Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje
Įvykiai
1950 – Vilniuje susprogdintas 1916 m. pagal architekto Antano Vivulskio projektą pastatytas Trijų Kryžių paminklas.

Šią dieną pasaulyje
Įvykiai
1431 – Ruane (Prancūzija) sudeginta Žana d'Ark, Orleano mergelė, tribunolo nuteista už ereziją;
1453 – Osmanų imperija užima Konstantinopolį, žlunga Bizantijos imperija;
1871 – numalšinta Paryžiaus komuna. Žuvo 25 tūkstančiai komunarų, 40 tūkstančių susodinti į kalėjimus arba išsiųsti į katorgą Naujojoje Kaledonijoje ir Alžyre;
1941 – Antrasis pasaulinis karas – Vokietija įsiveržė į Kretą;
1972 – Maskvoje pasirašyta JAV ir SSRS sutartis SALT, ribojanti branduolinį ginklavimąsi;
1998 – Geri Halliwell pranešė apie pasitraukimą iš grupės Spice Girls.

vartotojo įkelta nuotrauka

Jo, uodų visur užtenka, tik palik duris neuždarytas, žiūrėk, jau ir zvimbia.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 05 28, 09:57)
Labas,

Jau Ingridos pusryčiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif Kavos puodelis,  Nikūnės apžvalga ir puiki darbo dienos pradžia  wub.gif Ačiū Jums  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na ir pavasaris šiemet  wub.gif gera ir gražu  wub.gif bet gal jau net kiek per krašta, nes tiek saulės man užtenka keletą dienų ir viskas, gali daugiau nebūti :topcesret:

Kaip mokslo metai prabėgo greitai doh.gif penktadienį kažkaip susigriebiau, kad va jau baigiamuosius darbus studentai neša, dar dvi savaitės ir ištuštės koridoriuose šurmulys, ištuštės jie iki rugsėjo....

Džiaugiuosiu,kad pasiekėt tikslą ir pagaliau baiget mokslus.Gerai būtų kad jie neštų jums ir didelę naudą 4u.gif

Atsakyti
Paršelis atėjo į svečius rolleyes.gif Iškeičiau S.M.į feisbuką,mokinu jaunimą agurkus auginti ir pan. biggrin.gif Nieko rimto nedirbu,tai gaunas hobi laisvalaikiu. Pati mokinuos Neturiu kur,tai ant terasos(tas pats, kas ant juodo stogo pagal karštį ),auginu du arbūzus talpose, dar du kitur biggrin.gif Žaidžiu,vnž ir viskas.Neieškau darbuko,skauda kojas,laukiu pensijos,MB išlaikytinė. Malkytes ir kiti didesni dalykai iš sankaupų.Tiesa,senjorų mažoj grupelej metam svorį.Smagiau,savaitgalį atsiskaitom,yra kažkoks įsipareigojimas.Nuo naujų metų sutvarkiau 8kg.Projektas ilgalaikis.tai pamažu,pamažu.Turiu bedą-emocinį valgymą,tai man banguotas tas kritimas-augimas,bet vis rezultatas.Jei kam reikia,galiu rekomenduoti,nes ten ar 10 žmonių grupelė tik,žiūrovų nenorim. smile.gif Taigi tiek,esu su jumis ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės
Pasaulinė nerūkymo diena;
Pasaulinė šviesiaplaukių diena.

Šią dieną Lietuvoje
Įvykiai
1380 – Jogaila su Vokiečių ordinu sudarė slaptą taikos sutartį, kuria įsipareigojo neremti Kęstučio;
1919 – Lietuvos Tautos teatre parodytas pirmasis spektaklis – Žemaitės ir Gabrielės Petkevičaitės-Bitės „Litvomanai“;
1998 – Šauliuose po rekonstrukcijos atidarytas „Saulės“ kino teatras;
1998 – Anykščių rajone įsteigta Andrioniškio seniūnija;
2000 – darbą Lietuvoje baigė JAV tarptautinės plėtros agentūra USAID;
2001 – Lietuva tapo Pasaulio prekybos organizacijos nare;
2003 – Liberalų, Centro ir Moderniųjų krikščionių demokratų Sąjunga nutarė susijungti į vieną partiją – Liberalų ir centro sąjungą;
2006 – atsistatydino 13-oji nepriklausomos Lietuvos Vyriausybė;
2007 – Lietuvoje koncertavo grupė Placebo.

Šią dieną pasaulyje
Įvykiai
1433 – popiežius Eugenijus IV Šv. Romos imperijos valdovu karūnavo Zigmantą I;
1759 – Pensilvanijos provincija uždraudė visus teatro pasirodymus;
1866 – John O’Neill vadovaujami 850 fenianų kovotojai įsiveržė per Niagaros upę šalia Fort Eirie (Ontarijas) į Kanadą, tokiu būdu siekdami išlaisvinti Airiją iš Anglijos. Kanados milicija ir britų kariai per sekančias tris dienas juos iš Kanados išstūmė;
1961 – Pietų Afrika pasiskelbė respublika ir pasitraukė iš Britų tautų sandraugos;
1962 – paleista Vest Indijos federacija;
1975 – įkurta Europos kosmoso tyrimo agentūra (European Space Agency).


vartotojo įkelta nuotrauka

Amarile, smagu, kad įsitaisei hobį, o kg ir reik po truputį numetinėt 4u.gif
Atsakyti

Ech, tas svoris! Vis bandau nors kiek numesti, bet rezultate jau daug metu laikosi tas pat. Na, ir taip gerai. O stai su 

Feisbuku niekaip nesusidraugauju, netraukia, nors tu ka☹.k

Atsakyti
VDG, paprašyk, kad tave priimtų į įvairias grupes feisbuke, tada bus įdomu.Kai aš pradžioj prisijungiau, man iš viso nepatiko, naujienas kelias rašė, nebuvo ko žiūrėti.Bet dabar, kai priėmė į tas grupes, kas man tinka, tai laaaabai patinka, net ir maniškiui patinka, ypač jei kas nors su technika surišta.Kai prisijungiau, vaikai pajungė 15 min, delfi, lrytas, dar kažkokius madų, drabužių puslapius.Nepatiko.Dabar aš esu Vaikštau sode-kapstaus darže, Mano ūkis-mano tvirtovė, Renkuosi kaimą, Pomidorai, Traktoristai, keliose paukštininkų ir tt grupėse biggrin.gif Na tikrai yra ko paskaityti, ir pati parašau ax.gif O dabar dar ir ožką nusipirkau, Anglų Nubijų veislės, tai ir ožkininkų grupėj atsiradau smile.gif ax.gif Ir jei ne noras pažiūrėt gal tu kokią žinutę parašei, į SM turbūt nebeužsukčiau, nes su visom kitom Fb susitinku mirksiukas.gif
O su Amarille gal ir susitinku fb, bet nežinau, nepažįstu unsure.gif
Atsakyti
Laimute Bendikienė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 31 gegužės 2018 - 15:41
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man fb daugiau skaitymas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės
Vasaros pradžia;
Tuniso Konstitucijos diena;
Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Šią dieną Lietuvoje
Įvykiai
1923 – Kaišiadoryse pradėjo veikti pasienio milicijos mokykla;
1942 – pradėjo eiti nelegalus antinacinės rezistencijos laikraštis „Nepriklausoma Lietuva“.

Šią dieną pasaulyje
Įvykiai
1979 – Nikaragvos revoliucijos pradžia;
1980 – CNN (Cable News Network) pradėjo transliacijas;
1990 – Džordžas H. Bušas ir Michailas Gorbačiovas pasirašė sutartį, baigiančią cheminio ginklo vystymą;
2003 – Belgijoje įsigaliojo įstatymas, leidžiantis santuoką tarp tos pačios lyties asmenų. Santuoka gali būti sudaryta tarp dviejų belgų arba tarp belgo ir olando;
2009 – Prancūzijos oro linijų bendrovės Air France 447 reiso lėktuvas sudužo Atlanto vandenyne netoli Brazilijos krantų. Visi 228 keleiviai skridę šiuo lėktuvu žuvo.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti