ech, jaunystė... ir kodėl jinai taip greitai prabėgo hmm.gif kilo noras kokį pagyvenusių žmonių šokių kolektyvą susirasti ir vėl sudalyvauti kokioje šventėje topsecret.gif ax.gif Vis tik nusipirkau kėdutes (tokios visai neblogos Jysk'e ir tik 7 eurai, tai vėliau ir prie kokio ežero važiuojant galima jas pasiimti, nes ant žemės voliotis jau kieeeeeta ir nepatogu topsecret.gif) tai labai patogiai stebėjom viską.

O savaitgalį draugė atvažiavo iš Airijos, Pasaulio lietuvių Seime atstovauja Airiją, sekmadienį buvau atidaryme, trečiadienį jau baigsis jų posėdžiai, eisiu į uždarymą, smagu sutikti bičiulius sugužėjusius į Lietuvą, kaip gera buvo juos sutikti vėl wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laba 4u.gif

Ingrida, nenuplovė vakar jūsų? Iki Vilniaus lietus neatėjo schmoll.gif neužteko hihihi.gif matėsi vakarų pusėje labai apsiniaukę, keli griaustiniai toli toli girdėjosi, tuo ir baigėsi topsecret.gif o netoli Vilniaus jau plovė kaip reikiant doh.gif Gal per šias dienas kiek palis, bus kiek gaiviau. Man naktimis karšta labai miegoti karsta.gif


Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ai ten potvyniai vis būna kasmet tose pačiose vietose.Kelininkai teisinasi,kad seni ten nubėgimo vamzdžiai. bigsmile.gif
Kaip kojos niežti lėkti rimtesnių grybų pažiūrėti.Bet lyja,lyja..............Kaimynė sužinojo kad prisiaviečiavau,dabar zyzia,ją nuvežti.O kur tokiu oru uogausi?Man jau norisi tik grybauti. mirksiukas.gif Lietaus tai labai reikia.Na nebent mano pasodintoms braškėms gali užtekti?Bandau naujas auginti dėžėse.Pasodintos birželio 29 dieną ir žydi jau.Rugpjūtį turėsiu uogų. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Vilnius kol kas išvengė rimtesnių liūčių topsecret.gif kažin kiek ilgam hmm.gif šiandien jau ir čia žadėjo stiprų lietų su perkūnijomis, tai ir mes galim skęsti doh.gif nes kaip ir sakai, Ingrida, visada tose pačiose vietose. Arba dar ten kur neseniai kelininkai praėjo ir kelius suremontavo ar naujus nutiesė... doh.gif kaip jie dabar daro tai iš vis nesuprantam schmoll.gif

Bet tu pašėlusi su miško gėrybėmis wub.gif mačiau jau kiek aviečių pririnkai wub.gif doh.gif neturiu aš tiek kantrybės po miškus vaikščioti, o ir tų vabaliukų nelabai norisi parsinešti topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 13 liepos 2018 - 08:04
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su amžiumi ateina ir kantrybė.Nemėgau ir aš uogauti
Sunkiausia man uogauti mėlynes,daugiau tai paprasta. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 07 14, 07:14)
Labas rytas.
Su amžiumi ateina ir kantrybė.Nemėgau ir aš uogauti
Sunkiausia man uogauti mėlynes,daugiau tai paprasta. biggrin.gif

Oi, nežinau kada ta kantrybė ateis...... doh.gif kol kas pas mane tik vienas amžius ateina hihihi.gif ai, ir dar noras mokytis topsecret.gif umn.gif lam.gif
Atsakyti