Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba dienelė,



Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1990 – Kauno miesto valdybos nutarimu iš Ramybės parko į Aukštųjų Šančių karių kapines perkelti „Keturių komunarų“ palaikai.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

740 – Konstantinopolį nusiaubė žemės drebėjimas, pridaręs daug žalos, ir nusinešęs daugybę žmonių gyvybių.
1795 – Paleistas Nacionalinis Konventas.
1863 – paskelbti principai, kurių pagrindu vėliau buvo priimta Ženevos konvencija bei įkurtas Tarptautinis Raudonojo kryžiaus komitetas.
1863 – įkurta Futbolo Asociacija (FA).
1905 – Norvegija atgavo nepriklausomybę nuo Švedijos.
1954 – Triestas grąžintas Italijai.
1976 – SSKP CK ir sovietų vyriausybė priėmė bendrą nutarimą dėl tolesnio žuvies produkcijos gamybos didinimo ir pardavinėjimo tobulinimo. Maitinimo įmonėse įvesta „žuvies diena“.
1977 – Somalyje, Merkos apskrityje, užregistruotas paskutinis pasaulyje susirgimo raupais atvejis.
1988 – iš Tokijo į Londoną atskrido laineris „Boeing-747“ su viena keleive (lėktuvas gali skraidinti 353 žmones). Dėl techninių priežasčių reisas buvo atidėtas, visi keleiviai, išskyrus vieną japonę, pasikeitė bilietus ir skrido kitu reisu.
1994 – Izraelis ir Jordanija pasirašė taikos sutartį.
2000 – išleidžiamas PlayStation 2.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2016 10 26, 11:18)

Vau, Nikune ir į mano mokyklos kiemą atėjo yahoo.gif sokiai.gif assa.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Laba diena
Šią savaitę atostogauju, kažkaip nuo visko atsijungiau, tik tvarkausi namie, laukiu atvažiuojant visų savo artimųjų mylimųjų. Lankysim kapus, o gal ir su talka daržą baigsim tvarkyti??

Sūnus mane jau prijungė į feisbuką, tik aš jame menkai gaudausi. Tokia jau esu atsilikėlė , gėda. Norėčiau, kad pakviestumėte mane į draugus, juk taip reikia , ar ne? Tik mano el adresas pasikeitė. Gal man jį parašyti asmeninėse žinutėse?

O darbe man liko jau nebedaug darbų - atrinkti, kas laboratorijai reikalinga, ištuštinti kabinetą ir suruošti atsisveikinimo balių

AURUTE, užjaučiu dėl kolegės.Tikrai baisu, kai taip atsitinka. Juk mūsų tik daug vairuojančių....
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2016 10 27, 09:51)
Laba diena
Šią savaitę atostogauju, kažkaip nuo visko atsijungiau, tik tvarkausi namie, laukiu atvažiuojant visų savo artimųjų mylimųjų. Lankysim kapus, o gal ir su talka daržą baigsim tvarkyti??

Sūnus mane jau prijungė į feisbuką, tik aš jame menkai gaudausi. Tokia jau esu atsilikėlė , gėda. Norėčiau, kad pakviestumėte mane į draugus, juk taip reikia , ar ne? Tik mano el adresas pasikeitė. Gal man jį parašyti asmeninėse žinutėse?

O darbe man liko jau nebedaug darbų - atrinkti, kas laboratorijai reikalinga, ištuštinti kabinetą ir suruošti atsisveikinimo balių

AURUTE, užjaučiu dėl kolegės.Tikrai baisu, kai taip atsitinka. Juk mūsų tik daug vairuojančių....

tam kad prijungti reik žinoti kaip ten užsiregistravai - vardą tavo
Atsakyti
Laba dienelė,

Šventės

Žvalgų diena, profesinė
LR VSD ir AOT departamento darbuotojų šventė.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1918 – Įkurta Lietuvos karinė žvalgyba;
1999 – Lietuvos prezidentas priėmė Rolando Pakso vadovaujamos vyriausybės atsistatydinimą ir dekretu nurodė jai toliau dirbti, ministro pirmininko pareigas pavedė eiti Irenai Degutienei.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1964 – Ronaldas Reiganas pasakė kalbą, remiančią respublikonų kandidatą į prezidentus Barį Goldvoterį, po kurios Reiganui buvo pasiūlyta balotiruotis į Kalifornijos gubernatorius.


user posted image

Atsakyti
Aurute, užuojauta console.gif liūdna kai išeina štai taip ne laiku, gyenimą planavę žmonės..... cray.gif

QUOTE(VDG @ 2016 10 27, 09:51)

Sūnus mane jau prijungė į feisbuką, tik aš jame menkai gaudausi. Tokia jau esu atsilikėlė , gėda. Norėčiau, kad pakviestumėte mane į draugus, juk taip reikia , ar ne? Tik mano el adresas pasikeitė. Gal man jį parašyti asmeninėse žinutėse?

O darbe man liko jau nebedaug darbų - atrinkti, kas laboratorijai reikalinga, ištuštinti kabinetą ir suruošti atsisveikinimo balių

AURUTE, užjaučiu dėl kolegės.Tikrai baisu, kai taip atsitinka. Juk mūsų tik daug vairuojančių....

Pagaliau yahoo.gif Kaip tavi sakė, reikia prisijungimo vardo, kuriuo būtų galima FB rasti. Dabar tikriausiai jau mes visos tenai hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2016 10 27, 09:51)


Sūnus mane jau prijungė į feisbuką, tik aš jame menkai gaudausi. Tokia jau esu atsilikėlė , gėda. Norėčiau, kad pakviestumėte mane į draugus, juk taip reikia , ar ne? Tik mano el adresas pasikeitė. Gal man jį parašyti asmeninėse žinutėse?



O tave pajungė tikruoju vardu ir pavarde?Bandžiau ieškot pagal vardą, nes pavardės nebeatsimenu blush2.gif (atsimenu tik, kad ji laaabai graži ax.gif ) , bet tavo bendravardžių yra milijonas biggrin.gif , tai neužteko kantrybės visų peržiūrėti.O, norint prisijungti, tavo elektroninio adreso mums visai nereikia mirksiukas.gif .Bent vienai parašyk asmenine žinute, kokiu vardu tavęs ieškot, ir mes tuoj visos sužinosim ir pasikviesim tave į draugus mirksiukas.gif Nes ten irgi turim savo grupę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2016 10 26, 15:40)
Vau, Nikune ir į mano mokyklos kiemą atėjo  yahoo.gif  sokiai.gif  assa.gif

Aurute, čia tavo mokyklos kieme? Kaip gražiai padaryta wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2016 10 27, 14:19)
Aurute, čia tavo mokyklos kieme? Kaip gražiai padaryta  wub.gif  wub.gif

Čia buvo instaliacija per menų dienas. Ir kaip Nikune surado?.. 4u.gif

Man rodos, aš atsiminiau VDG pavardę, bet neradau FB. Arba aš klystu, arba kitaip pasivadino.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1993 – Lietuvos pasiuntinybėje Maskvoje buvo išduota pirmoji viza Rusijos piliečiui.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1918 – sukurta Čekoslovakija
1943 – šią dieną neva vykdytas Filadelfijos eksperimentas.

user posted image

Aurute, matyt į laikraštį buvot patekę.
Atsakyti