Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba wub.gif

jau ir mes mokslo metus baigiame smile.gif vakar dar su kolegomis išvyką turėjome, o nuo pirmadienio jau ir jie atostogaus vacation1.gif tourist5.gif visai darbe mūsų tik keli žmonės liks.... pralėkė dar vieni mokslo metai doh.gif greitai labai doh.gif

Noriu sekmadienį į renginius eiti, bet lietų žada, tai net nežinau kaip čia bus mastau.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle,gero oro,gražių įspūdžių per atostogas.Vistiek kur nors išlėksi? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Nikune, žinau, kad jokie žodžiai nesumažins netekties skausmo, bet mintimis, jausmais ir širdimi esu su tavim. Tvirtybės ir stiprybės šiomis sunkiomis dienomis. Kartu praleisti metai ir išgyventos akimirkos šildys tave visą laiką, visada jausi Jį šalia. Jis sugrįš sapnuose, nuveiktuose darbuose, prisiminimuose iš aukštybių laimindamas ir saugodamas savo pačius brangiausius žmonės....

QUOTE(IngridaB @ 2018 06 30, 08:48)
Labas rytas.
MamaEgle,gero oro,gražių įspūdžių per atostogas.Vistiek kur nors išlėksi? mirksiukas.gif

Oi, Ingriduk, mano atostogos nuo rugpjūčio vidurio dvi savaitės. Kaip tik MB atostogų grįš. Tiek ten tu mano atostogų: savaitę jau turėjau, dar savaitę noriu pasilikti ir rudenį pas savus nuskristi, tad belieka dvi savaitės vasarai. Čia dėstytojai po du mėnesius atostogauja, o ne administracijos darbuotojai topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nikune,tvirtybės.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kaip gerai tokie lengvi pusryčiai wub.gif Ačiū, Ingrida 4u.gif

Dvi dienas pravaikščiojau po miestą. Smagu kaip, žmonių daug, vakar Dainų šventės atidarymas, kiek pažįstamų suvažiavę iš viso pasaulio wub.gif Daug džiugių susitikimų akimirkų buvo wub.gif bus aktyvios kelios savaitės ax.gif gerai, kad į darbą reikia, tai pristabdys kiek mane hihihi.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Vakar Ansamblių vakare buvome wub.gif Puikus renginys ir reginys wub.gif wub.gif Labai labai patiko, išeiti nesinorėjo schmoll.gif kai užgroja kokia polka kojos atrodo pačios kilnojasi hihihi.gif kaip gera dalyviams ax.gif su draugėmis prisiminėm senus laikus kada pačios toje aikštėje šokom ax.gif ech, gražioji jaunystė.... wub.gif užtat šiandien reikės kažkaip atidirbti mastau.gif o tai gera koncertuose būti, tačiau baigėsi kiek po 1, kol namo ir jau 2, tai miegui beliko geros 3 valandos.... tai jau šiandien Šokių dieną per TV žiūrėsiu topsecret.gif bet ryt Dainų diena būtinai Vingio parke ir eiseną stebėsiu ax.gif tik sakiau sulankstomą kėdutę pasiimsiu, kad nereikėtų ant žemės sėdėti, metai nebe tie susisukus ant žemės ilgai išbūti unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su švente Brangiosios.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš vakar per tv žiūrėjau dainų šventę.Susigraudinau šiek tiek,juk visi trys vaikai dalyvaudavo kol mokėsi.Judindavausi ar pavalgę,ar pamiegoję. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti